plakát seriálu

Hap & Leonard

(Hap and Leonard)

Názory uživatelů

Necakana bomba

Uznavam, ze moje mimoriadne nadsenie boostuje lokalita, kde sa seria odohrava, ktora maximalne pridava na atmosfere. A ta je pekne koncentrovana. Produkcia, kamera, hudba... Velmi autenticke. A ano, aj napatie v pribehu a celkove spracovanie je k veci.
Zokol vokol - uzil som si to maximalne. Kiez by takychto prekvapeni bolo viac.

Mimoriadne + je fantasticka hudba. uz davno som si nevyhladaval zoznam skladieb z nejakho filmu/serialu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tenkrát v Texasu

Seriál je zasazený do konce 80. let 20. století do východního Texasu a atmosféra té doby i místa je třetí hlavní postavou. Oběma sériím by sice hodně prospělo, kdyby byly o jednu epizodu kratší, ale i tak stojí za to vydržet a neodpískat sledování po 1-2 dílech. Druhá série je stylem podobná prvnímu Temnému případu.
Obecně, kdo má rád seriály Justified, Longmire a jim podobné, tak si u Hapa a Leonarda své asi najde (i když prvně jmenovaný je samozřejmě nedostižný).

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Purefoy boduje jako Amík

První „tarantinovská“ řada se mi až tak nelíbila (body uznávám za zajímavý příběh skrývající se za ústřední nesourodou dvojicí hlavních hrdinů), ale druhou řadou mě tvůrci nadchli. Jižanská atmosféra ve stylu Půlnoci v zahradě dobra a zla a také něco z filmů se S. Poitierem. Seriál raději sledujte v původním znění. Je tam spousta slovních hříček a těžko přeložitelné černošské americké angličtiny. Třetí řada se taky rozjela dobře a já si vychutnávám každičký detail.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí