plakát seriálu

Happyland

(Happyland)

Názory uživatelů

Pořád ta samá, už dávno ohraná písnička...

Fajn, dokážu si představit lidi, kteří se na to budou dívat, třebaže je to teenagerovská variace na stokrát omleté téma. Jediný bod k dobru ode mě mají čistě za přítomnost Joshe Grobana, protože jeho občasné štěky byly jediným osvěžením té dvacetiminutové slátaniny. Pro ostřílenějšího diváky, kteří teenagerovské romance nemusí, je to nekoukatelné, takže si nečiňte násilí.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

jen 8 ? Really ?

Jen 8 dílů? Navzdory ostatním názorům, mě Happyland baví a stojím si za svým názorem, že je to docela kvalitní podívaná od MTV. První 2 díly s titulkama byly docela dobrý, proto jsem to riskla a šla do zbylých 6 jen v angličtině. Polovině jsem sice nerozuměla, ale přesto jsem pochopila děj. Jen je opravdu škoda že to těsně před utnutím tak rozjeli, protože poslední díl byl ten vůbec nejlepší.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ale fuj!

Nebylo by to špatné, kdyby se prostě drželi dramedy o zaměstnancích zábavního parku. Ty pracovní zápletky totiž opravdu měly nápad. Zaměřit se na tohle, udělali by líp. Místo toho ze seriálu udělali telenovelu o incestu, nemaželských dětech a ďábělském bratrovi, kterému chybělo k dokonalosti jen to, že nebyl ďábelské dvojče.
A vážně, když hlavní hrdinka objevila, že její známost je její bratr, neřekla jsem si, jaké to je drama, ale fuj. A ten pocit rostl, když byl bratr jediný, s kým měla nějakou chemii.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé