plakát seriálu

Heartbeat

(Heartbeat)

Názory uživatelů

Heartbeats

Mám rada seriály z medicínskeho prostredia a takisto mám rada pekných hercov, takže keď som zbadala opis seriálu a toho fešného doktora, musela som si pozrieť každú časť. Tu sa dostávam k tomu, že seriál má iba jednu sériu - našťastie.

Na príbehu neboli nejaké veci, ktoré by mi výrazne vadili, obľúbila som si mužské postavy a aj celú rodinu hlavnej hrdinky, ktorá bola skutočne trochu netradičná, ale takým milým spôsobom. Na nervy mi však išla Alex, tá jej neustála nerozhodnosť a v niektorých okamihoch až primitívnosť ma ubíjala a niekedy som mala sto chutí dať jej imaginárnu facku, aby sa už konečne rozhodla a netrápila ostatných a dala si do poriadku svoje vzťahy a hlavne si urobila jasno vo svojej hlave.

To isté by sa dalo povedať o jej agresivite v práci, nehovorím, že za pacientov netreba bojovať a že niekedy sa netreba bát prekročiť hranice, v niektorých prípadoch som to ocenila a prišlo mi to milé, niekedy som však mala pocit, akoby sa už moc tlačilo na pílu a milá doktorka si dovoľovala skutočne všetko čo sa jej zachcelo a absolútne pri tom nepremýšľala, akoby tomu chýbala nejaká hranica.

Páčili sa mi doktorkiny chlapi, páčilo sa mi postupné "uvoľňovanie" riaditeľky nemocnice, ktorá zo začiatku pôsobila akosi príliš prísne, ale nakoniec obmäkla, páčil sa mi homosexuálny manžel a v podsate sa mi páčila z časti aj záverečná scéna, ktorá ale mohla skončiť trošku ináč.

V závere ma ale seriál celkom bavil a dalo sa naň pozerať, rozhodne však nemám pocit smútku z toho, že mal iba jednu sériu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Srdci mé

Ó, já se zamilovala! Krátká, letní láska, která byla sladkou jako med, prudce vzplanula a strmě odešla. Seriál mě chytil za srdce. Líbila se mi hlavní hrdinka - a je mi jedno, že byla dokonalá k neuvěření, kolena nevěděla před kterým z doktorů se podlamovat dřív a k tomu to vždycky dobře dopadlo. Prostě se mi líbilo pro změnu (od Chirurgů) mít napětí v té podobě, že budu sledovat skulinky k vyřešení problému místo sedět jak zařezaná a ani nedutat obavou o oblíbené postavy.
Seriál je krátký - nic a nikdo se tam nestihne dost dobře rozvinout, nikoho neprokouknete a nepochopíte. Podle mě je věčná škoda, že ho po dekádě dílů odepsali, protože ten potenciál to mělo.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

I want that heart!

Jako vždycky budu vynikat. Seriál mě zaujal už jen trailerem. Nikdy jsem si nemyslela, že se mi budou líbit seriály ze zdravotnického prostředí. Nikdy jsem nesledovala žádný, snad kromě Ordinace a proto pro mě byl seriál něčím novým.
Alexina neobyčejná rodina se mi neskutečně líbila.
Manžílek gay, synové a přítel. Taková normální rodinka.
Hodně jsem fandila Jessimu, ten chlap je neuvěřitelně sexy. Mrzí mě konec, ale dalo se čekat, že seriál další řadu nedostane.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk