Heartbeat

Heartbeat (Heartbeat) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
SolamBee

28. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Klišé kam se podíváš

Už dlouho jsem neviděla nic tak cukrkandlově... nechutného. Prvních deset minut se jen vrší jedno klišé na druhé (ta uniforma! Vážně?! Jiná možnost nebyla?!!!) a naše hrdinka je tak cool, že všechno s dokonalým přehledem zvládá... No jistě. Nevím, jestli někdo psal scénář, nebo jen seznam stereotypů, co se za posledních 10 let objevily na obrazovkách. A mandatorní milostný trojúhelník tu ještě navíc obohacuje exmanžel rocker s vizáží santusáka, co dává módní rady (protože je přece gay!).

Avatar uživatele
Effie.Em.Jay

22. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Srdci mé

Ó, já se zamilovala! Krátká, letní láska, která byla sladkou jako med, prudce vzplanula a strmě odešla. Seriál mě chytil za srdce. Líbila se mi hlavní hrdinka - a je mi jedno, že byla dokonalá k neuvěření, kolena nevěděla před kterým z doktorů se podlamovat dřív a k tomu to vždycky dobře dopadlo. Prostě se mi líbilo pro změnu (od Chirurgů) mít napětí v té podobě, že budu sledovat skulinky k vyřešení problému místo sedět jak zařezaná a ani nedutat obavou o oblíbené postavy.
Seriál je krátký - nic a nikdo se tam nestihne dost dobře rozvinout, nikoho neprokouknete a nepochopíte. Podle mě je věčná škoda, že ho po dekádě dílů odepsali, protože ten potenciál to mělo.

Avatar uživatele
Peťulli

2. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

I want that heart!

Jako vždycky budu vynikat. Seriál mě zaujal už jen trailerem. Nikdy jsem si nemyslela, že se mi budou líbit seriály ze zdravotnického prostředí. Nikdy jsem nesledovala žádný, snad kromě Ordinace a proto pro mě byl seriál něčím novým.
Alexina neobyčejná rodina se mi neskutečně líbila.
Manžílek gay, synové a přítel. Taková normální rodinka.
Hodně jsem fandila Jessimu, ten chlap je neuvěřitelně sexy. Mrzí mě konec, ale dalo se čekat, že seriál další řadu nedostane.