plakát seriálu

Hebburn

(Hebburn)

Názory uživatelů

Hebburn

Pokud porovnám Hebburn s Cuckoo, který má shodné téma sbližování se s novou rodinou, tak musím přiznat, že mám Hebburn raději. Sice Hebburn není tak jednoznačně vtipný, ale je svěží, je zábavný a rozhodně má něco do sebe a vykouzlil mi blažený výraz na tváři:-)

Není postaven na ústředním komediálním duu, ale postupně se tady zapojují všechny postavy, které se krásně doplňují. Všichni členové rodinky mi byli od začátku sympatičtí, v prvním dílu mi sice trochu překáželi zbylí obyvatelé Hebburnu, ale časem se to poddalo. Sarah a Jack nejsou nikdy sami, vždycky tu s nimi někdo je - matka, která se snaží, aby se žena, kterou si dokázal najít její syn, cítila jako doma, otec, jehož vtipy nikdo cizí nechápe, věčně hláškující babička nebo bláznivá sestra v kostýmu sexy Harryho Pottera. Dost často si všichni lezou na nervy, ale zároveň všichni vědí, že tvoří jednu velkou rodinu a že bez sebe nemohou být. Líbí se mi, že téměř všechny postavy by se daly najít i ve skutečnosti, žádná z nich není naprosto mimo mísu a lze se tak s nimi ztotožnit.

Hebburn se nebojí zakomponovat ani vážnější momenty, které tady vůbec nepůsobí rušivě, ale do příběhu zapadnou. Netlačí na pilu, neuvádí vás do rozpaků, prostě jen tak příjemně plyne. Na konci mi až bylo líto, že těch šest dílů uteklo tak strašně rychle.

Ano, Hebburn má prostě svoje kouzlo.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk