Plakát

Hec Ramsey

Hector "Hec" Ramsey býval na přelomu devatenáctého a dvacátého století mužem zákona na Divokém západě. Postupem času ale získal zálibu v tehdy se rychle rozvíjejících forenzních vyšetřovacích metodách. Sice pořád nosil zbraň, ale svou pušku vyměnil za armádní revolver. Jeho... [více]

50 %
1972–1974 | USA | 105 minut | NBC | Drama / Krimi / Western | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1974

Hec Ramsey – O čem to je

Hector "Hec" Ramsey býval na přelomu devatenáctého a dvacátého století mužem zákona na Divokém západě. Postupem času ale získal zálibu v tehdy se rychle rozvíjejících forenzních vyšetřovacích metodách. Sice pořád nosil zbraň, ale svou pušku vyměnil za armádní revolver. Jeho nejmocnějšími zbraněmi ale nyní jsou stejně otisky prstů, lupy, váhy a další vybavení, díky kterému může pachatele s velkou pravděpodobností usvědčit.

Ramsey, který se postupem času stal expertem v kriminologii, vezme místo zástupce šerifa ve městě New Prospect v Oklahomě. Když do města přijede, zjistí, že jeho nadřízený, šerif Oliver B. Stamp, je velmi mladý a velmi nezkušený muž zákona, který potřebuje hodně pomoct. Stamp to ví také a po několika počátečních neshodách si oba vybudují silný pracovní vztah.

Seriál jel v rámci zastřešovací série NBC Mystery Movie.

Hec Ramsey
Chief Oliver Stamp
Doc Amos Coogan
Arne Tornquist
Info box
Stanice

NBC

Délka

105 minut

Žánr

Drama
Krimi
Western

Země původu

USA

Roky vysílání

1972–1974

První vysílání

8. října 1972

Ukončení seriálu

7. dubna 1974

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)