Plakát

Hlubiny času

(Deep Time History)

Historik Jonathan Markley seznamuje diváky s historií Země od nejdávnějších časů po vznik prvních čtyř velkých civilizací, věk objevů a průmyslovou revoluci. Seriál Hlubiny času odhaluje překvapivé souvislosti. Prozrazuje, že naše rozhodnutí a vítězství na bitevním poli nejsou tím jediným,... [více]

80 %
2016 | USA | 51 minut | CuriosityStream | Dokument / Naučný | 3 epizody | status: ukončeno v roce 2016
Poslední odvysílaná

1×03 – The Industrial Revolution and Modern Warfare

(premiéra 22. 7. 2016 – před 3 lety)
závěr seriálu

Hlubiny času – O čem to je

Historik Jonathan Markley seznamuje diváky s historií Země od nejdávnějších časů po vznik prvních čtyř velkých civilizací, věk objevů a průmyslovou revoluci.

Seriál Hlubiny času odhaluje překvapivé souvislosti. Prozrazuje, že naše rozhodnutí a vítězství na bitevním poli nejsou tím jediným, co pohání civilizaci a pokrok dopředu. Stejně důležité jsou také fyzika, geologie, biologie a chemie. Jde o tak dávné síly, že všechno, o čem jsme si mysleli, že známe, ve skutečnosti ve skrytu určil už samotný vznik naší planety. Události z hlubin času – stvoření vesmíru, exploze hvězd, srážky kontinentů a evoluce, napomohly klíčovým momentům v historii lidstva. Tento jedinečný seriál vyšperkovaný špičkovými digitálními efekty a animacemi nečekaným způsobem odpovídá na otázky, jak a proč vznikla civilizace, kterou známe. (TV Prima)

Info box
Stanice

CuriosityStream

Délka

51 minut

Žánr

Dokument
Naučný

Země původu

USA

Roky vysílání

2016

První vysílání

22. července 2016

Ukončení seriálu

22. července 2016

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky