plakát seriálu

Hnutí mysli

(State of Mind)

Epizoda 1×06 – My o vlku (In Bocca Al Lupo)
? %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Cordelia Banksová má nepříjemný sen: je Červená Karkulka a přichází v lese k babičce-vlkovi. Když vlk strhne masku, objeví se pod ní tvář, která ale nemá žádnou podobu. Ovšem Cordelia je terčem pronásledování i ve dne: někdo jí neustále volá a pak beze slova zavěšuje. A terapeutka ví, kdo to je.

Ann se schází se svým dávným přítelem Michaelem, který kdysi adoptoval holčičku. Dnes je Hazel osm let a Michaelovi se opět vrátil zhoubný nádor na mozku. Musí okamžitě na operaci a nikdo neví, jak všechno dopadne. Prosí proto Ann, aby si vzala Hazel k sobě. A to i v případě, kdyby náhodou zemřel. Přestože něco v Annině nitru říká, aby to nedělala, souhlasí. Nastávají ale problémy: Hazel ji neuznává, neposlouchá a dělá jen samé naschvály. Když přijde na návštěvu William, otevřeně ho pošle pryč.

Barryho navštíví jeho otec Lou, kterého hledá federální policie a který se chystá navždy odejít ze země. Agenti FBI přijdou i k Barrymu, ten ale otce neprozradí. Lou se mezitím skrývá v jeho autě.

Cordelia, která právě zjistila, že Arthur Cromwell pro ni koupil starožitnost, jež se jí líbila, a prodavačce tvrdil, že je její přítel, chce s mladíkem okamžitě ukončit terapii. Psychopat před ní ale odhodí berle a jasně naznačí, že tohle ještě zdaleka není konec. Cordelia začíná mít strach...

Hlavní postavy
Ann Bellowesová
James LeCroix
Taj Kalid
Cordelia Banksová
Barry White
Fred Smedresman
Vedlejší postavy
Conchata Gluck
William Banks
Arthur Cromwell
Michael McKenzie
Hazel McKenzie
Mrs. DelVecchio
Agent Jones
Agent Ferguson
Cordelia's Patient
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMy o vlku
Původní názevIn Bocca Al Lupo
Rok natočení2007
Premiéra19. srpna 2007
Česká premiéra8. listopadu 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody