plakát seriálu

Hráč

(The Player)

Názory uživatelů

Slušná akce...

Zdá se, že kluci ze Strike Back, dostali každý hezky po jednom seriálu. Sullivan Stapleton se zabývá potetovanou neznámou v novince Blidspot a Philip Winchester dostal Playera – hezké. Aspoň si to rozdělili.
Jsem zatím po druhém dílu a vzhledem k tomu, že jsem čekala trochu víc hraní a kasín, než střílení, byla jsem lehce zaskočená… Nicméně, proč ne? Nijak mě to neuráží, souhlasím, že scénář by mohl být lepší, ale zase John Rogers předtím dělal Leverage, takže nic hlubokého čekat nelze. Akční scény jsou tak filmově dobře našlápnuté, že se za ně nikdo stydět nemusí. Winchester je drsně sexy, sice to čas od času vypadá, že za ním jen někdo omylem vyměnil kulisy – lokality ze Strike Back za Las Vegas, ale co… Wesley Snipes je pro mě překvapením, myslím, že v žádném svém akčním filmu toho tolik nenamluvil a nenahrál, jako tady v jedné epizodě – je v tom trochu nostalgie a trochu očekávání, co s ním provedou dál… No, moc času nemají, prý další série nebude, ale užiju si tu akční pohodu ještě do půlky listopadu.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

U me dobry...

po precteni minuleho SARS me trochu zatrnulo, ale po zhlednuti prvniho dilu jsem natesen na dalsi dily, Winchestr dostal dustojnou nahradu za ukonceny Strike Back, na Charity se dobre kouka a Wesley? Treba tam nebude zas tak moc casto :)
Zatim 70%, mozna jeste pridam...

EDIT: po druhem dile, spatny...myslel jsem ze me uz nepripomenou tu strelbu na neprustrelne dvere od bezne lednicky, ale nasadili ji hned do rekapitulace minuleho dilu takze me otravili hned na zacatku...nejlepsi slovo kterym bych to po druhem dilu zhodnotil je "jednoduchy", vystiznejsi by bylo blboucky...
takze klesam s hodnocenim o 20% na pade a konec bude nejspis predcasny.
EDIT2: po ctvrtem dile je to jen o malo lepsi a nejakou tu "Chuckovinu" si neodpustej, alespon v tom prestali tancovat...

A jako obvykle, dekuji prekladatelum za titulky.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Akce ano, ale ...

Trochu morbidní hra, ale budiž. Dá se na to zvyknout. Akce tam jsou, pěkná žena, tajemno. Ale co je úplně mimo, že to končí posledním dílem a člověk neví jak to vlastně skončilo. Zůstalo spousty nezodpovězených otázek. Takový seriály já nesnáším. Raději seriál, který nemá vedlejší dějovou línii a je každý díl samostatný.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí