plakát seriálu

Hustej nářez

(Smash Cuts)

Názory uživatelů

O co go?

Vůbec tento "seriál" nechápu. Videa jsou to dobrá, ale důvod vzniku pořadu je záhadou, prostě kdo se o taková videa zajímá, tak si je najde sám na netu a nepotřebuje aby mu je někdo ukazoval. To je jako by o seriálzone vznikl pořad, kde by běželo co nového kdo napsal, jaký seriál přibyl a tak, prostě koho to zajímá tak si to najde sám. Tak za ta videa dávám 20%, pořad samotný je totiž na 0%.

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zahnání nudy...

Show, ve které vám skupinka přátel ukáže pár zajímavých videí, u kterých se někdy zasmějete a někdy jen nevěřícně koukáte na to, čemu se tito lidé dokáží smát. Výhodou této show je, že je zaměřena na velký okruh těch nejšílenějších videí. Od těch, ve kterých se divíte lidské hlouposti po ty, ve kterých se divíte, že onen člověk přežil jen s mírnými následky. Tento "seriál" bych doporučila jen v nějaké nudné chvíli, ale asi ne na pravidelné sledování. Takže 80% bych se nebála dát :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ted lituji, že je nadpis pro názor nutný, nebot mě žádný výstižný nenapadá.

Tak dobře.
Pořad přátel, co asi ani přátelé nejsou. Mají být ve sklepě, ale je poznat, že jsou v atelieru, co jako sklep vypadá. Nebudu si hrát se slovíčky, nicméně proč ten falešný dojem? Je jasné, že je to banda herců/moderátorů, co přijdou, odříkají co mají a zase jdou. Velice pochybuji, že si ty videa vyhledávají sami. Upřímně nevím, k čemu je ten dojem přátel, co si dělají show někde u nich ve sklepě, když vlastně nedělají.
Pak jsou tu ty videa. Většinu z nich si v pohodě najdete na netu sami a nepotřebujete k tomu půl hodiny dlouhý pořad, ale jen Google. Kdyby to byla videa, co třeba nejsou moc dostupná, nebo videa, které nějak sami vytvořili, ale toto.. Ten pořad se mi prostě zdá ne špatný, ale zbytečný.

Dobré hodnocení dávám za zajímavý výběr videí(co si stejně najdete na netu, ale tak co) a sympatické moderátory(co si nejspíš hrají na přátelé). Kvůli těm závorkám je vám asi ted naprosto jasné, proč dávám jen 40%.:D

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé