Plakát

I Need Romance

(Romaenseuga Pilyohae)

Série romantických seriálů. Každá sezóna má svůj vlastní příběh a žádnou návaznost na tu předchozí. Pokud tedy nebudeme počítat ústřední motiv všech. Tím je - jak už z názvu vyplývá láska. První série vyprávěla o skupině přátel, kteří prožívají své lásky, úspěchy i zklamání.... [více]

2011–2014 | Jižní Korea | 60 minut | tvN | Romantický | 48 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

3×16 – Episode 16

(premiéra 4. 3. 2014 – před 10 lety)

I Need Romance – O čem to je

Série romantických seriálů. Každá sezóna má svůj vlastní příběh a žádnou návaznost na tu předchozí. Pokud tedy nebudeme počítat ústřední motiv všech. Tím je - jak už z názvu vyplývá láska.

První série vyprávěla o skupině přátel, kteří prožívají své lásky, úspěchy i zklamání. Hlavní hrdinka je roztomilá a nezávislá, ale má zásadní problém. Nedokáže se sžít s moderní společností. Od toho jsou tu kamarádi, aby jí pomohli.

V druhé sérii je ústřední trojice žen. První je vrcholem milostného trojúhelníku, druhá předstírá spokojené manželství a třetí, navzdory snům o manželství se rozhodne žít svobodný život.

Třetí pak vypráví o úspěšné pracovnici v homeshoppingu, která se zklame v lásce a zároveň ji potká syndrom vyhoření. Navenek rezignuje a přestává věřit na lásku. Někde hluboko uvnitř, ale pořád doufá, že ta její pravá láska na ni ještě pořád někde čeká.

Sunwoo In Young
Kim Sung Soo
Park Seo Yeon
Kang Hyun Joo
Bae Sung Hyun
Info box
Stanice

tvN

Délka

60 minut

Žánr

Romantický

Země původu

Jižní Korea

Roky vysílání

2011–2014

První vysílání

13. června 2011

Tagy

romantika

Odkazy

Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky