Plakát

In the Motherhood

Seriál na motivy stejnojmenného webseriálu z roku 2007 se zaměřuje na tři svobodné matky a pitvá jejich osudy. Každý díl je natočen na základě příspěvků zaslaných do televize právě svobodnými matkami. Rosemary se za svůj život již několikrát vdala a momentálně je opět sama, akorát, že... [více]

67 %
2009 | USA | 30 minut | ABC | Komedie / Sitcom | 7 epizod | status: ukončeno v roce 2009
Poslední odvysílaná

1×07 – In Sickness and in Health

(premiéra 9. 7. 2009 – před 14 lety)
závěr seriálu

In the Motherhood – O čem to je

Seriál na motivy stejnojmenného webseriálu z roku 2007 se zaměřuje na tři svobodné matky a pitvá jejich osudy. Každý díl je natočen na základě příspěvků zaslaných do televize právě svobodnými matkami.

Rosemary se za svůj život již několikrát vdala a momentálně je opět sama, akorát, že tentokrát se za ní už snaží přebírat zodpovědnost její dospívající syn.

Jane je nejlepší kamarádka Rosemary a zrovna má po rozvodu. Snaží se ukočírovat svoji kariéru a své dvě dcerky, téměř puberťačku Annie a osmiměsíční Sophii. S tím vším jí pomáhá Horatio, kterého si Jane najala jako výpomoc v domácnosti.

A nakonec Janeina mladší sestra Emily. Takový ten typ perfektní matky, která má domov jako klícku a své děti Esther a Billa jako ze škatulky.

Info box
Stanice

ABC

Délka

30 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

2009

První vysílání

26. března 2009

Ukončení seriálu

9. července 2009

Tagy

žena v hlavní roli, svobodná matka, rozvedená hlavní postava, rozvedená matka, matka

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky