plakát seriálu

Indian Summers

(Indian Summers)

Názory uživatelů

Barvy Indie

K seriálu jsem se dostala díky Julii Walters (Cynthia), která jej propagovala v show Grahama Nortona. Vzhledem k tomu, že mám ráda dobové seriály, především ty britské, byla povinnost zařadit seriál do watchlistu.

Nejprve musím říct, že jsem naprosto propadla Indii. Přestože si uvědomuju, že tehdejší doba, stála za něco jenom pro Brity a ani dnes to není procházka růžovým sadem, rozhodně bych se tam chtěla jet podívat a zjistit jestli "zvláštní/kouzelná" atmosféra byla čistě jen v seriálu nebo je taková i doopravdy.

Nyní ale už k seriálu, seriál mě celkově velice bavil, zajímavé zápletky a konflikty, které mě donutili se vždy těšit na další díl. Jak jsem zmiňovala dříve, naprosto skvělá atmosféra, jak doby, tak i země. Herci odvádějí výbornou práci a vůbec by mi nevadilo ještě na ně "natrefit", známá pro mě byla pouze Julie Walters, a později v druhé sérii Blake Ritson.

Rozhodně doporučuji pro ty, kteří mají rádi britské dobové seriály, případně Indii. Pouze je škoda, že tvůrci nedostali možnost seriál řádně ukončit, buď třetí sérii nebo nějakou epizodou navíc, která by vše uzavřela.

#NezavislostIndie -> 70%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk