plakát seriálu

Jak se staví sen

(Jak se staví sen)

Názory uživatelů

Sen

Narozdíl od konkurenčního Bydlení je hra, je tato reality show akčnější, rychlejší, a světe div se - designérsky vyspělejší. Vše se musí stihnout přes víkend a pokud možno, co nejlépe. Chybí mi sice zde "názor odborníka", se kterým si pohrávají právě u konkurence, ale myslím, že se jim zatím daří být velice úspěšní. Stránka proměny je .. no řekněme velmi dobrá. Designéři odvádějí opravdu dobrou práci, a právě narozdíl od ČT ty proměny nejsou vesměs totožné. A i když se hraje o čas, dokážou udělat tak radikální proměnu, že se až divíte, že byla vůbec možná. Ale jakmile ji vidíte, místnost byste zpět nevrátili. Na druhou stranu mi zde chybí závěrečné vyúčtování jako u ČT.

Co se mi na show nelíbí, je až občas velmi vlezlý moderátor, jehož vtípkům se občas směji, ale někdy je až tak nechápu.. asi jiný kraj jiný mrav. A co mi začalo vadit u posledních řad byl počáteční výběr rodiny, kdy přímo v pořadu vybírají z přihlášených rodin. Jistě, je to způsob, jak lidem splnit jejich sen (být v televizi), ale na druhou stranu to působí neseriózně a estrádně.

Ke cti jim ale slouží to, že konečné veselí a často i přehrávané dojetí nepouštějí moc dlouho.

Za úžasné proměny bytů dávám 90 %, protože "stavební" reality show jsou jedny z mála, které můžu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hodnocení

Skvělý proměny byli vážně nádherné hlavně se mi líbila ta pomoc lidem který jí potřebovali .

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Decentnost především

Decentnější a ne tak velkolepé zpracování zahraničního seriálu "Extreme makeover home edition". Nápady často velmi trefně řešené na prostor, nijak brutálně nenarušují požadavky lidí a velmi milý moderátorsko-designérsko-architektový tým.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk