Plakát

Jak to vidí Liz?

(My Life as Liz)

Atlet? Člen party? Roztleskávač? Gothic? Otázky identity trápí spoustu teenagerů. V seriálu „Jak to vidí Liz” můžeme sledovat opravdovou a často humornou cestu za sebepoznáním mladé dívky, která si hledá místo mezi svými vrstevníky. Seriál je inspirován skutečným životem Liz Lee, bystré a pohledné... [více]

2010–2011 | USA | 22 minut | MTV | Komedie / Mockumentary | 21 epizod | status: ukončeno v roce 2011
Poslední odvysílaná

2×12 – New Beginnings

(premiéra 3. 5. 2011 – před 13 lety)
závěr seriálu

Jak to vidí Liz? – O čem to je

Atlet? Člen party? Roztleskávač? Gothic? Otázky identity trápí spoustu teenagerů. V seriálu „Jak to vidí Liz” můžeme sledovat opravdovou a často humornou cestu za sebepoznáním mladé dívky, která si hledá místo mezi svými vrstevníky. Seriál je inspirován skutečným životem Liz Lee, bystré a pohledné dívky, pocházející z Burlesonu v Texasu. Díky důvěrným rozhovorům a vnitřním monologům divák nahlédne až do nitra duše hlavní hrdinky a snadno si zamiluje její pohled na svět.

"Seriál představuje pro MTV zcela novou formu vyprávění příběhu, kdy divák díky důvěrným rozhovorům a vnitřním monologům nahlédne až do nitra duše hlavní hrdinky a snadno si zamiluje její originální pohled na svět," říká Dave Sirulnick, viceprezident dokumentární sekce MTV. "Liz Lee je zásadová v hledání své vlastní cesty. Nenechá se svým okolím ovlivňovat, naopak dokáže svět kolem sebe doslova postavit na hlavu, což má často překvapující a nečekané následky. Je bystrá, veselá a nebojí se především být jiná. Zkrátka někdo, koho budou naši diváci respektovat."

Liz Lee
Cori Cooper
Cameron Frittz
Bryson Gilreath
Tori Langley
Miles Reed
Colin 'Sully' Sullivan
Taylor Terry
Troy Yingst
Info box
Stanice

MTV

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Mockumentary

Země původu

USA

Roky vysílání

2010–2011

První vysílání

18. ledna 2010

Ukončení seriálu

3. května 2011

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)