Jamie Oliver: Roztančená kuchyně

Jamie Oliver: Roztančená kuchyně (Oliver's Twist) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Crazy-Nut*

8. února 2009

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jamie Oliver

Zajímavý pořad o vaření. Já osobně, když ho náhodou někde v televizi vidim, moc ráda se na něj koukám. Jamie Oliver je mi velmi sympatický a jak jsem viděla v jednom z jeho pořadů, jak se snažil dostat do školních jídelen zdravé jídlo, tak to si zasloužil můj obdiv, že se přes záporný reakce žáků nevzdal! Pokud náhodou v televizi tento pořad o vaření uvidíte, rozhodně ho nepřepínejte. :)

Avatar uživatele
Maret

14. března 2009

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pan Šéfkuchař

Nikdy jsem neviděla nic zajímavého na pořadech o vaření (jj, nikdy neříkej nikdy), až do doby Jamieho Olivera. Zajímavé, zábavné, přirozené...už jen pohledem (na jídlo) se najíte.=)

Avatar uživatele
Luthyen

13. prosince 2009

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

...

Olivera považuji za skvělého člověka a to nejen díky jeho schopnosti zaujmout i ty, jenž nikdy nevařili, ale především proto, že se angažuje například i v organizacích proti chovu slepic ve špatných podmínkách. Jako jeden z mála kuchařů se ke svému "potencionálnímu jídlu" chová s úctou...

Avatar uživatele
memonex.full

27. května 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Zatraceně dobré...

Kluk z malé vesničky Clavering v Essexu. Je plný energie, nápadů a lásce k jídlu. Byl to první zahraniční pořad o vaření který jsem viděl a hned na poprvé mě velice nadchnul. Styl s jakým v pořadu prezentuje jídlo a potraviny jsem nikde do té doby neviděl a díky tomuhle šikulovi se lidé začali více zajímat a tom co jí. Před kamerami je jako doma a máte pocit jako by jste s ním byli naladěni na stejné vlně. Všechno klape a vy na konci pořadu musíte jít do lednice protože to co vám předvede nenechá nikoho v klidu. Dobrou chuť.