Plakát

Jane the Virgin

Jane the Virgin je adaptací venezuelské telenovely. Jde o příběh těžce pracující, nábožensky založené mladé Latinoameričanky, která je shodou náhod oplodněna.

2014–2019 | USA | 42 minut | The CW | Drama / Komedie / Romantický | 101 epizod | status: ukončeno v roce 2019
Poslední odvysílaná

5×20 – Chapter One Hundred

(premiéra 31. 7. 2019 – před 2 lety)
závěr seriálu

Jane the Virgin – O čem to je

Jane the Virgin je adaptací venezuelské telenovely. Jde o příběh těžce pracující, nábožensky založené mladé Latinoameričanky, která je shodou náhod oplodněna.

Seriál ve vašich statusech

IrmaVep: Shodou okolností jsem tento týden viděla dva diametrálně odlišné filmy dvou hereček, které znám primárně ze seriálů. První byla Karen Gillan ve "Výbušným koktejlu" a to bylo skoro utrpení se na ni koukat v tak totálně nepadnoucí roli. Od Karen jsem čekala něco úplně jiného. Nechci ji zaškatulkovat, ale takhle mrhat svou diblíkovskou vtipností na ubručenou drsnořitku, na to má snad času dost. A hlavně jí to faaakt nejde :D To ještě Nebula ze Strážců byla zlatíčko! No a dneska jsem viděla z úplně jiného soudku "Kajillionaire", kde se představila kromě staré dobré Evan Rachel Wood překvapivě Gina Rodriguez aka Jane the Virgin! A to mě nakonec strašně mile překvapilo. Rozhodně to nesedne každému, ale mně dneska totálně. Kde jsem nečekala nic, dostala jsem mnoho. Ale tak už to bývá, že. před 18 týdny

Jane Gloriana Villanueva
Xiomara 'Xo' Gloriana Villanueva
Petra 'Natalia' Solano
Rafael Solano
Alba Gloriana Villanueva
Michael Cordero Jr.
Rogelio de la Vega
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

The CW

Délka

42 minut

Žánr

Drama
Komedie
Romantický

Země původu

USA

Roky vysílání

2014–2019

První vysílání

13. října 2014

Ukončení seriálu

31. července 2019

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)