Plakát

Japan Sinks: Lidé naděje

(Japan Sinks: People of Hope)

V roce 2023 v Tokiu prosazuje premiér Eiiči Higašijama (Tóru Nakamura) na Světové konferenci o životním prostředí systém COMS. COMS je metoda zkapalňování znečišťujících látek a jejich ukládání do puklin na mořském dně. Premiér Eiichi Higashiyama shromažďuje mladé a talentované úředníky... [více]

90 %
2021–???? | Japonsko | 54 minut | TBS (JP) | Drama | 10 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×10 – Episode 10

(premiéra 12. 12. 2021 – před 2 lety)
závěr série

Japan Sinks: Lidé naděje – O čem to je

V roce 2023 v Tokiu prosazuje premiér Eiiči Higašijama (Tóru Nakamura) na Světové konferenci o životním prostředí systém COMS. COMS je metoda zkapalňování znečišťujících látek a jejich ukládání do puklin na mořském dně. Premiér Eiichi Higashiyama shromažďuje mladé a talentované úředníky a zahajuje konferenci na podporu budoucnosti Japonska, která má být přínosem pro budoucnost Japonska. Keishi Amami (Shun Oguri) z ministerstva životního prostředí a Koichi Tokiwa (Kenichi Matsuyama) z ministerstva hospodářství, obchodu a průmyslu jsou členy této konference.

Jednoho dne vyjde v týdeníku článek Jusukeho Tadokoro (Teruyuki Kagawa). Jeho články varují, že se region Kantó potopí do moře. Kvůli jeho článku začnou skupiny pořádat protesty. Aby situaci uklidnil, sejde se Keishi Amami s Yusuke Tadokorem, ale Yusuke Tadokoro trvá na tom, že se v blízké budoucnosti potopí poloostrov Izu, což bude předzvěstí potopení regionu Kanto. Přibližně v té době Minori Shiina (Anne Watanabe), která je reportérkou týdeníku, hovoří s Keishi Amamim o možné korupci mezi jednou společností a ministerstvem životního prostředí. Keishi Amami je nesvůj, když se vším zabývá, ale věnuje se svému koníčku a chodí se potápět s Koichi Tokiwou. Tam se setkává s šokující událostí.

Trailer
Eiiči Higašijama
Keishi Amami
Kenichi Matsuyama
Teruyuki Kagawa
Anne Watanabe
Info box
Stanice

TBS (JP)

Délka

54 minut

Žánr

Drama

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2021–????

První vysílání

10. října 2021

Na CZ streamech

Netflix
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Odkazy

IMDb.com
Netflix