plakát seriálu

Jekyll & Hyde

(Jekyll & Hyde)

Názory uživatelů

Monstra mezi námi a v nás

Mám ráda knižní adaptace, jakékoliv jejich obnovy nebo jejich nezávislé nově vymyšlené pokračování, bohužel málokdy se dostatečně povedou. A bohužel Jekyll & Hyde je stejný případ.

Proč bohužel? Na tenhle seriál jsem se moc těšila, bohužel jsem zůstala zklamána. Na monstra žijící všude kolem nás už jsem si zvykla ale toto mi přišlo už přes čáru. Anglie 30. let je krásná, stejně jako všechny kostýmy a herci v nich navlečení ale příběh nějak pokulhává za vizuální stránkou. (i když vizuální stránka monster taky není nic moc, prostě televize - nejsou rozpočty)

Obrovským tahounem seriálu je Tom Bateman, který bravurně zvládá jak Jekylla, tak i Hyda, a ta proměna tam herecky jde vidět a poznat.

Na jednu stranu je skvělé, že to má jen deset dílu ale na stranu druhou s tím tvůrci nepočítali a tím pádem jsme zůstali "viset nad útesem".

Není to vyloženě špatné, dá se na to koukat ale bohužel žádná sláva a do dějin a divákovi mysli, se to rozhodně nezapíše. Pokud chcete vidět monstra hledejte jinde, Jekylla & Hyda v knize, no a pokud chcete vidět Toma v hlavní roli, tak bych to i doporučila. -> 60%

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jekyll

Už je to nejaký čas čo som videla seriál a podobnou témou a tento nový seriál som si teda nesmela ujsť. Príjemné Londýnské prostredie a zaujímavá zápletka. Jekkyl a Hyde ktorých neskutočne zahral Tom Bateman, nechutný typek cpt.Dance (ktorý mi stále pripomínal Johanna Schmidta "Red Skull" z Captain America) zbytok hereckého obsadenia mi však nebol tak sympatický. Začiatok bol skvelý ale postupne ako sa tam objavila Hydova segra ktorá mi nehorázne liezla na nervy tak nadšenie trochu odpadlo... Myslím že si seriál zaslúžil pokračovanie, ale bohužial.. Ja už len čakám kedy sa niekto pokúsi natočiť seriál na motívy Jekylla a Hyda, lebo toto fakt žeriem a príde mi to cool :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk