Plakát

JETS - Život na hraně

(JETS - Leben am Limit)

Anglický výraz "jet" má řadu významů. Nejznámější patří do oblasti letectví a znamená proudový, tryskový pohon. Proudová neboli trysková letadla jsou nejrychlejší dopravní prostředky. Piloti procházejí přísným výběrem, musí to být muži pevných nervů, fyzicky zdatní a připravení... [více]

1999 | Německo | 45 minut | Akční / Dobrodružný | 12 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×12 – Schatten der Vergangenheit

(premiéra 4. 5. 1999 – před 25 lety)

JETS - Život na hraně – O čem to je

Anglický výraz "jet" má řadu významů. Nejznámější patří do oblasti letectví a znamená proudový, tryskový pohon. Proudová neboli trysková letadla jsou nejrychlejší dopravní prostředky. Piloti procházejí přísným výběrem, musí to být muži pevných nervů, fyzicky zdatní a připravení bleskově reagovat i v těch nejneočekávanějších situacích, jež může přinést každá vteřina. Nejtvrdší výcvik pochopitelně podstupují piloti vojenských stíhaček. Všechny drží pohromadě chlapské kamarádství, bez něhož by takto náročná týmová práce nemohla přinášet žádné výsledky.

O partě mladých mužů, kteří se sešli ve výcvikovém středisku Luftwaffe v Texasu, natočila německá televizní produkce hned celý seriál. Nebude v něm nouze o dramatické situace ve vzduchu ani o napínavé případy se špionážní či kriminální zápletkou. A protože jde o příběh mladých lidí, nebudou chybět ani propletence milostné, vždyť letecká uniforma je pro dívky známým lákadlem, zdá se, že do ní jsou vybíráni jen výrazně pohlední chlapíci.

Mistrovské vzdušné záběry, dobrodružství a akce, to je seriál o pilotech stíhacích letadel JETS – Život na hraně.

Robin Amberg
Philip Klein
Frank Jäger
Ben Bremer
major Walter Johnson
Christine Jägerová
Info box
Délka

45 minut

Žánr

Akční
Dobrodružný

Země původu

Německo

Roky vysílání

1999

Odkazy

IMDb.com