plakát seriálu

Jsi můj život

(Sos mi vida)

Názory uživatelů

Vždyť je to miloučké!

Ano, je to telenovela a ano, je potřeštěná s divoškou Natalií Oreiro v hlavní roli, ale za mě je to jedna z nejlepších a nejvtipnějších.

Vždyť si u toho má člověk odpočinout, zasmát se, romanticky se naladit, naštvat se i pobrečet si. Že je to místy naivní? No a co, vždyť se u toho má člověk odreagovat.

Tam jsou tak střelené postavy a padaj tam tak neskutečné hlášky, že se kolikrát nemůžu přestat smát. Sjíždím to už po několikáté a stále mě to baví. Chemie mezi Natalií a Facundem i po letech funguje, až si člověk kolikrát říká, jak je možné, že netvořili pár i ve skutečnosti.

Odpad to teda není. Život není jen černý a bílý. Život je barevný a seriály nemusí být jen plné vražd, intrik a sexu, aby se líbily. Humor taky nemá jen jednu podobu, ale několik a tohle je rozhodně jedna z nich...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Naty je holt srdcovka

Proč tak negativní hodnocení jen kvůli tomu, že je to telenovela. Dle mého je to jedna z nejlepších a nejvtipnějších, spolu s Divokým Andělem a Ošklivkou Betty. Poprvé jsem to viděla když mi bylo asi 13 a o 7 let později, jsem se kvůli nudě rozhodla podívat znovu a nebyl snad jediný díl, co by mě nerozesmál. Ač záporná postava Constansa, tak naprosto geniálně zahraná. A snad i tím mi byla místy sympatická. Dále Debbi.. Kdo by neměl rád tu úžasně praštěnou Debboru a spolu s Lalem ještě úžasnější.. Za vtipnost, sympatické postavy, Natalii a Facunda a místy vzpomínky na Divokého anděla dávám 100%. 20% ubírám proto, že je telenovela až příliš zdlouhavá a nemá vlastně žádný pořádný příběh.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Monita,Martin a spol.

Tak len včera som skončila maratón tejto telenovely,alebo radšej komédie a pripomenula si moje mladé roky ked som to sledovala prvý krát a ako ma to strašne bavilo :D
Každá postava mala niečo do seba.Neviem si predstaviť,že by na svete existoval niekto hlúpejší ako Debi :D
Miguel a Falucho,tie ich stále sa nekončiace plány a "zločiny" na ulici za bieleho dňa :D Aké naivné :D
Ked Falučo imitoval hlasy druhých,od smiechu mi tiekli slzy :D
Alfredo,okrem Mony tam nebola žena,s ktorou by niečo nemal :D A tá jeho šialená Beatris.
Rolando s účesom ála hniezdo,alebo aspoň mne to tak pripadalo :D
Kimberly-krpaňa :D
Kike,tak strašne nemožný chlap,v skutočnosti by taká ako Konstansa o neho ani bicykel neoprela.Ked už sme pri nej,najradšej by som ju zabila!
Turka,sympatická baba,jedna z mojich top v seriáli.
No a nakoniec Martin a Monita,tak tam snád ani nie je o čom,tejto dvojici to úžasne hrá a svedčí :)Ich cesta k sebe bola dlhá,ale stála za to:)
Ak som na niekoho zabudla,tak mi prepáčte :D
Inak tento seriál strašne naťahovali kadejakými hovadinami,ale o tom to je.Ale na Kachorru proste nemá.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kike chce rezne!

Ako dieťa som zbožňovala telenoveli s Nataliou Oreiro a jej pesničky sa tu striedali ako na bežiacom páse. A neskôr aj keď sa zo mňa stal tínedžer dajme tomu, tak som pravidelne zasadala dokonca spolu s bratom nad túto komickú telenovelu.

Opäť raz osobitný štýl Natalie Oreiro, všade kvety a farby. S nikým iným ako s týmto hercom si ju už ani v telenovele neviem predstaviť :D. Pravidelné dávky smiechu nad komickými scénami a skutočne dobrým obsadením. Svoje herecké úlohy podľa mňa všetci zohrali veľmi dobre. A dodnes si nemôžem pomôcť ale budem tvrdiť, že toto bola najlepšia telenovela Natalie Oreiro. A okrem toho ma bavili všetky vedľajšie postavy! :D Nezabudnuteľná debilita Debbi a ako závislák na vzťahoch druhých ľudí som bola posadnutá Tonym a tou holkou (ktorej neviem teraz prísť na meno :D).

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak ráda jsem to viděla...

Sledovala jsem to souběžně s Argentinci jako mnoho dalších lidí a fans Naty a nasmála jsem se opravdu hodně. Ti spisovatelé a dialogisté museli být geniální, to jsem si říkala celou dobu, opravdu nešlo pochopit, kde neustále chodili na tolik nového a originálního vtipu. No že si pak Češi a Slováci s dabingem mysleli, že tvůrci jsou retardovaní, to je druhá věc. Já si stojím za těmito úžasnými herci, jako byl Carlos Belloso, Carla Peterson, Dalma Milevos a mnoho dalších, lepších není.
Jinak mě zklamala určitě dějová stránka seriálu (klasicky se dobře rozjížděla na začátku, box, děti, závody, pizza, pak se ale úplně vytratila) a taktéž vztah hlavních protagonistů, občas jsem ty výlevy Naty musela hodně trpět. Přesto jako sitcom to splnilo svou úlohu na výbornou.
Za vtip, dialogy, slovník, herce a nápady - 200%
Za děj a romantiku - 10%

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jsi moje vše

Tuhle telenovelu zbožňuju už jen z důvodu že v Argentině získala řadu ocenění. Líbilo se mi ztvárnění, nápad a obsazení a hlavě výkony herců a nejvíc asi Carly Peterson, která dostala za roli cenu. U téhle telenovely jsem se tak nasmála jako nikdy, přišla mi neskutečně vtipná, hlavně hlášky Kikeho a Debbi. Fakt super a klidně bych se koukla znova :) dávám prostě 100 %.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Všechno nejlepší, Facundo ;)

Koukám, že má dneska fešák narozeniny, tak si zavzpomínáme...
Tenhle seriál jsem sledovala před pár lety na Primě (asi???) a ač to byla pěkná ujeťárna, tak serióznost stranou, ta vtipná stránka mě spolehlivě pobavila, a že tam vtipného bylo dost! Hlavní zamilovaná dvojka jsou staří známí z "Anděla", takže víme, co čekat na poli romantiky, že ;) Nic nového. Občas ty citové projevy znásobené hlasem Ivany Anderlové už jsou moc... kách a ohrané, ale co už, kvůli těm jsem nakonec vlastně nekoukala. Humor byl to hlavní.
Naprosto jsem si zamilovala "super-evil bitch" Carlu Peterson právě v tomhle seriálu.
Ať už si tady myslíme o tomhle typu seriálů cokoli, doma v Argentině je zjevně umí ocenit. A Carla Peterson vyhrává ceny za nejlepší komediální herečku právem.

Hodnocení: 65%

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé