plakát seriálu

Jump Street 21

(21 Jump Street)

Názory uživatelů

Mladí policisté.

Je pravda, že už si pomalu ani nepamatuji všechno, co se v seriálu událo, ale zase si moc dobře pamatuji, že jsem s nadšením sledovala každý díl. Já prostě miluju americké devadesátky a toto se mi trefilo do noty. Ty účesy, oblečení, make-up, retro znělka, no prostě hotová lahůdka pro mé oči.

Johnny Depp jako mladík Tom Hanson, no panejo. Už tehdy měl velké nadání, ale i když se v této roli nemohl vyřádit jako později v jiných, tak jsem ho měla z celého seriálu nejradši a upřímně díly bez něj už jsem sledovala jen namátkou, vůbec mě to bez něj nebavilo. Ač tam bylo více hlavních hrdinů, tak se to většinou soustředilo na něj. Navíc Johnny odešel v momentě, kdy seriál začal celkem klesat v kvalitě, takže ztráta jednoho pilíře nějak potvrdila to, že už bude jen další série kvůli syndikaci.

Případy mi přišly zajímavé stejně jako osud hlavních hrdinů a následky jejich práce, třeba Tomovo vypořádávání s tím, když zastřelil svého prvního zločince, těhotenství Judy a tak dále.

Hvězdí hosté ještě jako herecká poupata(třeba Christina Applegate)jsou takové příjemné zpestření.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jump

Zaregistrovala jsem tady poprvé Deppa,už je to hodně dávno,nepamatuji si všechno,ale nezapomenu.
Přiznávám,někdy z nostalgie vytáhnu staré VHS,kde pár dílů je a s úžasem a úsměvem se vrátím do minulosti.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Na Jump Street se nezapomíná

Vzhledem k mému nízkému věku si seriál vybavuji jen velmi matně, ale jisté detaily mám pomalu vryté do paměti, takže seriál musel stát za to. Není to seriál, na který bych se dívala dnes, ale na svou dobu je neobyčejně originální a zajímavý. Jedině bych vytknula to, že nikomu nikdy nepřipadalo divné, že studenti, kteří se s těmihle baví, často skončí s problémy se zákonem.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kde jsou ty časy...

Tento seriál si matne pamatuji ze svých mladých let... Koncepce nebyla spatna, byvaly mladistvy delikvent pomaha svym podobnym neskoncit, jako on. Ve sve dobe serial, na ktery jsem se zajmem koukal, takze ano, milovnikum nostalgie rozhodne doporucuji.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Asi tak ...

Seriál mého mládí - neznámlepší v době kdy byl k dispozici.

Neexistuje nic co by mi todle zlato dokázalo pokazit. Jeden díl lepší jak další - po čase se seriál dostával do fáze , kdy do něj zasahovaly seriály další ( jména si už přesně nepamatuju , ale bylo jich víc které se prolínaly navzájem ) a v té době to byla ůplně ůžesná novinka !

Někdy se mi zasteskna a vytáhnu staré VHS a koukám znova - spousta herců už zestárla a když se některý z nic po čase oběví v TV , tak zase vytáhnu VHS .....

Bohužel sem nenašla žádnou www stránku kde by tento seriál byl k dispozici ( a z uložto se to sthuje dost špatně , páč těch dílů je šíleně moc )

Zasloužených 100 % už jen proto že v době vysílání to bylo něco co tu nikdo před tím nikdy nevyděl ( nikdy nezapomenu )

100 % - a za tím si stojím

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jump

V tomhle seriálu se objevily teď už hodně známé herecké osobnosti. Jeden z prvních seriálů, který se mi opravdu líbil a musela jsem vidět každý díl.Holt opět dobrej seriál.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

21

nepamätám si to dobre, ale z času na čas som si to pozrela. viac sa mi do pamäte vryl film 21 jump street

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé