Plakát

Zlato z džungle

(Jungle Gold)

Dokumentární seriál z dílny stanice Discovery. Miliony dolarů ve zlatě jsou pohřbeny hluboko v hustých džunglích Ghany. Odhodlaní muži ze všech koutů světa se snaží najít své štěstí v jedné z nejnebezpečnějších lokalit na světě. Ghana ležící v srdci Afriky je druhým... [více]

2012–2013 | USA | 42 minut | Discovery Channel | Dokument / RealityTV | 14 epizod | status: ukončeno v roce 2013
Poslední odvysílaná

2×06 – Run for the Border

(premiéra 6. 9. 2013 – před 10 lety)
závěr seriálu

Zlato z džungle – O čem to je

Dokumentární seriál z dílny stanice Discovery.

Miliony dolarů ve zlatě jsou pohřbeny hluboko v hustých džunglích Ghany. Odhodlaní muži ze všech koutů světa se snaží najít své štěstí v jedné z nejnebezpečnějších lokalit na světě. Ghana ležící v srdci Afriky je druhým největším vývozcem zlata svého kontinentu. Zní to jako skvělá příležitost ke zbohatnutí, co říkáte? Jenže v Ghaně se těžba tou snazší částí.

S trochou peněz a dávajíc vše v sázku, se dva nováčci v oboru rozhodují udělat vše, aby uspěli. George Wright a Scott Lomu jako mnozí jiní pocítili naplno ekonomickou krizi, která zasáhla USA v roce 2008. Když si zajistí 150 000 dolarů od investora, mohou se vydat na cestu, přičemž jsou od začátku pod silným tlakem, kdy neúspěch není přijatelný. Je potřeba vrátit dluh, vydělat a především přežít.

Info box
Stanice

Discovery Channel

Délka

42 minut

Žánr

Dokument
RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2012–2013

První vysílání

26. října 2012

Ukončení seriálu

6. září 2013

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související