plakát seriálu

Kancelářská krysa

(The Drew Carey Show)

Epizoda 8×01 – Rohožka vrací úder (Return of the Doormat)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

U Drewa bydlí stále jeho bývalá žena Nicki, která pěkně ztloustla, což je častý důvod k žertování. Bohužel přišla do obýváku právě v době, kdy si Drew pozval děvče. Nicki se ovšem nenechá vůbec rušit a dělá jim křena. Nicki prozradí Tině, že Drew byl ženatý hned dvakrát. Není divu, že Tina brzy odejde, zvlášť když si Drew nemůže na moment vzpomenout ani její křestní jméno. Drew domlouvá Nicki, aby mu nezasahovala do soukromí a také, aby méně jedla a měla nějaký pohyb. Snad to padne na úrodnou půdu. Před domem se mezitím učí Lewis a Oswald vášnivě skejtovat, moc jim to ale nejde. Jezdí v noci, aby je nikdo neviděl. Řeknou Drewovi, že Kate potkala v New Yorku někoho nového.

Drew je bez práce, z jeho obchodního domu je internetová firma. Večer jdou chlapi do striptýzového baru. Drew tam potká starou známou Kellie. Je zoufalá, rozvedená, nemá prý nic. Drew jí tedy nabídne, ať zůstane u něj...

Lewis a Oswald mu vyčítají, že s sebou nechá zametat. Drew se rozhodne změnit přístup a směle si nakráčí pro práci do nové firmy, která nahradila Winfred-Louder.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Oh Sherry (Steve Perry)

Drew řekne Tině, ať pustí rádio.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Sex ve městě

Drew: "Bezva, týpek z New Yorku. Vsadím se, že je jako ti týpci v Sexu ve městě, co celý den posedávají a mluví o sexu." ("Oh, great, a New York guy. Bet he’s like one of those Sex and the City guys, who sits around all day talking about sex.")
Hlavní postavy
Drew Allison Carey
Oswald Lee Harvey
Mimi Bobeck Carey
Lewis Kiniski
Kellie Newmark
Kate O'Brien
Vedlejší postavy
Nicki Fifer
barman Tim
prodavačka
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevRohožka vrací úder
Původní názevReturn of the Doormat
Rok natočení2002
Premiéra9. září 2002
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody