Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Dobrý právník

Alanova klientka Maureen je velice pobouřena: právě ukradla z muzea exponát – vypreparované tělo, které je součástí velice populární výstavy. Je proto obžalována. Alan dost dobře nechápe, jak by jí měl pomoci, pak mu ale mladá žena prozradí, že se jedná o tělo jejího otce, Nathana Flemminga. Maureen chce svého otce jen prostě pohřbít.

Zároveň dostává Alan i případ kognitivního terapeuta, který byl propuštěn z práce, protože tvrdí, že viděl mimozemšťany, a hovoří o tom se svými pacienty. Ukáže se, že zástupcem protistrany je Jerry Espenson. Právě prodělává novou kúru a je jako vyměněný: na uklidnění žmoulá v ústech dřevěnou náhražku cigarety a celkově působí velice sebevědomým dojmem. Až příliš.

Claire zve Clarence na večeři a nabízí, aby pak zůstal u ní. To u nezkušeného nešťastníka vyvolá dokonalou paniku.

Denise, která viděla, jak se Brad líbá s jakousi svou novou "kořistí", přece jen cítí osten žárlivosti. Navíc se obává svého těhotenství a cítí se sama. Uvažuje tedy o možnosti, že by to s Bradem zkusila. Společně navštíví terapeutku přes vztahy, ale sladit jejich dvě dominantní povahy asi bude velice obtížné.

Bethany žádá, aby s ní šel Denny do synagogy. Denny se sice ošívá, ale nakonec přece jen jde. Záhy tam ale usne a dva uličníci z první řady na něj střílí trubičkou. Denny si z propisky hbitě vyrobí také "zbraň" a chce to klukům oplatit. Omylem ale zasáhne rabína. A je zle...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon