Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Koleda koleda

Za Alanem přichází rozrušený Jerry Espenson, který byl právě obviněn z křivé přísahy. Nedávno byl totiž vybrán jako člen poroty federálního soudu v případě vraždy, za kterou hrozil trest smrti. Ve státě Massachusetts, kde tento trest zatím neexistuje, musí každý člen poroty odpřisáhnout, že není jeho odpůrcem. To Jerry udělal, následně ale v interview přiznal, že byl vždy jeho rozhodným odpůrcem. Hrozí mu až tři roky vězení.

Do kanceláře přichází psychopat Lincoln Meyer, aby oznámil, že žaluje její advokáty za urážku, tedy za výroky, které o něm pronesli u soudu v případě zavražděné soudkyně Hooperové. Případu se ujímá Jeffrey Coho a Paul mu jako asistenta přiděluje Brada. Lincoln se chce hájit sám.

Bethany chce, aby se Denny seznámil s její matkou. Dennymu se moc nechce, na matky svých milenek nikdy moc dobře nepůsobil. Jaké je ale jeho překvapení, když zjistí, že Bethanyina matka je Bella, se kterou byl kdysi zasnouben. A nejen to: Bella mu zlomyslně připomene, že by docela dobře mohl být otcem její dcery. Denny se chystá na testy DNA.

Jednoho dne přijde Denise zahrát do kanceláře serenádu mexická kapela. A Denise pochopí, že Daniel Post zemřel. Stalo se tak při transplantaci plic v Brazílii. Denise se chce poklonit jeho ostatkům, a tak se zjistí, že tělo pravděpodobně ukradl gang, zabývající se obchodem s lidskými orgány. Pak se pomalu začínají nalézat jednotlivé části: slezina, dokonce i srdce. Denise by ale ráda věděla, kde se nachází hlava jejího snoubence. Navštíví proto ve vězení šéfa gangu, který s orgány obchodoval...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon