Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Na visuté hrazdě

Denny sleduje v televizi pořad o zraněné reportérce Gracie Janeové. Paul se shání po Shirley: není v práci a ani doma nebere telefon. Alan Shore a Jerry Espenson si připravují obhajobu Eriky Dolenzové, podezřelé z vraždy své intimní přítelkyně Pauly Wilkesové, která ji opustila pro jinou ženu: Renée Wingerovou. Ostatně právě posledně jmenovaná by mohla být také v podezření, protože Paula na ni přepsala svou závěť. Naproti tomu pojistku by měl dostat její manžel Sean, takže ani toho nelze vyloučit ze seznamu podezřelých.

Shirley se stále neobjevila a Denise vysloví podezření, že by ji mohl držet šílený šmírák Lincoln Meyer, posedlý touhou se zviditelnit. A je to skutečně tak: Lincoln Shirley vězní v důmyslně vybavené sklepní místnosti, kde má připravený dokonce samostříl, který má zranit každého, kdo se tam pokusí dostat násilím. Nezdá se ale, že by se Lincolnovi podařilo Shirley nějak viditelně vyděsit.

Při obhajobě Eriky si velice dobře vede Jerry, jemuž se za to dostane od Alana upřímné chvály. Dokonce spolu na terase vykouří doutník. Když to vidí Denny, momentálně v depresi, protože nemá žádnou zajímavou vraždu, urazí se: má pocit, že ho jeho přítel zradil.

Paul chce získat soudní povolení, aby mohla policie vtrhnout do Lincolnova bytu. Alan bez váhání vyhotoví zfalšovanou výpověď: Lincoln mu prý zavolal a sdělil mu, že u sebe v domě drží Shirley...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon