plakát seriálu

Kauzy z Bostonu

(Boston Legal)

Epizoda 2×08 – Tlustej zadek (Ass Fat Jungle)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Alan trpí nočními můrami, při kterých málem vyskočí z balkonu. Podaří se mu zajistit si hlídání? Denise obhajuje plastického chirurga, který na vylepšení rtů pacientek použil své vlastní tukové buňky. Jak se Denise zachová, když jí dojde, že i ona byla jeho pacientkou?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Alan Shore má opět jeden ze svých obvyklých nočních děsů. Šokovaný soused s manželkou mu na poslední chvíli zabrání, aby skočil z balkonu. To Alana vyleká, situace je opravdu vážná. Prosí proto Dennyho, aby s ním spal v pokoji a hlídal ho. Ten Alanovi navrhne, aby si obstaral pečovatelku. Alan tedy sepíše se svou asistentkou Melissou smlouvu, v níž je přesně stanoveno, co si k mladé ženě může a co nemůže dovolit, aby se uvolila ho v noci hlídat.

Shirley Schmidtová má nepříjemný úkol: obhajovat u soudu mladíka Jasona, který v noci prokazatelně přejel autem muže a od nehody odjel. Jeho bohatý otec ovšem tvrdí, že auto jim bylo ukradeno a jeho syn nic neudělal. Jason se před členy advokátní kanceláře přizná, přesto mu ale otec zabrání prohlásit to před soudem. Shirley tedy musí velmi nepříjemným způsobem vyslýchat starou ženu Lydii, která celou nehodu viděla. Svědkyně trpí Alzheimerovou chorobou, na čemž hodlá Shirley a její kancelář založit obhajobu.

Denise Bauerová obhajuje slavného plastického chirurga Berryho Glaubermana, kterého dvě pacientky obžalovaly, že na zpevnění a zvětšení jejich rtů použil tukové buňky ze svého vlastního, objemného pozadí. Prozradila jim to jeho bývalá asistentka, kterou doktor nedávno propustil. Přestože se lékař snaží zprvu zapírat, ukáže se, že svůj vlastní tuk skutečně při zákrocích používal. Sama Denise v minulosti také podstoupila plastickou úpravu v obličeji a ke své hrůze si uvědomí, že i ona byla jeho pacientkou...

Hlavní postavy
Alan Shore
Denny Crane
Brad Chase
Paul Lewiston
Denise Bauerová
Shirley Schmidtová
Vedlejší postavy
Melissa Hughesová
Lydia Tuffalo
Dr. Barry Glouberman
D. A. Chelios
Kiersten Blau
Helen Gershen
Ronald Matheny
Techinician
Attorney George Klein
Jason Matheny
James Nasland
Toque
Judge Swink
Foreperson
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevTlustej zadek
Původní názevAss Fat Jungle
Rok natočení2005
Premiéra15. listopadu 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody