plakát seriálu

Kdo přežije: Austrálie

(Australian Survivor)

Názory uživatelů

Návrat "pravého" Survivoru

(hodnotím pouze aktuálně odvysílanou třetí sérii)

Třetí australský Survivor jsem z počátku bral spíše jako fajn bonus k ukrácení si čekání na další sérii americké verze, ale pak přišla pátá epizoda a já tomu neskutečně propadl. Řada skvělých nápadů produkce. Hráči co šli do soutěží naplno. "Boj o přežití". Všechno to, co se za těch několik let v americké verzi trochu vytratilo. Finále série je pak po této stránce naprosto famózní. To, že tam byli lidé jací byli, je už druhá věc, ale o tom se tu rozepisovat nebudu. Snad jen dodám, že pro mě byl pomyslný vrchol zhruba druhá třetina show. Pak začal pořad malinko ztrácet, ale jako u všech soutěžních pořadů, i tady je to o preferencích a vašich favoritech.

Každopádně, velký podíl na úspěchu má podle mého i moderátor Jonathan LaPaglia, který se zhostil provázením velice dobře, snad jen za jedinou výtku u něj považuji, že občas mi přišlo, že hráče až moc okatě tlačil do akce.

Přesto se jedná o velice povedenou sérii, která má sice nějaké mouchy, ale pokud vám už trochu leze krkem lehká unifikovanost amerických sérií, tak je australský Survivor přímo pro vás.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé