Plakát

Kiwiland

Karolína Kočí je novinářka, moderátorka, ale také vášnivá cestovatelka a kronikářka. V pětidílném cyklu procestuje Nový Zéland – vzdálenou zemi, která je nejen nádherná a v každém svém záhybu romantická, ale umí být také tvrdá, svým cestovatelům nedává nic zadarmo. Karolína celý Zéland... [více]

2019 | Česká republika | 25 minut | Česká televize | Dokument / Cestovatelský | 5 epizod | status: ukončeno v roce 2019
Poslední odvysílaná v ČR

1×05 – Dobrodruzi

(premiéra 3. 10. 2019 – před 4 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×05 – Dobrodruzi

(premiéra 3. 10. 2019 – před 4 lety)
závěr seriálu

Kiwiland – O čem to je

Karolína Kočí je novinářka, moderátorka, ale také vášnivá cestovatelka a kronikářka. V pětidílném cyklu procestuje Nový Zéland – vzdálenou zemi, která je nejen nádherná a v každém svém záhybu romantická, ale umí být také tvrdá, svým cestovatelům nedává nic zadarmo.

Karolína celý Zéland projezdí autem, na lodi i pěšky, aby si splnila pětici snů. Doufá, že pozná původní obyvatele, nefalšované Maory. Chce se setkat i s novozélandskými osadníky, kteří zemi připojili k území Jejího Veličenstva, ale i k těm, kteří dodnes chovají na ostrovech ovce nebo pěstují víno a další plodiny. Půjde po stopách horníků, zlatokopů a dalších dobrodruhů, kteří na Zélandu snili o tom, že pohádkově zbohatnou. Doufá, že potká živé delfíny a jiné čtyřnohé obyvatele. Ovšem má i v úmyslu najít unikátní místa, kde se na Zélandu v minulosti natáčely ty nejslavnější filmy.

průvodkyně pořadem
Info box
Stanice

Česká televize

Délka

25 minut

Žánr

Dokument
Cestovatelský

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2019

První vysílání

5. září 2019

Ukončení seriálu

3. října 2019

Odkazy

Oficiální stránka