plakát seriálu

Koulelo se jablíčko

(Koulelo se jablíčko)

Názory uživatelů

Červík Pepík

Jednoduché výtvarné zpracování a absence mluveného slova cílí na nejmladší děti - a našemu prťouskovi se skutečně líbí. Pro mě jsou ale jednotlivé díly nevyrovnané.
Kuře je někdy prezentováno jako největší zloduch pod sluncem, jindy je mi ho až líto.
Nejvíce mi ale vadí pořád stejná šablona, ze které se vymyká jen minimum příběhů: Pepík se ocitne v úzkých, a když požádá jiný hmyz o pomoc, je odpálkován. Poté se z pasti vlastní šikovností dostane. Sám pak rád pomůže dotyčnému hmyzu, když má trable zase on. Zachráněný hmyz se pak Pepíkovi odvděčí. I proto se mi nejvíce líbil roháč, který z této šablony vybočuje.
Jen tak na okraj, nepochopila jsem, proč některé postavy mají jména (např. housenka Bonifác, moucha Libuše), ale jiné ne. Navíc se tam nemluví, takže jméno je použito jen v úvodních titulcích.
Červík je ale šikula a koumák v duchu Ferdy Mravence, takže mnohé jeho nápady jsou vtipné a neotřelé. Použitý situační humor je mnohdy pro dospělejšího diváka trochu jednoduchý, ale vzhledem k cílové skupině pochopitelný.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

:)

Tento večerníček jsem objevila na staré vhs,no myslela jsem,že mě šálí zrak,ale bylo tam 6 dílů a vydržela jsem celou dobu,je fajn se vrátit do dětství

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Tenhle večerníček jsem vždycky měla ráda a dnes baví i moje děti. Rozhodně doporučuji

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé