plakát seriálu

La Parta

(La Parta)

Názory uživatelů

Partička 2.0

Co napsat, vždyť ono se to vůbec neliší od Partičky. Nic se nezměnilo, kromě trochu menšího počtu diváků. Je poznat, že La Parta cílí na fanoušky, ale i noví diváci se asi budou bavit. herci neztratili nic ze své ujetosti, Marián už zase chodí v převlecích. Prostě je to zase ta stará dobrá Partička a to je dobře.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nová (a opět zrušená) Partička

V prvním díle mi ještě nepřišli tak rozehraní, zadání většiny her bylo dost prapodivné, přesto je to stará dobrá partička a já jsem rád, že jsou zpět. Publikum je sice takové tiché, všechno je to divně sestříhané, prostě se jen hraje, nejsou tu žádné domluvy, reakce ani zadávání rolí (což mě mrzelo hlavně u Párty) a má to pitomou znělku, občas dávají až moc najevo, že jsou prostě na Barrandově (kdyby to náhodou někdo nevěděl), jinak ale stará známá Partička, ve formě, s energií a nápady. Geňa mě v Párty zase absolutně rozsekal. Vůbec ne špatné, mě to bavilo a v současnosti je to na Barrandově nejlepší pořad, takže doufám, že to tam vydrží, byla by škoda, přijít o Partičku podruhé, obzvlášť když je pořád tak skvělá a pořád mě dokáže naprosto rozsekat. Nicméně forma zpracování je pořád o hodně lepší na Primě než tady a proto (prozatím) horší hodnocení, ale jen o trochu. 85%.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...keby som mal pušku...!

...nadpis vystihuje moje pocity při zahlédnutí tohoto "seriálu" (??), ale samozřejmě nebráním duševním masochistům sledovat tuto neuvěřitelnou karikaturu na humor. Dovolím si použít citát pana Wericha: "To je blbý, to se bude líbit."...a podle % to tak skoro vypadá...z mého hlediska je velká škoda, že nelze udělit % záporná...

0 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí