Plakát

Láska a moře

(Méditerranée)

Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou. Na... [více]

2001 | Francie | 60 minut | TF1 | Rodinný / Romantický | 10 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×10 – Díl 10.

(premiéra 17. 6. 2008 – před 15 lety)
Poslední odvysílaná

1×10 – Episode 10

(premiéra Kdysi dávno)

Láska a moře – O čem to je

Mladá úspěšná lékařka se vrací domů na jih Francie na svatbu své sestry. Doma jí ale všechno připomíná den, kdy se její otec před osmi lety utopil a ona znovu začíná pátrat po příčinách jeho smrti. Postupně odkrývá dávné tajemství dvou znepřátelených rodů, zmítaných nenávistí i láskou.

Na březích Středozemního moře žijí vedle sebe, ale rozděleny dávnými spory, dva rody.

Rod Vallebonů, kde nyní zůstaly už jen ženy, proměnlivé jako listy oliv, zářivé, ale i skrývající tajemství.

A rod Lantosqueů, mužů tvrdých jako kameny z jejich lomu, svobodných, ale příliš divokých, aby dokázali vyjádřit své city.

Oba klany poutá jakási utajená společná minulost, o které se nemluví a na kterou by všichni nejraději zapomněli. Ale slunce Středozemí září na všechny stejně a všem dodává znovu a znovu energii, která je žene do bitev za jejich pravdu a lásku. Potrvá dál nepřátelství mezi oběma rody, mezi neústupnými, hrdými ženami a muži, nebo zvítězí láska a vyjeví se dávná tajemství, která umožní žít všem v klidu?

Marie Vallebonová
Info box
Stanice

TF1

Délka

60 minut

Žánr

Rodinný
Romantický

Země původu

Francie

Roky vysílání

2001

První vysílání

11. června 2001

Odkazy

IMDb.com