plakát seriálu

Láska bolí

(Love Bites)

Epizoda 1×01 – Poprvé (Firsts)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Annieina kamarádka Cassie předstírá, že je panna, aby zaujala muže. Carter ztratí práci, a když přijde domů, přistihne svou snoubenku Liz při používání dárku, který od kamarádek dostala na rozlučce se svobodou. Judd si v letadle sedne vedle herečky Jennifer Love Hewitt, která je jako jediná na jeho seznamu celebrit, se kterými může spát a jeho manželka to nebude považovat za nevěru.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Část 1. Cassie a Annie po Lizině rozlučce se svobodou vyráží do klubu. Cassie se snaží Annie zbavit, chlapi totiž věnují pozornost jenom jí, protože všechny zaujme svým skvělým příběhem; dítě, které čeká, nosí své sestře. Annie slíbí, že bude mlčet. V klubu potkají Jordana, který si na ubrousek píše myšlenku, kterou nechce zapomenout - píše totiž novelu. Aby ho Cassie ohromila, řekne, že je panna. Skončí v jejím bytě, ale Jordan chce, aby její poprvé bylo výjimečné, a odejde. Sejdou se znovu a Cassie mu řekne, že si to vymyslela. Potřebovala příběh, protože její těhotná kamarádka Annie vždycky všechny ohromila. Jordan jí řekne, že se k ní všichni chovali mile, aby se sblížili s ní, Annie byla jen její nahrávačka a taky, že žádnou novelu nepíše. Rozhodnou se začít znovu.

Část 2. Carter dostane vyhazov, a když se vrátí z práce, přistihne svojí snoubenku Liz při používání nejlepšího vibrátoru, který dostala od přítelkyň Cassie a Annie. Když jí chce říct, že ztratil práci, Liz mu řekne, že zažila svůj první orgasmus. Při souloži s Liz jí řekne, že přišel o práci a teď bude jeho jediným zaměstnáním udělat ji šťastnou.

Část 3. Carter zrušil rozlučku se svobodou, a tak rybařit letí jen Judd a Bowman. V letadle si s Juddem jedna žena vymění místo, a tak si sedne vedle Jennifer Love Hewitt, která je na jeho seznamu slavných, se kterými se může vyspat a není to považováno za podvádění. Judd jí řekne o seznamu s celebritami, a že je jediná, kterou na něm má. Jennifer má taky seznam, míst, kde to chce dělat. První je sex v letadle. Když jsou na toaletě, Judd si uvědomí, že svou manželku Colleen podvést nechce, i když to vlastně není podvádění.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Battlestar Galactica

Po cestě do postele se Cassie a Jordan pouští do rozhovoru: Jordan: "Do Fraka? Vypadá to, že někdo je tu fanouškem Battlestar Galactica." Cassie: "Viděla jsem pár epizod." Jordan: "Když to zrušili psal jsem jim každý den dopis celý měsíc." Cassie: "Panebože, já taky. Mně to tak chybí." a naráz oba řeknou: "Tak pravíme."
Hlavní postavy
Annie Matopoulos
Judd Rouscher
Colleen Rouscher - pilot
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Carterův šéf
prodavačka v sex-shopu
James Feeney
chlápek na baru
chlápek na baru #2
mladý právník
stevard 1. třídy
letuška 1. třídy
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPoprvé
Původní názevFirsts
Rok natočení2011
Premiéra2. června 2011
Česká premiéra7. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry2 640 000 diváků
Autoři profilu epizody