plakát seriálu

Láska bolí

(Love Bites)

Názory uživatelů

Love Bites

Příjemná letní oddychovka skládající se vždy ze tří medailonků o lásce, o sexu a přátelství. Jednotlivé příběhy jsou podány milým, nenásilným a humorným způsobem. Samozřejmě, některé jsou lepší, jiné horší, hodně záleží na vkusu.

Miluju Grega Grunberga, i když se teď pěkně zakulatil, na druhé straně mi neskutečně leze na nervy Becki Newton, takže jsem jen ráda, že i když je uváděna jako hlavní postava, jen se tam občas mihne.

Uvidíme, jaké budou další díly, u mě zatím jednoznačně vede medailonek s Jennifer Love Hewitt a ten o křtinách:)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Tři příběhy

Osvěžující zpracování příběhů o lásce, které jsou nenásilně propojené dvěma hlavními postavami Annie a Juddem. Po pilotu proběhlo přeobsazení, to že K. Ritter nahradila M. Trachtenberg mi ani trochu nevadilo, na druhou stranu ztráta P.Adlon mě mrzela. Příběhy jsou originální a skvěle zpracovaný. Můj oblíbenej je s Jennifer Love Hewitt v letadle. A epizodka s Ashley Williams, Jamesem Rodayem o tajných úchylkách. Povědomé tváře z jiných seriálů mě vždycky potěší. Humor tady je fajn a nenucený. A konec? Konec byl taky skvělej.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

I read if you're not breastfeeding and you ice them, they'll stop producing milk. But I think I'm producing ice cream.

Love Bites jsou hodně neobvyklý seriál. Každý díl je rozdělen do tří částí, tří samostatných příběhů s odlišným hereckým obsazením. A k mému velmi, velmi milému překvapení je to co díl, to má oblíbená hvězda, mihne se tu třeba JLH, Lindsay Price, Krysten Ritter, Michelle Trachtenberg, Bret Harrison, Laura Prepton, Christopher Gorham atd...
Stále se ale nedokážu rozhodnout, jestli bych se na tento formát seriálu dokázala dívat třeba pět sezón. Jednou věcí, které považuju na seriálech za kouzelné, je to, jak postupně a dlouho se rozvíjí daný příběh se stále stejnými postavami. Na druhou stranu jsem se u těchto povídek dobře bavila, tím, že byly smrsknuté na patnáct minut, nebylo místo na žádnou vatu, byla to jedna výborná scéna za druhou.
Nakonec musím pochválit hudební oddělení. Vybrané songy se výborně hodily k daným situacím a postavám, byly svěží, nové a chytlavé, i když jsem jich znala jen pár, zaujaly mě téměř všechny. Hudba (většinou) není na seriálu to nejdůležitější, ale pokud se výběr povede, je pak příjemnou třešničkou na dortu.

80 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Reason we are here is to love each other

Love bites je nenáročná oddychovka s výborným soundtrackem podtrhující dojem z právě vyprávěného příběhu. Moc mi vyhovovalo, že v každém dílu trvajícím 40 minut jsou 3 příběhy, protože tak všechno pěkně odsýpalo. Dialogy byly někdy opravdu vtipné a vedly k zajímavému vyústění příběhu. U koncových dílů byly navíc příběhy vzájemné propojeny. Ano, většinou dal děj dopředu odhadnout, ale pro mě bylo důležité, že byl většinou pozitivní a vyloudil mi na tváři úsměv. Skvělým zpestřením bylo vidět známé tváře herců ze seriálů, co sleduju.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Becki Newton

Bože, tohle byl tak úúžasný seriálek. Ve všech směrech v něm spatřuji kouzlo lásky nebeské - několik dílčích příběhů, které vyústí samozřejmě v šílený happy end:) Škoda, že seriálek po 8 dílech zrušili - pro mě v něm byl neskutečný potenciál.

Nejlepší je tu Becki Newton, kterou jsem v tomhle seriálu poznala poprvé a od té doby se těším na každé dílko s ní.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

3x8 lásky

Vážně, větší pohodičku jsem u seriálu dlouho nezažila! Ten koncept několika příběhů, které se vždycky v nějakém bodě protnou, to mě na filmech bavilo a baví hrozně moc a tady snad ještě víc. Seriál je díky tomu originální, svižný a tak nějak si vtipně pohrává s divákovou pozorností ;)

Obsazení vyšlo na jedničku, hlavně mě překvapil Greg Grunberg, kterého jsem v Heroes nějak moc nevnímala, ale tady... asi jsem se zamilovala:D On a Constance Zimmer pro mě vytvořili obraz ideálního manželství, bez legrace!

Člověk očividně nemůže být živ jen z akce, masových vrahů, sci-fi a mystery ptákovin, občas je třeba nasadit přiblbý úsměv a držet palce pro změnu jedné zamilované holce a jednomu zamilovanému klukovi... nebo několika ;)

Hodnocení: celou dobu jsem byla na 70%, ale po závěrečné scéně zvedám...

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Láska co?

V každém dílu tři příběhy, které se propojují a s nimi se objevují také nové postavy. Nemůžu si vzpomenout, že bych se u nějakého z nich nudila nebo si řekla, co to jako je. Vřele doporučuji :) A ještě mě napadlo, že vlastně nechápu proč se to jmenuje Láska bolí, protože zrovna v tom seriálu nebolela.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Svěží a milé

Je to takové milé a sympatické... příběhy hrdinů se vzájemně lehce proplétají, ale ne nijak drasticky, jen tak nenápadně. Seriál na mě působí svěžím dojmem. Moc příjemné, na to koukat.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Super oddychovka

Milý, vtipný a příjemně u toho utíkal čas, taková oddychovka. Všechny příběhy mi přišly originální, jen asi 2-3 ze všech epizod mi přišly slabší. Potěšilo mě, že se zde objevilo tolik známých tváří (Jenifer Love Hewitt, Michelle Trachtenberg nebo Donald Adeosun Faison, atd. ). Zamilovala jsem si pár Colleen-Judd, na ně bych se dokázala dívat pořád  :)Škoda, že to skončilo předčasně, byla jsem zvědavá na další příběhy Annie a Matta.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk