allyska

off
Jméno
Věk29 let — narozeniny slaví za 95 dní (Blíženci)
Bydliště
Twitter
Facebook
Poznámka
Názory uživatelky allyska
plakát
Průměrňákovi
4. srpna 2013
další názory k seriálu

Whoop!

Tak jsem po delší době opět narazila na vtipný sitcom, který pojednává o rodince, co se snaží nevyčnívat a být průměrná, což jim opravdu moc nejde, a tak se Mike a Frankie snaží každou chvíli odvrátit nějakou katastrofu, kterou způsobí, popřípadě zhorší jejich děti. Ten nejstarší Axl vytáčí rodiče neustálým odmlouváním doprovázeným divokou gestikulací. Pak je tu nešikovná Sue, které nejde žádná školní aktivita, se kterou začne, ale člověk musí obdivovat její neutuchající optimismus, se kterým čelí neúspěchu. Ten nejmladší, Brick, žije v knihách, neumí zapadnout mezi děti a dohání Frankie k šílenstvím tím, jak bere věci po svém a zapomíná na domácí úkoly. Pak není divu, že Frankie nezvládá svou práci, která ji nebaví, a jako prodavačka aut nedokáže prodat jediné auto. Nejen tyto postavy ale dokážou člověka pobavit, nesmím zapomenout i na úžasně přitepleného Briana a přiblblé kamarády Axla, Seana a Darrina. V seriálu patří většinou k mým nejoblíbenějším epizodám ty sváteční. Musím ale podotknout, že dost epizod má originální vtipy díky způsobům řešení neustálého nedostatku peněz. Vždyť kde jinde funguje mikrovlnka, jen pokud je současně zapnutý fén? A která rodina je nadšená, že jim tornádo přinese na zahradu nové věci? Tohle je zkrátka oddychovka, u které jsem se bavila po celé 4 řady a už se těším na tu další :)

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
90 %
plakát
Tři kluci a nemluvně
8. září 2012
další názory k seriálu

FATPANTS

Ale tak to jsem opravdu nečekala, upoutávka na seriál mě nezaujala, vypadalo to, že herci budou přehrávat a do toho smích. Dala jsem na kladné ohlasy a pustila si první díl, ten byl překvapivě pěkný, a tak jsem si pustila další. Postupně to bylo čím dál vtipnější a vrchol byla epka 109 s Rayem. Postavy jsou skvěle sehrané a jejich špičkování dává příležitosti k výbuchům smíchu. Rázná Bonnie, která má narážky na zakrslého Tuckera, natvrdlý, ale dobrosrdečný Danny a k tomu skoro právnička Riley tvoří fajn partičku, která se společně s vtipálkem Benem pokouší postarat o roztomilé mimčo.
Už aby tu byla další řada, kde se snad rozsekne onen milostný trojúhelník :)

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 9 lidí
80 %
plakát
Animal Practice
16. srpna 2012
další názory k seriálu

Se zvířaty je to snažší

Jelikož mám taky mnohdy radši zvířata než lidi, seriál jsem zkusila a bavila se. Dvacet minut pěkně uteklo a já musím říct, že seriál má potenciál, stačí ho využít a trošku zapracovat na nedostatcích. Osobně mi místy trochu vadila Angela, s ní by chtělo něco udělat. Justin Kirk se musí ještě víc do role vžít a najít se, protože chování alá doktor House je sice fajn, ale chtělo by to ještě něco jiného, přece jen House nedávno skončil a byl to fenomén. Usměrnit by ho mohla Dorothy. Jejich společné scény správně jiskří, no snad nebudou moc kopírovat vztah Cuddy a House :) Jinak fakta o zvířatech byla zajímavá a samotná zvířata, především opička, byla skvělá. Místy jsem jen nevěřícně kroutila hlavou, čeho všeho je schopná a jak skvěle podporuje doktory v neplechách.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 9 lidí
80 %
plakát
Melissa a Joey
7. července 2012
další názory k seriálu

Mel a Joe

Seriál bych určitě neřadila k tomu nejlepšímu, co jsem měla tu čest zatím vidět, ale stejně neodolám a podívám se na další díl. Plusem seriálu je určitě perfektně sehraná ústřední dvojice, kvůli nim jsem se vlastně začala na seriál dívat, jelikož jsem je předtím viděla v romantickém filmu a měli mezi sebou úžasnou chemii. Ta je patrná i v seriálu, jen bych řekla, že postavy pro sebe ještě nedospěly, Joe není v profesním životě, kde by chtěl být, raději randí se snazšími ženami a bojí se si přiznat, že by mohl mít Mel rád. Mel je kapku praštěná, snaží se být zábavná a do toho, ale musí jít příkladem pro svou neteř a synovce a říká si, že by se přece nezahodila s takovým neurvalcem, jakým je Joe. Asi nejradši mám ráda sympatického Rydera s jeho neskutečně panovačnou Holly, to, jak s ní dokáže být, to je mi záhadou, ale scény s nimi mám ráda.
Pro mě je to fajnová oddychovka k odpolednímu kafíčku :)

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
70 %
plakát
2 $ocky
8. května 2012
další názory k seriálu

Marry the ketchups

Tento sitcom si u mě vysloužil titul nejlepší nová komedie, neboť se v každém díle alespoň párkrát hlasitě zasměju a zbytek dílu mi na tváři zůstává přihlouplý úsměv. Z počátku jsem si myslela, že seriál nebude nic pro mě, protože z upoutávky jsem měla dojem, že Caroline bude jen namyšlená blonďatá blbka. Jak jsem se ale zmýlila, Caroline je mi opravdu sympatická a obdivuju jak obrovskou změnu v životě ustála, aniž by nějak přehnaně naříkala. Nejen, že si musí zvyknout na to být chudá, ale i na nálepku, že je dcera toho podvodníka. Díky této události se ale setkává s natolik odlišnou Max a kupodivu se z nich stávají dobré kamarádky a každá tu druhou něco naučí. Max nešetří sprostými vtipy a dvojsmysly a jak říká další úžasná postava Sophie, miluju, když je sprostá! Stejně ale mám nejradši Olega a jeho narážky a příšerné oblečení. Co se týče Earla a Hana, ti mi nevadí, ale ani bych je nijak nepostrádala.
Po zhlídnutí 1.řady musim konstantovat, že se jedná o povedený sitcom a doporučuju ho všem, kdo se rádi zasmějí, určitě se nenechte odradit, že si sitcom nebere servítky a nemluví se zde slušně :)

82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 11 lidí
90 %
plakát
Láska bolí
2. března 2012
další názory k seriálu

Reason we are here is to love each other

Love bites je nenáročná oddychovka s výborným soundtrackem podtrhující dojem z právě vyprávěného příběhu. Moc mi vyhovovalo, že v každém dílu trvajícím 40 minut jsou 3 příběhy, protože tak všechno pěkně odsýpalo. Dialogy byly někdy opravdu vtipné a vedly k zajímavému vyústění příběhu. U koncových dílů byly navíc příběhy vzájemné propojeny. Ano, většinou dal děj dopředu odhadnout, ale pro mě bylo důležité, že byl většinou pozitivní a vyloudil mi na tváři úsměv. Skvělým zpestřením bylo vidět známé tváře herců ze seriálů, co sleduju.

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
80 %
plakát
Nešika
23. prosince 2011
další názory k seriálu

You're welcome

Tento seriál je pro mne opravdu příjemným překvapením, protože jsem očekávala další trapný seriál ze střední, kde postavy dělají jednu nepochopitelnou věc za druhou. Jenna je skvěle sarkastická a že k tomu má pádný důvod. Snaží se vypořádat s nálepkou sebevrah a její poradkyně by při tom sama potřebovala pomoct. Navíc je tu její matka, která se jí neustále snaží vnutit svůj názor a pořád jí předhazuje její nedostatky. Jenna je beznadějně zamilovaná do Mattyho, který ale nemá v úmyslu s ní veřejně chodit, protože je až moc nejistý a bojí se o svou reputaci. Líbí se mi, že to není typický namyšlený populární hezounek a také, že se jeho postava pěkně vyvíjí. Pak je tu hodný Jake, který Jennu podpoří v nehorším a bere ji takovou, jaká je. Má ale přihlouplou přítelkyni Lissu, která se nechává až moc ovlivňovat mrchou Sadie. Co se týče Sadie, musím říct, že je fajn změna vidět v teen seriálu hlavní záporačku a populární holku, která není vychrtlá dokonalá blondýna. Na Sadie se mi líbí, jak umí skvěle obrátit konverzaci ve svůj prospěch a s ostatními skvěle manipuluje a její You're welcome poté, co někoho urazí, je úžasný.
Awkward je zkrátka a dobře fajn seriál, kde se člověk zasměje, nechybí zvraty a skvělý soundtrack.

93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 14 lidí
80 %
plakát
Doktorka z Dixie
27. října 2011
další názory k seriálu

pěkná oddychovka :)

Tento seriál mě upoutal svou atmosférou, takovou pohodovou. Rachel Bilson mám moc ráda, a tak bylo rozhodnuto. A rozhodně nelituju, je to vtipný, je to svěží a má to úžasnej soundtrack. Zoe se musí přizpůsobit životu na maloměstě a díky své povaze to má těžké. A také s nehodami a nemocemi, které se tam stávají, se Zoe jako holka z velkoměsta ještě neměla příležitost setkat. Navíc je tam oblíbený doktor Brick, který si užívá každou chybu, kterou Zoe udělá. A čím víc se Zoe snaží zapadnout, tím víc vyčnívá. Jediný, kdo je na její straně je starosta Lavon a Wade, který jí chce sbalit. Její velkou nepřítelkyní je dcera Bricka, Lemon, která se jí cítí být ohrožena.
Jak řada postupovala, moc se mi líbil vývoj postav, především Brick příjemně překvapil. No, a já se každý týden těšila na nový díl, který mě zavede do malého zvláštního městečka.
Co se týče oblíbenosti postav, určitě mám slabost pro "badboye" Wada než pro nudného George :) Stejně si ale post nej postavy u mě vysloužil roztomilý ťuňťa Tom.

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 14 lidí
90 %
plakát
Chuck
1. září 2011
další názory k seriálu

You're still my Chuck!

1.Řada za 90%
Nerd Chuck mě zaujal asi hned v polovině 1.dílu, kterému nechyběla akce, humor a sympatické postavy. 1. řadě nechybějí suprově šokantní momenty, zábavné scény a i příběh se začne pěkne rozvíjet. Škoda, že má řada jen 13 dílů.

2. řada ROZHODNĚ za 100%
Všechno do sebe krásně zapadá, nechybí chvíle, které člověka tak dostanou, že je schopnej zhlídnout i 5 dílů. A závěr řady je naprosto famózní.

3. řada za 100%
Ty jo, tleskám, takový zvrat, po prvním díle jsem si musela dát pauzu, protože seriál se neskutečně změnil. Žádná veselá lehkost, jen vyhořelý osamocený Chuck. Celou řadu mě rozčiloval dokonalý superman, superšpion Shaw. Nedokážu spočítat kolikrát jsem si přála, aby zabili toho slizouna a někdy jsem ze zoufalství i křičela na monitor :D Druhá polovina 3.řady, myslím těch 6 navíc doobjednaných dílů, je moc hezkých a vše korunuje skvělý soundtrack s nádhernou písní Don't give up on us now!

4.řada za 90%
Stále se nenudím, ale nějak trochu opadlo nadšení, starý dobrý díly mi připomene malé velké finále v polovině řady. Musim říct, že pan Volkoff je opravdu sympatický psychouš a příjemná změna po Shawovi. Jediná chybička je v závěrečném cliffhangeru, ten se mi opravdu nelíbil a doufám, že v 5.řadě nebude rozvíjen, ale kdo ví, třeba to nebude tak špatný.

5.řada za 90%
Musim se přiznat, že první 2 díly byly pro mě utrpení, Morgan byl nesnestitelný, oplýval těmi vlastnostmi, co jsem na něm nikdy neměla ráda. Fajn byl jako Chuckův kamarád, který mu pomůže, když je na dně, viz třetí řada. Naštěstí se to pěkně vysvětlilo a příběh se mohl rozjet dál. Líbilo se mi, že Chuck bez Intersectu je stále skvělý špion a pořád nakopává zadky především starému nepříteli. Krásně se střídaly epizody vtipné a emocionální. Konečně jsme se dozvěděli tajemství Sarah a rozhodně se na něj vyplatilo čekat. Carrie-Anne Moss jako Gertrude dobře doplnila obsazení a s Caseym byli úžasní. Casey se tak konečně dočkal dokonalého protějšku. A jak zhodnotit konec, jestli splnil má očekávání? Nakonec ano, po prvním zhlídnutí jsem byla naštvaná, ptž jsme nedostali odpovědi na pár otázek, ale po druhém zhlídnutí se mi líbí ty podobnosti s prvními díly a uvědomila jsem si, jak Chuck a Sarah sami sebe navzájem změnili, prostě jsou uvěřitelný pár, jejichž příběh se rozumně vyvíjel po celý seriál, což se jen tak nevidí. Takže Goodbye, Chuck, budeš mi chybět.

Žádná ze stálých postav mi nevadí a mám je moc ráda, ale pan plukovník John Casey pro mě zůstává nejoblíbenější postavou seriálu. Jeho obličeje, jednání s Chuckem, ale především jeho starost o bonsai a jeho úžasný mručení mě vždycky rozesmějí.
Tento seriál opravdu doporučuju, skvělá oddychovka.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
95 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 21 lidí
100 %
plakát
Misfits: Zmetci
12. března 2011
další názory k seriálu

Co když je víc lidí se schopnostmi jako my? Ne, tady nejsme v Americe.

Tak na tenhle skvost jsem narazila úplnou náhodou, spletla jsem si ho totiž s jiným seriálem, který jsem chtěla sledovat. Lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem si seriál oblíbila od prvního dílu, ale je pravda, že pro mě bylo zajímavé sledovat různorodou partičku mladých delikventů, kterou spojuje společné tajemství. Každá postava je jiná, ale hlavně uvěřitelná, i když takového Nathana jsem moc nemusela, sebestředný prevít, co každýho uráží a někdy mě opravdu vadilo jeho sprosté vyjádřování, hlavně pokud bylo zbytečně prodlužováno. Postupně mi to ale přestávalo vadit, protože děj byl akční, nechybělo napětí a humor. Žádné natahování, vše pěkně odsýpá, to opravdu oceňuju a pak mi tolik nevadí, že jedna řada má pouhých 6 dílů, když je upřednostňována kvalita nad kvantitou. Charaktery postav se rozumně vyvíjejí, osobně mám asi nejradši Simona, bylo mi ho celkem líto, ale především ve 2.řadě Iwan Rheon podává suprový herecký výkon, i ostatní nezůstávají pozadu, ale on mě prostě překvapil. Hlavně nesmím nezdůraznit, jak se mi líbí, že postavy po získání schopností si nezačnou hrát na "bohy" a nejdou zachraňovat svět. Dál se prostě snaží proplout životem a schopnosti spíše berou jako přítěž. A taky velkým plusem je naprosto skvělý soundtrack.

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 8 lidí
100 %
1/3
123