plakát seriálu

Tři kluci a nemluvně

(Baby Daddy)

Názory uživatelů

Baby Daddy

Seriál točící se kolem snahy tří mladých chlapíků vychovávat malou holčičku přináší řadu úsměvných situací. Dalším tahákem se stal návrat Melissy Peterman do seriálového světa(dříve např. Deník zasloužilé matky), která se prostě s komediálním talentem už narodila. Postavy jsou díky kvalitnímu ztvárnění ze strany herců uvěřitelné, sympatické a báječně se doplňují. Konečně sitcom, který si na něj jen nehraje, ale opravdu pobaví. V neposlední řadě stále čekám na rozseknutí milostného trojúhelníku mezi bratry a Riley. :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Time to dad up

Seriálu som sa bála vďaka podobnosti so Raising Hope, ktorá je spočiatku dosť výrazná. Hl. hrdina sa stane zo dňa na deň otcom, rozmýšľa či si dieťa nechať, pričom mu pomáha rodina a priatelia. Tiež je tu dievča tajne do neho zaľúbené (v RH naopak).
No postupne strach zo mňa opadol, začalo sa mi to páčiť a ja som sa smiala. Je plný komických situácií. Postavy majú medzi sebou ten pravý druh humoru a vedia vytvoriť vtipné scénky (napr. taký Tuck a Benova mama).
Obsadenie postáv je tiež dobre vybrané, funguje spolu ozaj pekne. Určite potešila Melissa Peterman, ktorú si pamätám ako Barbru Jean. Jej scény stoja za to. Tiež potešila aj Chealsea Staub, ktorú som v OTH silno nemusela, no tu sa ukázala s opačnej stránky.

Netreba sa ho báť a treba ho skúsiť. Dá sa pri ňom celkom fajn zabaviť a vypnúť.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tucker

Seriál mě baví, ale musím si ho "ordinovat" po malých dávkách, protože pak mě zase až tak moc nebaví. Takže jednou týdně pár dílečků je pro mě ideální.

Přijde mi, že postupně seriál ztrácí na razantnosti a nápadech na dalších náměty - opravdu jsem ráda, že seriál se pomalu chýlí ke konci.

Ben a Danny jsou sympaťáci na které se rozhodně hezky kouká; Riley mi přišla ze začátku úžasná, teď ale trochu ztrácí na energičnosti a zaujatosti; herečka ztvárňující Bonie má opravdu velký talent pro komedii (myslím, že něco vážného by ji nikdo nevěřil) a nakonec můj oblíbenec Tucker, který je trošku přidržtaška Bonie, ale jeho vtipy a příhody jsou úžasné.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Team Emma

Výtečný seriál na vypnutí, pobavení a místy i zamyšlení. Samozřejmě hodnotím původní znění, český dabing mi tady přijde opravdu odbytý. Chápu to vzhledem k humoru založenému na slovních hříčkách, které lze do češtiny jen těžko přenést. Navíc, i když to v angličtině tak nevyzní, tak za těch dvacet minut je slyšet třicetkrát proboha, takže to místy vypadá na náboženskou show.
Jinak ale musím pouze chválit, už jen kvůli tomu, jak moc mě tento seriál chytil. Postavy nejsou prvoplánové, a na sitcom se mi zdají opravdu dobře propracované. Hlavní hrdina má všechno, co po něm holky chtějí, nám klukům zbývá obdivovat, že se zachoval správně a vzal si malou holčičku na starost ve chvíli, kdy sám neměl své věci pohromadě. Sitcom skvěle okořenila postava Bonnie, jejíž fórky, grimasy a práce s hlasem je fantastická. (To mi také u dabingu vadí nejvíce, že ji tam tak odflákli.) Suma sumárum skvělý seriál, u něhož si sami můžete určit, jestli ho máte coby oddechovou záležitost, nebo seriál, který si můžete pouštět do nekonečna.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

It´s amazing how the unexpected can take your life and change direction...

Poprvé jsem se k sitcomu dostala, když jsem ho zahlédla v televizi v češtině. Viděla jsem sice jenom kousek, ale i ten mě okamžitě zaujal, takže jsem sedla k počítači a začala hledat... v angličtině, samozřejmě (jinak na seriály ani nekoukám).
Už od pilotu mi bylo jasné, že to bude jeden z mých nejoblíbenějších seriálů - téma, obsazení, humor - všechno je perfektní!
Jean-Luc je charismatický (a, co si budeme povídat, pohledný), Derek úžasně ztělesňuje myšlením trochu pomalejšího, ale dobrosrdečného hokejistu, Tahj tvoří skvělou dvojku s Melissou, Chelsea je správně trhlá a dvojčata hrající Emmu (v každé sérii jsou to jiné holčičky) jsou naprosto kouzelná.
Na Baby Daddy jsem přišla až dost pozdě - vlastně letos v lednu -, ale zato jsem si udělala maraton (díky bohu za zkouškové období :D).
No a protože sitcom zaujal od pohledu i mou mamču a bratra (ani jeden neumí anglicky), našla jsem i českou verzi - a kupodivu není přeložená úplně hrozně! Pravda, originál je lepší, ale český dabing má u mě protentokrát pochvalu!
Tak snad se dočkáme ještě několika sérií, ráda bych viděla, co z tvůrců vyleze :D

nejoblíbenější postavy: všechny hlavní (Ben, Danny, Tucker, Riley, Bonnie, Emma), plus v páté sérii Zoey

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tahání za zlatou nit klasiky, přesto s průměrným výsledkem.

Seriál jsem pro tu oblibu ostatních docela sledovala, ovšem nijak významně mě to nezaujalo.
Jsem typ na trochu ostřejší a výraznější humor a tady je to takové hrozně nevinné až dětinské. Takových seriálu je hodně a málokterý mě dokáže zaujmout. Sledovala jsem to spíše pro ty vztahy a Bena, který mě jako jediný nějak charakterově zajímal.
Všichni si vychvalujou Melissu Peterman(Bonnie), ale já tu herečku znala už ze sitcomu Reba, kde se mi moc nelíbila a upřímně se mi moc nelíbila ani tady. Její herectví je moc přehrávající, než aby pro mě bylo nějak zajímavé.
Taky jsem nijak nebyla nadšena z toho rádoby milostného trojúhelníku Ben x Riley x Danny. Vzhledem k tomu, že Riley nahrazovala Emmě matku, tak jsem doufala, že spolu budou ona a Ben, ale vše se samozřejmě musí zkomplikovat.
Ovšem jinak bych byla mnohem radši, kdyby žádné takové vztahy nevznikaly, ale je to holt typicky émerické.

Takže jinak řečeno, koukat se na to dá, ale nijak výjmečné to není. Bránice to holt netrhá.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tatínek s nejbližšími v akci...

Tento seriál si mě sice získal asi až po třetím díle, ale prostě stojí za to. Je snadné si ho zamilovat. Je vtipný - největší perly tam má naše Bonnie a hlavně tak roztomilý už jenom kvůli Emmě... Srovnávat ho s Raising Hope je naprostá hloupost, jediné co mají společné je námět, ale humor tady je úplně jiný. Jede hlavně v narážkách, pošťuchování a přijde mi, že je to takový zrychlený styl, třeba jako v Gilmorkách.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

FATPANTS

Ale tak to jsem opravdu nečekala, upoutávka na seriál mě nezaujala, vypadalo to, že herci budou přehrávat a do toho smích. Dala jsem na kladné ohlasy a pustila si první díl, ten byl překvapivě pěkný, a tak jsem si pustila další. Postupně to bylo čím dál vtipnější a vrchol byla epka 109 s Rayem. Postavy jsou skvěle sehrané a jejich špičkování dává příležitosti k výbuchům smíchu. Rázná Bonnie, která má narážky na zakrslého Tuckera, natvrdlý, ale dobrosrdečný Danny a k tomu skoro právnička Riley tvoří fajn partičku, která se společně s vtipálkem Benem pokouší postarat o roztomilé mimčo.
Už aby tu byla další řada, kde se snad rozsekne onen milostný trojúhelník :)

80 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Barbra Jean is back!

"It's amazing how the unexpected can take your life and change direction."

Na Baby Daddy jsem se celkem těšil, protože návrat Barbry Jean jsem si nemohl nechat ujít. Nezklamalo mě to! Vtipné, povedené, roztomilé.
Melissa Peterman je komediantka tělem i duší, Jean-Luc sympaťák a Chelsea Kane okouzlující. Čím dál víc to mám rád...

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Seriál, u kterého se nasmějete :)

Popis seriálu mi přišel trochu hloupý, ale rozhodla jsem se mu dát šanci. :D Nakonec nelituju.

Bonnie je s jejíma narážkama na Tuckera úžasná. Ostatní postavy jsou taky strašně vtipné :) Moc mě zajímá, jak to dopadne mezi Riley, Dannym a Benem. Osobně bych spíš brala Riley + Danny, ale s Benem jí to taky sluší:) Jsem ráda, že na rozdíl od jiných seriálů je tam ten milostný trojúhelník spíš tak na okraj a není to hlavním tématem seriálu, takže vás to nezačne po pár dílech štvát a nemáte chuť kričet: Tak si sakra už vyber :D

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Seriál, u kterého můžete "vypnout"

Už od prvního dílu mě seriál zaujal, po pár dalších dílech jsem se do něj zamilovala.

Ben, Tucker, Danny, Riley a Bonnie vás pobaví svou ztřeštěností a vzájemnými narážkami. Ben je typický pěkný kluk, který "balí" holky nejen v baru, kde pracuje, ale všude, kde se dá a zároveň se musí starat o své mimčo Emmu. Tucker je malý Benův spolubydlící, z kterého si velmi často a ráda utahuje Benova matka Bonnie. Danny - Benův bratr, je trošku pomalejší, co se myšlení týče, ale za to velmi hodný a starostlivý. Riley pracuje v právnické firmě a pomáhá klukům s Emmou. Bonnie - matka Bena a Dannyho, je to rázná žena, která si ráda utahuje ze všeho a ze všech.

Pokud hledáte nějaký seriál, u kterého můžete "vypnout", je to ten pravý.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Skvělý seriál

Tento seriál mam ráda. Každý ho možná srovnává s Raising Hope, ale tento sitcom je oproti tomu jiný. Podle mě je o dost vtipnější a postavy o dost lepší než v Raising Hope. Tahj Mowry v roli Tuckera je naprosto úžasný, jeho hláškám se vždy zasměji. A ostatní herci jsou také úžasný jako je například Chelsea Kane, Melissa Peterman a Derek Theler. Díly jsou čím dál víc lepší a jejich úroveň díl od dílu roste. Myslím, že se máme na co těšit i ve třetí sérii a doufám, že se seriál dočká dalšího prodloužení.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Super :D

Na Baby Daddy jsem narazila díky článku 5+1 na téma Komedie,četla jsem si názory a řekla si,že podle toho jak ho všichni vychvalují,to musí být dobrý.Ale obrovsky jsem se spletla,seriál není dobrý .... on je naprosto suprový!:D
Ze všeho nejlepší jsou samozřejmě Bonniiny hlášky,to je jasný:D Nevím,je to jeden ze seriálu,který se nedá popsat,to se prostě musí vidět.Takže vám řeknu jen jedno,rozhodně nešlápnete vedle,když se na Baby Daddy začnete dívat.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Funny Daddy

Než jsem se koukla na první díl, tak mi to opravdu dlouho trvalo... Po tom, co jsem vyrostla na sitcomech tipu Krok za krokem nebo Ženatý se závazky, jsem nevěřila, že může i teď být fakt vtipný sitcom, který nebude trapný...
Naštěstí Baby daddy je fakt good, moc mě baví oba bráchové a jejich trhlá máma! :)
A jsem ráda, že seriál už dostal zelenou i pro třetí řadu!
Tohle léto bude prostě funny! :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Neurazí, nenadchne

Seriál je zajímavý sitcom, herci v hlavních rolích jsou úžasní, miminko roztomilé.Příběh o vychovávání je někdy trochu nereálný, neukazuje plně starosti spojené s nedostatkem času a tím i nedostatkem času pracovat.
Skvělé je obsazení role matky kluků, která jim pomáhá, tu ocení hlavně milovníci Zasloužilé matky, kdy se zde ukazuje herečka postavy Barbary Jean.
Jak z titulku naznačuje, je to podle mě seriál, který je zajímavý a fajn, ale není to ten seriál, který by jste museli nutně vidět a natož pak být netrpělivý v z dalšího dílu z důvodu, že by byl napínavý.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kdo by nechcel takúto pošahanú rodinu?

Okey. Čo tu máme.
Traja (ne)dospelí chlapi, ktorí sa starajú o malé baby? Jeden dreamer, ďalší s hroznými nápadmi a k tomu naj kamoš, ktorý má vtipný vzťah s vašou matkou. S mamou - už babičkou, ktorá sa snaží byť večne mladá (body za Bon Joviho), kamarátku, ktorá je asi jediná dospelá v celom seriáli? Teda, je dospelé behať medzi bratmi a nevedieť, koho to vlastne chcem? To je jedno. Vždy z toho vznikne nejaká super situácia.

Dobrý scenár, zábavní (pekní) herci, dosť veľa humoru, cute baby, 20 minút odpočinku.

Neviem, čo k tomu písať, jednoducho si to pozrite. Vrele odporúčam. A najmä tým menej zbehlým v angličtine, nie je tam žiadna ťažká angličtina, takže ak sa potrebujete zlepšiť, tadááá :)

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Wheeler's crew

Baby daddy je opravdu povedený seriál, na nic si nehraje a je vtipný. Kombinace k nezaplacení. Konečně pořádný sitcom, prostě mě baví.
Ať už se jedná o Dannyho Wheelera, který je prostě snílek a nabývá moudrosti spolu se seriálem, nebo o Bena, který má vždy nějaký špatný nápad. O Bonnie, která je vlastně komediálně založená nebo o Riley, která se snaží být chytrá a ne vždy jí to vyjde.
Seriál miluji a nestydím se to říct.
Doufám, že pátá série přijde na obrazovky brzo.
xoxo.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

BD

Tento seriál miluji. Je vtipny, má krásný herce, člověk se u něj zasměje. Nemám co bych na něm vytkla. Ben je hezky chlap, ještě lepší herec. Doufám, že seriál bude dál pokračovat, protože mě docela zajímá jak bude zápletka dál pokračovat. Jen doufám, že se tvůrci neseknou a nebudou nudní. Za mě je tohle best. Proto musím dát 100%.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

baby

mela jsem stazenych par dilu a ne a ne se k nim dostat,nic jsem od toho totiž necekala a jakmile se mi pod nos dostal první dil...hura do toho,behem vecera jsem jich videla 12 najednou...parada

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Babby daddy

Pozerateľný, nenáročný seriál, vie pobaviť. Klasický sit-com.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Baby Daddy

Tento seriál ma zaujal už od prvého dielu...odporúčam

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

3 tatíci

Tohle téma je už hodně ohrané, každopádně v případě tohoto seriálu se mi to šíleně líbilo. Skvělý sitcom na pobavení, který zlepší den. Herci byli skvělí, Danny je prostě neuvěřitelné pako, které pobaví každého. Strašně mě mrzí, že seriál skončil :(

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Rozkošné, ale trochu přihlouplé

Taková dobrá oddechovka, nevím, jak to popsat, protože objektivně je to blbost, humor je jednoduchý, ale pobaví kupodivu (možná proto mě to bavilo) a všechno je vyhnáno do extrémů, hlavně ty zápletky. Ale prostě nějak mě to dostalo a nepustilo mě to a musela jsem se podívat na všechny epizody. Takže taková extrémně sladká, hloupá, návyková oddechovka...

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí