plakát seriálu

Chuck

(Chuck)

Názory uživatelů

You're still my Chuck!

1.Řada za 90%
Nerd Chuck mě zaujal asi hned v polovině 1.dílu, kterému nechyběla akce, humor a sympatické postavy. 1. řadě nechybějí suprově šokantní momenty, zábavné scény a i příběh se začne pěkne rozvíjet. Škoda, že má řada jen 13 dílů.

2. řada ROZHODNĚ za 100%
Všechno do sebe krásně zapadá, nechybí chvíle, které člověka tak dostanou, že je schopnej zhlídnout i 5 dílů. A závěr řady je naprosto famózní.

3. řada za 100%
Ty jo, tleskám, takový zvrat, po prvním díle jsem si musela dát pauzu, protože seriál se neskutečně změnil. Žádná veselá lehkost, jen vyhořelý osamocený Chuck. Celou řadu mě rozčiloval dokonalý superman, superšpion Shaw. Nedokážu spočítat kolikrát jsem si přála, aby zabili toho slizouna a někdy jsem ze zoufalství i křičela na monitor :D Druhá polovina 3.řady, myslím těch 6 navíc doobjednaných dílů, je moc hezkých a vše korunuje skvělý soundtrack s nádhernou písní Don't give up on us now!

4.řada za 90%
Stále se nenudím, ale nějak trochu opadlo nadšení, starý dobrý díly mi připomene malé velké finále v polovině řady. Musim říct, že pan Volkoff je opravdu sympatický psychouš a příjemná změna po Shawovi. Jediná chybička je v závěrečném cliffhangeru, ten se mi opravdu nelíbil a doufám, že v 5.řadě nebude rozvíjen, ale kdo ví, třeba to nebude tak špatný.

5.řada za 90%
Musim se přiznat, že první 2 díly byly pro mě utrpení, Morgan byl nesnestitelný, oplýval těmi vlastnostmi, co jsem na něm nikdy neměla ráda. Fajn byl jako Chuckův kamarád, který mu pomůže, když je na dně, viz třetí řada. Naštěstí se to pěkně vysvětlilo a příběh se mohl rozjet dál. Líbilo se mi, že Chuck bez Intersectu je stále skvělý špion a pořád nakopává zadky především starému nepříteli. Krásně se střídaly epizody vtipné a emocionální. Konečně jsme se dozvěděli tajemství Sarah a rozhodně se na něj vyplatilo čekat. Carrie-Anne Moss jako Gertrude dobře doplnila obsazení a s Caseym byli úžasní. Casey se tak konečně dočkal dokonalého protějšku. A jak zhodnotit konec, jestli splnil má očekávání? Nakonec ano, po prvním zhlídnutí jsem byla naštvaná, ptž jsme nedostali odpovědi na pár otázek, ale po druhém zhlídnutí se mi líbí ty podobnosti s prvními díly a uvědomila jsem si, jak Chuck a Sarah sami sebe navzájem změnili, prostě jsou uvěřitelný pár, jejichž příběh se rozumně vyvíjel po celý seriál, což se jen tak nevidí. Takže Goodbye, Chuck, budeš mi chybět.

Žádná ze stálých postav mi nevadí a mám je moc ráda, ale pan plukovník John Casey pro mě zůstává nejoblíbenější postavou seriálu. Jeho obličeje, jednání s Chuckem, ale především jeho starost o bonsai a jeho úžasný mručení mě vždycky rozesmějí.
Tento seriál opravdu doporučuju, skvělá oddychovka.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
95 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Chuck

Začaly prázdniny a já se rozhodla začít plnit resty na mém seznamu seriálů, které chci vidět. A jeden z nich byl právě Chuck.

Chuck mě zaujal hned od prvního dílu, což se u mě tak často nestává a nadšení mi vydrželo až do úplného konce, i když místy kolísalo.

Postava Chucka je skvěle napsaná a snadno uvěřitelná. Já osobně jsem si ho hned oblíbila a ve spoustě jeho vlastností se i našla a myslím, že nejsem jediná. Proto si většinu lidí získá už jen tím, že je jaký je; takové zlatíčko, které ve všech hledá to dobré a ve všech situacích se snaží myslet pozitivně. Navíc srší skvělým smyslem pro humor (s popkulturními narážkami, které jsou pro mě jak dělané) a pro své přátele a rodinu by udělal cokoliv.

Dále se na scéně objevují agenti Sarah Walker a John Casey. Sarah byla už odmalička zvyklá spoléhat se jen sama na sebe a k tělu si nikoho nepřipouštěla. To se ovšem změní v momentě, kdy pozná Chucka a z pouhého úkolu jej chránit se postupně stává něco víc. Chuck se nemusí ani snažit, aby se do něj Sarah zamilovala. I když s tím Sarah z počátku bojuje, bitvu má předem prohranou. Pro mě byl jejich vztah jednou z hlavních linek seriálu, kterou jsem si užívala a ráda sledovala, s jejich vztahem se vyvíjeli postupně i oni sami a to byla jedna z věcí, která se mi líbila.

No a kdo by si nezamiloval Caseyho? Jeho úšklebky a grimasy okoření každou scénu, stejně jako jeho vtipné komentáře.

No a nebyl by to Chuck bez nejlepšího kamaráda Morgana, který ze začátku nepatřil mezi mé oblíbence, ale když se do něj člověk trochu vžije, tak si ho i oblíbí (ovšem v dílech, kdy měl Intersect on jsem myslela, že ho něčím praštím).

V seriálu se objevuje několik hlavních dějových linek, občas možná poněkud předvídatelné, ale to nevadí. Nejméně se mi asi líbila první půlka třetí série, kdy se objevil agent Shaw a Chucka tak trochu odsunul na druhou kolej.

Ještě bych chtěla zmínit hostující hvězdy, protože v Chuckovi se jich objevilo plno, což se mi líbilo, mám ráda, když vidím známé tváře v jiných rolích. Nemůžu zmínit všechny, je jich opravdu hodně, ale jedna z mých oblíbených je Nicole Richie, díly s ní patří mezi mé oblíbené, i když samotnou Nicole moc nemusím.

Jelikož jsem věděla, jak seriál končí, nečekalo mě žádné překvapení. Ovšem do posledního momentu jsem nevěděla, jaká bude moje reakce. Nakonec jsem se s tím ale smířila a rozhodla se brát jej pozitivně a jak se dalo čekat, nejedna slzička ukápla.

Já dávám 100%, u seriálu jsem se nenudila (až na pár scén z Buy Moru, které zdržovaly, zrovna když se dělo něco napínavého) a rozhodně splnil má očekávání.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Dům s červenými dveřmi

Právě jsem dokoukala poslední díl Chucka a ještě se slzou v oku píšu svůj dojem... Pokud budu tedy znít moc přecitlivěle, omlouvám se :-D.
Asi před měsícem a půl jsem měla nějaké chřipkové období, takže jsem si ze svého gauče udělala pevnost a z televize únik před nudou. Přítel mi doporučil Chucka, že by se mi mohl "celkem" líbit... O měsíc a půl později sem píšu svůj dojem po poslední páté serii, takže si myslím, že to mluví za vše, přihlédneme-li k tomu, že jsem nebyla nemocná celý měsíc a půl a v pracovní dny jsem ráda, že mám čas aspoň na spánek. Z Chucka jsem samozřejmě nadšená a hrozně mě mrzí, že jsem ho tak rychle zhltla... ale ono to prostě jinak nešlo.
Asi tak po třetím dílu jsem věděla, že to nezvládnu a o volných dnech budu schopná shlédnout klidně i deset dílů za den, ale teď k samotnému ději... respektive k mému názoru.
Chuck jako životní "smolař", pracující i přes své vzdělání v klasickém obchodu s elektronikou dostane přístup k programu, který se člověku nahraje do mozku a udělá z něho superčlověka se superschopnostmi nejen bojového druhu. Rázem se zaplétá do programu CIA, kde dostane ochranku, ze kterých se brzo stanou spíše jeho kolegové. Agenti spolu řeší problémy ohrožující národní bezpečnost a samozřejmě vždy úspěšně. Celý seriál je koncipován naprosto skvěle formou - akce-humor-romantika. Je dobré tedy počítat s tím, že vážnost a realističnost není uplně to, co byste měli od Chucka očekávat. Pokud do toho jdete s tím, že se chcete pobavit, zasmát, ale přesto to nepřehnat a užít si trochu napětí a vážna, určitě si tenhle seriál zamilujete tak, jako já. Chuck je taková zlatá střední cesta mezi dsrným světen agentů a humorným dějem... nic moc nepřevládá, všechno je vyvážené, takže si nemůžete říct, že koukáte na akčňák, nebo na komediální seriál.
Na můj vkus je Chuck strašně krátký :-D... Vím, že je moje vina, že jsem si ho nerozložila na více dní, ale jako fanynka Greys anatomy, který na podzim jede jednáctou sezonu, nebo Bones, který si dává aktálně devátou, bych prostě potřebovala toho Chucka trošku víc :-D, ale je mi jasné, že s tím nic nezmůžu. Každopádně jsem ráda, že se začíná jednat o Chuckovi ve filmovém pokračování. Četla jsem, že mnoho z Vás píše, že jste byli s posledním dílem spokojeni, ale já jsem asi vážně doufala v klasický "americký" konec, kdy se s náma Chuck a Sára rozloučí ve svém domku s červenými dveřmi...
Na závěr bych ráda jen podotkla, že by mi nevadila malá seriálová amnezie, protože bych si celý seriál co nejdraději už teď pustila od prvního dílu :-).
A dávám stovku z principu, ze zamilovanosti do Chucka a proto, že jsem ještě přecitlivělá z toho posledního dílu :-D

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

CHuck s velkým CH! ♥

Myslím, že můj názor bude podobný některým, co už tu jsou, ale co už :DDD
Chuk mě chytil v prvních minutách nějakého dílu, co jsem viděla v televizi :D Ani nevím který to byl, ale byl určitě z první série :D A tak jsem po tomto seriálu začala pátrat a ještě jako malé prdítko ho sledovat :DDD (Bylo mi totiž deset a já se na něj dívala v češtině :DD) No dokoukala jsem první sérii a dál jsem se přestala zajímat...

Ale asi o tři roky později jsem se stala seriálovým maniakem a sjela ho znovu od prvního dílu v originálu a udělala jsem dobře! Originál je prostě originál! :DD Ještě víc jsem si Chucka zamilovala a sjela čtyři série během měsíce :D Kdy jsem se dívala ještě na další seriály :D Za první tři série dávám určitě 100%, za čtvrtou asi 90% i když se mi stále seriál líbil a nemohla jsem odtrhnou oči, nějak mě stoprocentní nadšení opustilo, možná to bylo z důvodu, že se pořád řešil intersect... Ale vážně nevím... Takže jsem se na pátou řadu dívala asi s půlročním odstupem, ale i když jsem se těšila jak malé děcko, přesto stoprocentní potěšení nebylo, ale kvůli čemu, nevím...

Jinak postavy byli dokonalé! Zapadaly přesně tam kam měly a dopadlo to vlastně Happy Endem :D A za to jsem neskutečně ráda! Všechny postavy byli super, ale musím se přidat i k ostatním... Prostě plukovník John Casey byl nejlepší :)

Na tento seriál nezapomenu a rozhodně doporučuji! ♥

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nyní už jen srdeční záležitost

Chucka jsem si zamilovala už od prvního shlédnutí a chválila ho celých 5 sezón. Je to mix akce, komedie a dramatu. Pravda, někdy seriál byl přehnaný až absurdní, ale já jsem ho nikdy nebrala až tolik vážně.

Přesto jsem naprosto překvapena, kolik slyšívávám ze svého okolí na Chucka připomínek. Pravda, seriál je někdy příliš nereálný až absurdní, mě se však líbí klišé, které tvůrci schválně využili a k tomu ještě velmi vtipně. A ano, nesmějete se možná každou minutu jako v nějakém stupidním sitcomu, protože Chuck je v tomhle mnohem víc, než komedie.

Dalši věc, co se mi na Chuckovi líbí, že dějová linie se skoro každý díl pohybuje dál a nezastavuje se. Je to velmi řízená show ve které je skript jenom formalita, stejně jako ve Starwars.

Je to klasický příběh o člověku, který je nucen být muž, od kterého se to očekává. Chuck má potenciál stát se hrdinou, ale jako pokorný počítačový technik v obchodě s elektronikou si zničil sebevědomí. Na druhou stranu je to příběh o dívce poslána zachránit svět za každou cenu, ale potají si přeje mít obyčejný život. Myslím si, že pokud nebudete se vciťovat do těchto postav, nikdy nepochopíte v čem je tato show tak výjimečná a budete ji sledovat jako hromadu špionážního klišé.

Nakonec, co mám na Chuckovi ráda je chemie mezi Chuckem a Sarah. Je to víc než jen sexuální napětí a víme to už od prvního dílu. To, že spolu nebyli ti dva už od samého začátku zařídili pouze okolnosti.

A ten, kdo tenhle seriál neviděl nemá podle mě ani nárok se nazývat seriálovým fanouškem:)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Charles

1. série - 90% - Musím se mu smát, musím mu fandit v akci a musím mu přát Sarah. Chuck je v lecčems totální nešika, ale nikdy nepřesáhne míru, při které bych zakroutil očima a přestal ho mít rád. Snad každou svojí vlastností, od záliby v počítačových hrách až po umění zaexperimentovat a udělat to nejšílenější právě v tu nejméně vhodnou chvíli, se mi dostával víc a víc pod kůži. Navíc celkový potenciál seriálu ještě slibuje mnohé.

2. série - 100% - Tohle není jenom o tom, že se objeví více krásných agentek, překvapivých menších rolí nebo popkulturních odkazů. Tohle je o tom, že Chuck+Sarah je dvojka, které fandím od začátku do konce, Chuck+Morgan je dvojka, jejíž přátelství mě nejednou až dojímá a Chuck+Casey je dvojka, jejíž každý dialog hlasitě rozesměje. Navíc epizodní zápletky se stávají až exoticky zajímavými a hlavně: Posledních pět epizod je tak dokonalou akčně-dobrodružnou jízdou, že se dech tají ještě dlouho po zhlédnutí. Chuck už zkrátka dávno není super jednohubka, ale regulérní bomba.

3. série - 100% - Akci má originální, v humoru snadno překonává i sitcomy a ve vztahově-rodinných věcech stále vidím Schwartzův producentský rukopis toho lepšího z O.C. Chuck zkrátka zůstává na vrcholu všech přítomných žánrů. Znovu přibylo dlouhotrvajících linek, kde si každá hlavní postava přijde na výraznější prostor a ty vedlejší potěší díky známějším tvářím (Daniel Shaw je díky Brandonu Routhovi fascinující každou svojí scénou). Stále žasnu. Nad tím, že má Zachary Levi nové a nové grimasy, mise pak stále rafinovanější pointy, ale hlavně, že laťka jde posouvat stále výš a výš.

4. série - 90% - Z nesmělého sympaťáka od vedle se vyklubala naprostá jistota. Nové odstíny v pozadí rodičovské minulosti rozkrývá zcela samozřejmě, starosti á la Buy More jsou pak vítanou možností pro nádech a výdech. A vůbec mi nevadí, že se z komediálního špióna stala vztahovka, ve které se občas vyrazí do akce. Obě polohy totiž pořád miluju a v hodnocení to tentokrát stovka není jen proto, že se v epizodických zápletkách trochu ubralo na tempu a nápadech. Celý příběh kolem Volkoff Industries a příslušných osob to ale bohatě vynahrazuje. Ohlášená finální série tak měla dveře dokořán k triumfálnímu závěru.

5. série - 100% - Konec na dosah, hrozba v důsledku maximální, hlášky stále smrtící. Chris Fedak a další scénáristé moc dobře věděli, co dělají, když svěřili Intersect tam, kam svěřili. Na ploše třinácti epizod se totiž odvíjí rozlučkový příběh se vším všudy. S poslední dávkou krásných žen, hrdinských agentů, statečných činů a lásky jako trám. A v zádech jim i tentokrát stojí smrtící Morganovy glosy, adekvátní sebeshazovačná nálada - a Jeffster. Těsně po skončení poslední epizody tak nemůže být v hodnocení nic jiného než stovka jako vyšitá. A srdcová. Goodbye, team Bartowski.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kvalita

Zdravím všechny.

přemýšlel jsem, co bych napsal o mém nejoblibenějším seriálu vůbec, popravdě sem nejdřív viděl kousek s 3. dílu, a po několika dnech sem se vrátil, a začal koukat od začátku. Hned pilotní díl mě dostal :D, a přiznávám se, že několikrát sem, tak přemýšlel, jaké by to bylo asi, kdyby něco takového existovalo :D, ale to jenom bokem k samotnému seriálu.

1. série

Uchvátila moji pozornost a já se nemohl odpoutat, od monitoru. Každý díl sem hltal, tvůrcům se povedlo perfektní obsazeni :), to v tomhle případě fakt nemělo chybu okamžitě jsem se sžil s hlavními postavami a prožíval sem jejich dobrodružství :). Co se týká děje, první sezóna nasadila laťku velmi vysoko, když to shrnu ( napětí, humor, romantika, zvraty), dějová linka kolem toho, jak udělat z Chucka agenta a přitom ho chránit. Výborné obsazení Caesyho a Sarah. A úplný opak Chucka. Byl sem zvědav, jak všichni na sebe budou působit( a nebo to bude klišé, kde se vlastně postavy ani nerozvinou a jsou pořád stejné.) Nejvíce se mi líbil poslední díl. Chuck a prsten to bylo dokonalý :D, a jeho vyšilovaní. K tomu drama jestli neskončí v utajení navždy před svoji rodinou. Trošku takový díl, který mě zaskočil, když se vrátil Bruce. Ale jak sem psal prožíval sem to s nimi. Za první serii rozhodně 96 % a byl sem zvědavý na druhou.

2. série

Přichází na scenu Fulcrum, otec Chucka jako Orion, vrací se nám opět Bruce.. celkově o zvraty není nouze. Tvůrci nezapomínají na vývoj postav, což je velké plus, ať se jedna o Sarah Caesyho nebo Chucka. Opět je laťka vysoko, jelikož o hlášky, napětí, humor. Nejlepší hláška: Lidi umím kung- fu to mě úplně rozbilo, i když sem si říkal poté, co si ho nechal vymazat, že možná bude konec, ale opět zvrat a dala se očekávat třetí řada. Tajemství Chucka se dozvídá i Suprák :D. Nejlepší díl asi 14. kdy neni nouze vůbec o nic :), je tam všechno co tam má být a prostě hlášky, uspaný Morgen atd. To mě fakt dostalo :). Za mě 97%. Mno a obvykle se třetí serii přichází lámaní chleba. Bál sem se po upgradu Intersectu, jak to pude dál.

3. Série

Čeho sem se bál nepřišlo, moc dobře věděli tvůrci dělají. Vůbec to seriálu neuškodilo, naopak Chuck, a jeho vývoj šli dopředu. I jeho vztah se Sarah jde do předu :) . Hned první díl, když Chuck neodjede vlakem se Sárou. Docela šok, ale nakonec to jenom pomohlo. A je tu moje nejméně oblíbena osoba Shaw, a opět zvrat mezi Sárou a Chuckem.. Zapojení Kruhu do vysokých pozic. Hlavně mě potěšilo, že Chuckovi vše nefunguje uplně dokonale a má problémy. Je tu však klišé v podobě zabítí otce Chucka. Nejvíc epický díl ten poslední a bitva s tím "bastardem" Shawem. I když díli s ním sem protrpěl neměl sem ho rád arogantní frajírek. Přesto uděluji 95%. A čekal sem co bude dál. Ještě jeden díl bych vyzvedl Chuck a libánky u toho sem se i nasmál :).

4 série.

Matka Chucka, Volkoffovi, dcera Volkoffa ... Musím říct, že seriál nic neztrácí, ale 4. sezóna v pár dílech, mě hodně potrápila, ale zase vše dohání celek, jako Caesyho hlášky, Morgen postrach :D, vztah Chucka a Sáry :).. vše graduje a pomalu to směřovalo k tomu jako by mělo vše skončit 4. řadou, ale příchází na konci série Decker, tak toho chlapa sem nesnášel .. nejvíc asi :D byli na stejné úrovní jako Shaw. Asi nejvíc ze všech mě zaskočil díl Chuck a první hádka. Volkoff zde hraje opravdu rozdvojenou osobnost, a nečekaně se to odehraje.
Pořád ale nemůžu na seriál dopustit, a vše mě nutí koukat i když si někdy říkám proč :D, ale neni to tak strašné :) a ja si užívám každý díl za mě 90 %

5. Série

mě odrovnala totalně, Morgen jako Intersect :D, pobavilo nejvíc, sice na facku, ale tak nějak to oživilo. Chuck bez Intersectu, ale stejně paráda, chová se jako agent, jejich vztah se Sárou. A pak takový zvrat, Sára zapomíná skoro vše, ty díly pro mě nebyly úplně nejlepší, když prožíváte, každý díl. Ale chválím poslední díl, ikdyž sem na něj koukal na poprvé, Tak mě tak trošku zklamal, ale podruhé už sem to pochopil, velké plus ukončení na místě kde to všechno začalo a hlavně takový průřez celým seriálem ve vzpomínkách. Hodně mě to potěšilo, škoda že tím to skončilo. Hodnocení 95%.

Celkové hodnocení.

Povedená hudba v pozadí. Vývoj všech postav, což bylo fakt parádní. I tím si mě získal serial, příznávám se koukal sem na něj podruhé a stejně pořád mě dostává. Poprvé sem skončil u paté serie u druhého dílu. Teď když sem to viděl podruhé a v celku. Ten seriál je pro mě srdcová záležitost. A rád se k němu zase vrátím, a uvidíme třeba se dočkáme filmu, nebo pokračování. Uvidíme.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Chuck je kamarád. Chuck je rodina. Chuck je jako vy :)

Jednou jsem narazila na tento seriál a označila ho jako "Chci vidět". Když jsem pak jednou neměla na co koukat a znovu podrobněji projížděla seriály, které takto mám označené,... no, asi předpokládáte, že jsem vybrala Chucka a začala dívat právě na něj... Omyl. Viděla jsem nějaké video (nevím které), které naznačovalo, že Chuck je supercenný pro americkou vládu a chrání ho nějací agenti a že má nějaké krytí v obchodu z elektronikou - a v hlavě mi naskočilo: "Co je to za blbost? Jak se chtějí v případě útoku bránit v obchodě s elektronikou?" Navíc hlavní hrdina a jeho nejlepší kamarád vypadali jako takoví ti typičtí looseři, co se se svým životem nesnaží nic dělat, jejich zábavu tvoří jen podřadné aktivity jako hraní videoher a kecání o holkách a sexu a do toho házení sprostejch slov. Prostě přesně takoví "hrdinové", které z hloubi duše nesnáším (viz třeba film "30 Minutes or Less" = volovina na entou). Tehdy jsem ovšem netušila, že se kardinálně mýlím a seriál sice nechala v "Chci vidět", ale zase na nějakou dobu ho odložila. No a protože mám velkou "spotřebu" seriálů a ani ty 3 nové díly běžících seriálů denně (a to jsou jen ty méně nabité dny) mi nestačí, brzy nadešel Chuckův čas. Znovu jsem se podívala na nějaké video, ale tentokrát to bylo jen nějaké promíčko nebo teaser s Chuckem a Sarah, kdy třeba Sarah ze sebe vykládala zbraně na stůl a Chuck jen valil oči - a tehdy jsem si řekla, že tomu dám šanci, kdyby nic, tak se alespoň třeba pobavím...

Po první scéně první epizody jsem byla beznadějně zaháčkovaná... Miluju to, jak si tvůrci udělali srandu ze špiónství (koneckonců si dělají srandu ze všeho, ale když je to třeba, umí být i vážní). Ne že bych neměla žádné výhrady, to ne, v některých částech byl seriál na samotné hranici dobrého vtipu a trapnosti (Jeff a Lester + některá jejich vystoupení nebo třeba úplně v prvním díle boj Chucka a Morgana s maskovaným ninjou, co se snaží ukrást Chuckův počítač; daly by se asi najít i další scény), ale tak dobře jsem se dlouho u ničeho nezasmála. Navíc jsem pochopila, že Chuck a Morgan by možná na první pohled mohli vypadat jako ti looseři, co jsem je popsala výše, ale takoví nejsou... Ano, možná že mají "podřadnější", nudnější povolání, nemají holku, ale jsou více méně šťastní a hlavně jsou to v srdci skvělí lidé. Především tedy Chuck je hrozné zlatíčko, je tak laskavý, obětavý a má dobré morální zásady, je to skvělý přítel, až mě to pohladilo po duši, že takového hrdinu někdo v 21. století napsal. A k tomu navrch jsem se hrozně pobavila - ne nějakým pitomým, na sex narážejícím humorem, ale kvalitním humorem a skvělými hláškami. A když k tomu přidám úsměv Zachary Leviho...

Další důvod, proč mi byl Chuck tak sympatický, byl ten, že je z masa a kostí, je reálný, jako kdyby někde opravdu existoval, navíc myslím, že se v něm každý našel. Já tedy ano a to jsem holka. Navíc je skvělým protikladem k Sarah a Caseymu - zatímco oni jsou perfektní, ve všem co dělají, především tedy Sarah (mladá, krásná, hubená, zdravá, ohebná, nadaná...) - on je takový ňoumík, co mu ne všechno jde nebo vyjde podle plánu, i když to třeba dobře myslel. Chuck (a ano, i Morgan) prostě hezky tlumí superhrdiny Sarah a Caseyho (a Úžasňáka). Já totiž nemám ráda, když v seriálu či filmu musím sledovat dokonalé, nechybující, skvěle vypadající lidi, co jim vše jde - já chci vidět lidi jako jsem já, co mají stejné nebo podobné chyby, problémy... A tohle mi Chuck dal a za to jsem hrozně ráda. Oceňuji, že je proti násilí, to se už tak často nevidí... Navíc tvůrci měli neobyčejně šťastnou ruku při výběru jak Chucka, tak celého obsazení, takže tady není co řešit... Jediný, s kým jsem měla trochu problémy, byl Úžasňák (hrozně mi připomínal očima nebo nějakým obličejovým rysem Nathana z One Tree Hillu) a pak Chuckova sestra Ellie, ale to asi proto, že na mě zpočátku působila jako taková ta dohazovačná sestra, co do bratra pořád ryje... Jinak po chvíli jsem si ji zamilovala stejně jako ostatní... Myslím, že i vedlejší (hostující) postavy tvůrci vybrali docela dobře, já měla ráda třeba Kristin Kreuk...

Další velké plus je VÝVOJ - Chuck i ostatní postavy se v ději vyvíjí, postupně, ale nezadržitelně spolu s životem - na konci páté série před vámi stojí trochu jiný, pozměněný, dospělý Chuck - v jádru je to pořád ten laskavý, přátelský, ochotný, milý Chuck, jen je trochu dospělejší, statečnější, ví co chce... A to se mi moc líbí, protože to mi v mnoha seriálech schází - lidi se téměř nemění, jejich "vývojem" je spíš vyjmenování věcí a zkušeností, které je potkaly - a i když si z těch zkušeností něco odnesou, moc to na nich nevidíte... Navíc mi líbí i update Intersectu. Nevím, kdy přesně se to stalo, na konci třetí série? (Díl končí památnou větou Chucka: "Guys, I know kung-fu!") Je jedno KDY se to stalo, ale když ten díl skončil, v duchu jsem si řekla: "Klucí (tvůrci), to jste pokazili. Teď už to nikdy nebude takové, jaké to bylo. Na co bude Chuck potřebovat Sarah a Caseyho? Tak tohle je malér... Jak se z tohohle vymotají?" Ale pravdou je, že jsem se asi bála toho, že Chuck "dospěje, vyroste" a nechtěla to vidět... Jenže jak už jsem řekla, bylo to jen součástí jeho vývoje a tvůrci to udělali prostě geniálně, takže jesm pak byla spokojená...

Ráda bych se malinko zmínila o mé oblíbené postavě, kterou je (samozřejmě vedle Chucka a Morgana potom, co si mezi první a druhou sezónou ostříhal vlasy a nevypadal tak ztřeštěně) Casey. Za vytvoření této postavy tvůrcům tleskám a děkuji, protože sledovat ty jeho úšklebky a hlášky, to prostě byla LA-HO-DA!

Dalším plusem, které bych vyzvihla, je fakt, že se tvůrci vyhli jednomu velkému klišé, co mi u seriálů pomalu leze krkem - Chuck a Sarah už od první série věděli, že se mají navzájem rádi. Nemám totiž ráda, když obě strany naznačují a chovají se až tak očividně, že by to poznal i slepej, ale jediný dva lidi, co to jakoby naivně a hloupoučce neví, jsou ti dva, o které se jedná. Tvůrci se tomu vyhli a přitom dokázali příběh vymyslet tak, aby jejich vztah byl zajímavý, aby měli své překážky a aby měli kam směřovat... Takže za to palec nahoru!

No a teď přejděme k tomu, co se mi nelíbí - a to je děj (příběh) a klišé, kterým se tvůrci nevyhli. U těch klišé je to jasné - návrat maminky, tatínka, smrtící zbraň využívající DNA po jejímž použití všechny "nedůležité" postavy na místě zemřely, ale bohyně Sarah ne, nebo když se Shaw Sarah ptá, jestli Chuck ví o "tom dítěti" - to se očividně tvůrci snažili o nějaký "What the hell?" moment, pravděpodobně před vánoční pauzou, ale co se z toho pak vyvinulo? No nic světobornýho, nic, o čem by Chuck nemohl vědět, tak co to dělali za vyrvál?!? A podobné... K tomu bych se i rychle zmínila o novém Buy Moru - všechny ty upgrady mi přišly zbytečné, pokud si dobře pamatuju, tak ani jeden upgrade v praxi nepoužili (myslím tím, že třeba vystavené počítače měli přístup k vládním databázím a satelitům, některé ty věci šly přeměnit na zbraně, něco jim tam výjíždělo z podlahy, pokud si dobře pamatuji apod. - ono to teoreticky ani nešlo spustit tam dejme tomu záchrannou akci, když by tam byli zákazníci, to by je jedině museli vyhnat, ale to by bylo dost okaté a hlavní myšlenkou bylo, aby si Chuck udržel krytí a tajemství neprasklo...) Našla bych jich víc, ale radši vzpomínám na klady tohoto seriálu. K tomu příběhu - v podstatě všechny dějové linky všech sérií nemám ráda. Nechci je nějak hlouběji rozebírat, ale přišlo mi, že některé ty zločinecké organizace porazili moc brzy a jednoduše nebo třeba nemám ráda celou tu dějovou linku s Volkoffovými. A navrch toho, že nemám ráda tu dějovou linku, nebylo mi sympatické to, jak se Volkoff měnil (jednou dobrej, jednou zlej, pak hodněkrát šílenej a nakonec chudáček) - myslím, že záporáci by ve svém záporáctví měli být soustavní a neměli by se chovat se jako klauni, měl by z nich jít strach, ne aby vyvolávali smích, v tomhle případě spíš úšklebky a u mě pohyb očí v sloup. Víc se k tomu asi vyjadřovat nebudu kvůli důvodu uvedenému níže.

Ještě před úplným závěrem a shrnutím bych se ráda zmínila o finálovém díle, respektive finálových cca 10 minutách. Abych pravdu přiznala, byla jsem z něj trochu zklamaná. Nemám ráda přecukrované happy-endy, uzavřené/otevřené konce jak kdy, většinou záleží na seriálu. Příběh Chucka a Sarah, který zůstal poměrně otevřený a tudíž mohl být i negativní (ale je celkem jasné, co by tvůrci zvolili, kdyby museli udělat uzavřený konec), se mi i docela líbil, lépe řečeno jsem z něj rozpačitá, ale nevím, jak bych ho osobně vylepšila. Nevím, co přesně mi na něm vadí... Asi jsem spíš čekala něco jiného, tipovala jsem stoprocentní happy-end a jsem ráda, že jsem ho nedostala. Příběhy ostatních postav mi ale přišly moc sladké, až moc uzavřené. Přišlo mi, jakoby jim tvůrci museli všechno splnit, za každou cenu jim museli dát šťastný, uzavřený konec. Jakoby pro postavy nebylo dost dobré mít otevřený konec nebo uzavřený konec s tím, že budou žít podobně jako žili, když seriál začal (nemyslím úplně stejně, to by ani nemohli, ale třeba na stejném místě, se stejným povoláním...) Zmíním se třeba o Caseym, trochu mi přišlo, že se z něj snažili udělat někoko, kým nikdy nebyl a z podstaty své osobnosti být nechtěl a který byl spokojený tak, jak žil. Udělali z něj téměř spořádaného taťku a přítele, ale říkala jsem si: "Možná tohle není šťastný konec pro Caseyho... Možná chce žít tak, jak žil, s tím že se bude vídat s dcerou a občas se sejde s přítelkyní, ale proč ho museli tak měnit?" Ale tak to je asi na každém, jak mu to přišlo. Vím jen, že když jsem dokoukala poslední díl, byla jsem mírně zklamaná, ale časem jsem se s tímhle koncem smířila...

Znělku mám ráda, je skvělá, i hudba je k ní dobře vybraná, i když teda ta písnička, ze který pochází? Hrůza...

Pravdou je, že Chuck má svá nesporná plus (silné stránky), ale taky mínus. Trochu jako život :) U mě je asi výhodou (i když mi to často přijde jako nevýhoda), že já si nepamatuju hl. dějové linky jednotlivých sezón. Asi na ně nemám paměť a to ani těsně potom, co třeba seriál o pěti sezónách jako je Chuck zhlédnu cca za 14 dní až měsíc. Dokoukám finále a už si jednotlivé děj. linky nepamatuju. Někdy jsou bohužel docela důležité, ale domnívám se, že u Chucka tomu tak není. Chuck byl o celkem obyčejném klukovi, co zažil něco neobyčejného a o jeho vývoji a jak ho to změnilo. Dějové linky, přestože byly důležité pro jeho příběh a vývoj, byly vedlejší. A proto mám Chucka tak ráda. Není až tak důležité, co zažil, ale jak a s jakými zkušenostmi, ponaučeními, přáteli a vlastnostmi z toho celého vyšel...

Za některé ty nelogičnosti, klišé a dle mého názoru hrozné dějové linky dávám jen 70%, ale když se řekne Chuck, tak mi vždy vykouzlí úsměv na tváři a první na co si vzpomenu jsou skvělé postavy a nekonečná švanda, kterou jsem při sledování zažila, takže vzpomínka je pro mě jednoznačně kladná...

70 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Bartowski!

Na seriál jsem začal koukat s českým dabingem (poklona dabérům, kteří dokázali nepodělat charakter postav :)) A jelikož jsem po 2 oddabovaných seriích neměl dost, přešel jsem k anglickému originálu. Pokaždé se už těším na nový díl a jsem rád že s náma ještě 1 rok vydrží. Ale zároveň jsem rád že 5. série už bude poslední, dává tak tvůrcům možnost připravit velkolepé finále. Body navíc za dějovou linku skrz celý seriál, furt je kam jít dál, takže zatim super.

Teď něco ke každé sérii:

1. Záleží jestli se vám budou líbit první dva, tři díly, jestli jo jste za vodou a Chucka si zamilujete :) (můj případ). Perfektní série na rozjezd seriálu. Musíte ji však brát dost s nadhledem, protože některé scény působí doopravdy hloupě (například, když Chuck pilotuje helikoptéru). V reálu by byl Chuck mrtví nejpozději ve třetím díle :), ale pro seriál by to byla věčná škoda. Tak za první serii 90%.

2.Chuck dostává prvního velkého nepřítele. Celý děj seriálu se tak posouvá o úroveň výš. Jistych 100%

3.Začátek serie mi totálně znechutil první díl (podle mě vůbec nejhorší díl). Ale start serie jsem přežil a dál už jsem sledoval každý nový díl s čím dál větším úžasem. Zpočátku jsem také nesnášel intersect 2.0, ale ve chvíli kdy se Chuck chopil kytary a díky němu začal hrát, jsem mu propadl. Teď musím uznat že to byl dobrý tah. Mění se taky ráz celého týmu. Už to není jen o ochraně intersectu potažmo Chucka, ale on sám se pomalu stává agentem. V tuto chvíly musím upozornit na momenty Chuckových nesprávných rozhodnutí, které na někoho mohou působit až roztomile, ale mě doháněli k nepříčetnosti. Napřítel číslo 1 taky povýší a v jeho moci je snad cokoliv, rozuzlení 3 řady je tak pro mě mírným zklamáním. Celkem 90%

4. zatím poslední. Musim se přiznat že mi ještě 2 díly chybí i přesto ji zhodnotím. Chuck se vyrovnal již se životem agenta a nyní se musí srovnat i okolí. Už to není ten Chuck z první serie, což je trochu škoda, ale je super že seriál nestagnuje. Alexei Volkoff je podle mě degradace nepřítele, je sice zajímavě psychycky labilní, ale (anebo možná proto) na mě ve výsledku působí jako dobrák. Jednotlivé epizody už se tolik nesoustředí na špionské mise, ale dává víc prostoru Chuckově osobnímu životu. Myslím že je škoda, že protivníci po něm již tolik nejdou a seriál tak padá do jistých kolejí, asi (podle mého) nejhorší serie, ale žádný propadák. Takže 80%

A něco k postavám:

Chuck: Poměrně normální postava (až na ten computer v hlavě :)) Člověk ho musí mít rád.

Sarah: Asi nejlepší postava (nejen vzhledem), vyvíjí se spolu se seriálem. Cením si toho, že tvůrci ji dokázali vystihnout jako člověka s přirozeným chováním.

Casey: Tenhle chlápek je prostě jistota. Věrný ve službě, neomylný ve všem. A jeho humor je skvost :D

Vedlejší role (Morgan, Devon, Ellie, Jeff, Lester, Backmanová, Big Mike...) Každá má speciální charakter a své místo v seriálu. Bez nich by nebyl Chuck dokonalý. Je jedno že jejich chování je někdy moc čitelné, dělá to tu druhou stranu seriálu tzn. vše není jen o špionech.

Příležitostné role: Asi největší slabina seriálu, padouchové trochu zaostávají za hlavními hrdiny což je škoda.

Celkem 90% pro Chucka. V poslední době asi můj nejoblíbenější seriál, proto i hodnocení bylo mírně delší ;) Těším se na poslední řadu. Let's go Bartowski!

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

No More Mr. Nice Spy

Konečně jsem se k Chuckovi dokopala. A nelituju. Je to báječná oddychovka, u které se často od srdce zasmějete, nebo vás naopak sem tam také mrazí v zádech. Žádná epizoda nebyla výrazně slabší, příběhy jednotlivých řad stejně poutavé. Ale jako téměř na každém seriálu, i zde by se dalo najít pár chybek, i když ani ne chybek, spíš jen nedokonalých (a občas úsměvných) detailů.

Chuck je obyčejný nerd, který jednoho dne dostane email od svého bývalého BFF. Když ho otevře, do hlavy se mu nahraje celá vládní databáze, tzv. Intersect. Chuck se stane chodící vládní encyklopedií. S pomocí krásné Sarah a bručouna Caseyho pak honí po celém světě padouchy. A jak to tak bývá, nic z toho nemůže říct ani své přehnaně se starající sestře, ani svému nejlepšímu příteli, snad ještě většímu nerdovi a smolaři, než je on sám.

Seriál je výjimečný skloubením humoru, akce, dramatu, romantiky i špetky fantasy. Jistě že není možné, aby se z něčího mozku stal superpočítač, ale Chuck je vytvořen takovou formou, že nám to ani nepřijde zvláštní, prostě sedíme jak zhypnotizovaní a necháváme se unášet příjemně a rychle plynoucím příběhem.

Příběhy jsou zde hodně důležité. Stejně jako o epizoidní zlouny zde jde o soukromé životy hlavních postav. Kromě těchto dvou věcí se také v každé sérii objevuje jeden hlavní velký padouch, kterého je pro dobro světa potřeba zlikvidovat. A samozřejmě se to vždy podaří, i když o chlup, jak jinak.

Herci jsou velmi příjemní. Yvonne se perfektně hodí na sexy agentku, které kterýkoliv chlap lehce podlehne. Chuck je příjemný trouba, který neurazí, i když jeho neutuchající projevy emocí mohou někomu začít pomalu ale jistě lézt na nervy. Nejlepší složkou týmu i celého seriálu je však Casey. Tato role je pro Adama Baldwina jako stvořená. Jeho vrčení, mohutná postava a probodávající pohled mě vždycky dokázalo rozesmát, ale taky trošku dostat do kolen. Když pak postupem času měkně a začíná získávat city, je z něj velmi komická postavička, protože když se na takového chlapa jako hora začnou valit emoce a on neví, co s nimi, výsledkem je neskutečně zábavná scéna.

Již méně mi přirostli k srdci Lester a Jeff, i když postupem času jsem si na ně zvykla a když se ve finálové epizodě objevil Jeffster a zachránil den, a když pak kluci dostali nabídku na to stát se evropskými hudebními hvězdami, už jsem se naplno vezla na jejich vlně.

Postavy jsou fajn, ale na Chuckovi nejvíce oceňuji jinou věc. Znáte to, když na sebe klaďasové a záporáci míří zbraněmi a donekonečna vyhrožují a jinak melou o tom, jak svého protivníka zabijí atd... Samozřejmě zde to bylo taky, ovšem semtam se objevila scéna, kdy byl kohoutek zmáčknut dříve, než se vůbec někdo stihnul nadechnout k tomu, aby začal kecat. Jelikož na tyto momenty nejsem z žádného jiného seriálu zvyklá, vždycky, když se zde objevily, mě to moc překvapilo a hrozně jsem to ocenila (viz smrt Emetta, Deckera atd.).

Co mi ale celý seriál přišlo neskutečně komické, byla obuv Sarah. Na mise chodila v deseticentimetrových podpatcích. Chápu, že šlo o to, aby byla co nejvíc sexy, ale v reálu by se toto nikdy stát nemohlo. Jde přece o to, aby byla v pohodlí, když se začne rvát, aby se jí nezvrtla noha a aby mohla utíkat, ne? Nejlepší to bylo v páté sérii, kdy ji Shaw uzamkl v Pevnosti. Když se mu schovávala, nenápadně tam těmi podpadky cvakala... jestli chtěla zůstat bez povšimnutí, mohla se alespoň vyzout, no ne? Nyní při sledování series finale jsem si všimla jedné věci, věci, kterou jsem zpozorovala již v pilotní epizodě. Sarah do akce sice jde v podpadkách, ale pak přijde střih a v následující scéně utíká jak o život v botech s rovnou podrážkou. A střih a je zase na podpatcích. Stihla se snad přezouvat, když zrovna nikoho nehonila nebo před někým neutíkala? Myslím, že asi ne, ale to je jen drobná chybka v jinak báječném seriálu.

Od finálové epizody jsem neodcházela zklamaná, právě naopak. Byl to přinejmenším zajímavý nápad, poštvat Sarah proti Chuckovi. A i to, jak se to nakonec vyřešilo, mě potěšilo. Samozřejmě to nebyl happyend jako takový, ale byla tam jiskřička světlejších zítřků, přišlo mi to jako perfektní zakončení pětiletého působení.

90 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Chuck

1.serie-85%
2.serie-90%
3.serie-95%
4.serie-96%


1.serie
Mě se asi z pohledu typického Chuckovce zdála nejvíce zábavná a nejméně... no nic. Je to zábavné, je to akční a postava Chucka je prostě skvělá a hlavně zábavná. Stejně jako ostatní postavy teda hlavně Morgan a Casey, z těch dvou prostě nemůžu.Prostě velmi dobrý rozjezd vynikajícího seriálu. Šprt co se ze dne na den ,,stane" agentem, ale přesto nepůsobí žádným klišé dojmem a je velice fajn.

2.serie
No prostě upgradovaná 1.série, je delší a zase o něco akčnější a zábavnější. Obzvlášť nová postava Emmeta Milbarge. A taky se setkáme s Chuckovým otcem a Jill.

3.série
Ani této chvíle se série, jak se může zdát, neubírá zcela jiným směrem. Chuck je sice teď už skutečný agent ale pořád je to on a to je prostě skvělé. Přestože seriál trochu (opravdu minimálně) ztratil na zábavnosti, tak zase přidal na akčnosti a napínavosti.

4.série
Tato série sice má zatím jen pár dílů, takže můžu říct jen toto: Opět nám seriál vygraduje ještě více než kdy dříve, uvidíme Chuckovu matku, a prostě se máme na co těšit.

Tento seriál je skvělou kombinací komediálně-akčně-špionážně-romantického seriálu. Nabízí zábavné momenty jak od obyvatel Buymorie, tak od hlavních hrdinů. U tohoto seriálu se rozhodně nudit nebudete, to vám zaručuji. Kdo by řekl že kombinace šprt a superagentka je klišé, tak u tohoto seriálu je rozhodně na omylu.

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

bohužel už je konec

Vezmu to podle řad:
1.řada: Začátek, který pro mě znamená nejlepší díly. Počáteční sbližování Chucka a Sarah je úžasný :) Zahostuje asi nejhezčí herečka, jakou znám, Rachel Bilson... První řada má bohužel jenom 13.dílů, ale miluju je všechny- 100%
2.řada: Co se kvality a akce týče, převyšuje to i moji milovanou první řadu a láska mezi Chuckem a Sarah už nabírá určitý směr, ale první řada to prostě neni :D poslední čtyři díly ale patří k tomu nejlepšímu co se kdy v Chuckovi odehrálo- 100%
3.řada: Když jsem dokoukal druhou řadu a těšil se na třetí, zjistil jsem že možná ani nebude, pak se to hnulo a tohle byla první řada, kterou jsem sledoval hned po premiéře. Je horší než předchozí dvě řady, ale jenom minimálně-97%
4.řada: Pro mě trochu zklamaní, určitě je to pořád úžasný a baví mě to, ale začíná mi trochu vadit ta láska mezi všema postavama a to, že se to vždycky vyřeší po dobrém- 85%
5.řada: Začatek byl slabší, ale pak se Chuck zase chytil a v posledních dílech se našel a předvedl jak úžasný celých pět let byl-95%
Chuck se pyšně řadí do mojí top pětky a nikdy ho z ní nic nevytlačí :)

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Lidi, umím kung-fu... zase!

Původně jsem si Chucka stáhla jen, abych měla na co koukat, až se budu trápit na rotopedu. Pilotní díl mě ale absolutně dostal. Najednou jsem musela vidět všechny díly pozorně, aby mi něco neuteklo. Český dabing jsem po druhém dílu zavrhla. Originál je originál. Celková náplň seriálu je stoprocentní.

1. série: Dokonalý pilot, který hned zaujme. Z. Levi exceloval v roli trouby. Nejlepší díl: Chuck vs. the Undercover Lover. Takže sto procent.
2. série: Líbil se mi vývoj vztahu mezi Chuckem a Sarah. Nejlepší finále všech sérií - svatba doprovázená Jeffsterem. Nejlepší díl proto: Chuck vs. the Ring. Znovu sto procent.
3. série: První díl mě vyděsil. Pak už to bylo jen a jen lepší. B. Routh v záporné roli byl neskutečně sexy. Nejlepší díl: Chuck vs. First Class. Dávám devadesát procent.
4. série: Vše se motá okolo rodiny Volkoffových. T. Dalton je úžasný, přesto mi přišla tato série nejslabší. Nejlepší díl: Chuck vs. A-Team. Jen díky tomuto super dílu dávám sedmdesát procent.
5. série: Na zakončení seriálu ze sebe tvůrci vydali to nejlepší. Škoda že je konec. V této řadě jsem si zamilovala hlavně Caseyho. Nejlepší díl: Chuck vs. the Santa Suit. Dalších sto procent.

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Tak to vidím já...

První řada: 80%
Druhá řada: 85%
Třetí řada: 90%

Chucka jsem začal sledovat, když jsem se dozvěděl, že ho mají dávat i u nás. Čekal jsem další sci-fi seriál typu Kyle XY, který by mě opět docela zklamal. Nakonec to ale tak hrozné není.

Sci-fi se nakonec víceméně nekoná a krom velmi pochybného okopírování informací do Chuckova mozku a oživnutí jedné z postav už jsem nic extra supervědeckého nezaregistroval. To je docela plus.

Postavy jsou sympatické, ostatně to je hlavní přednost seriálu, a akce ujde. Působí to místy jako špionážní mlátička, která se ale nebere zas tolik vážně.
Jenom se bojím, že by se seriál mohl časem okoukat.

První série:

Můžu říct, že seriál se jeví dost příjemně. Je to rozhodně nenáročné, ale přitom to určitě není hloupé. Na první (a vlastně i druhý a třetí) pohled se to sice zdá hloupé neuvěitelně. Ostatně rámcovité postavy, jejichž charakter je většinou zahnaný do extrému, špióni jsou tu vlastně docela veselí lidé většinou hrdiny zachrání nějaká náhoda (nejčastěji využijí něco, co náhodou získali na začátku eppizody a zprvu se nezdálo, že by to mohlo být důležité, viz. plány Call of Duty, kanadská přepalovačka, rozbitá klec a další) a vlastně i fakt, že se supertajná a supersexy agentka zamiluje do šprta, tomu napovídá. Když se ale do světa Chucka vžijete, tak si ho snad ani nejde neoblíbit. V tomhle ohledu je seriál neuvěřitelně chytrý. A pokud se na seriál dokážete dívat s nutným nadhledem, určitě nebudete litovat.

Druhá série:

Ještě nabitější a s lepší dějovou linií. To jsou asi dva největší klady série. Je to dál zábavné, dál chytře hloupé a dál se na to dost dobře kouká. Mrzí mě, že řada není pořádně ukončená, protože ke konci bylo našlápnuto dobře, ale najednou se během pár minut vše zvrtlo. Poslední epizoda druhé řady tak spíš působí jako první epizoda řady třetí, což je o to horší, že nejspíš žádná nebude. Jinak není co vytknout.
Chuck je prostě jednorázová pecka, která vás skvěle pobaví, abyste na ní za chvíli zapomněli, plná skvělé akce a příjemného humoru. Nejvíc mi bude chybět asi Sarah ;-D

Třetí série:
Na začátku důlešté zjištění. Z Chucka se stala fraška, kde vše naprosto postrádá logiku. Nejvýznamější zabijáci jsou milí haštěřiví lidé, generálové sebou nechají vorat a agentem se může stát každý. Narážímna závěr série. A i když to nerad řkám, zkvěle to funguje. Je to i zábavné, akční a ani náhodouto to nenudí. Nic se tu nebere vážně a jediné, co je trochu otravné, je romantická podlinie. Třetí řada je i přes vlažnější začátek prakticky perfektní a dokonalá jednohubka.

80 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
68 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Ale jo, nakonec jsem podlehl

1. série

Moc mě to neuchvátilo, ale Sarah je hezká holka a Chuck nebyl takoej ten typ loosera, co mě vytáčí, tak jsem seriálu dal šanci. Nijak extra, ale dokázalo to odreagovat a časem sjem si oblíbil Buy More a komunitu tamnějších zaměstnanců. Ale pořád to bylo něco, co jsem prostě nemusel hltat poctivě každý týden.

70%

2. série

Podobně jako první sérii, jsem to nijak nehrotil a užíval jsem si náhodné koukání. Přišlo mi, že tvůrci vždycky načtrnuli nějaké vážnější dějové téma na konci jednoho dílu a hnedle v následujícím ho utnuli, aby ještě do konce mohli začít další. Musím uznat, že na prohlubování závislosti to fungovalo, ale trochu mě s tím točili. No ale ke konci série, už jsem byl napnutej jak struny na kytaře a nemohl jsem se dočkat velkolepého finle, které bylo opravdu velkolepé. V posledních 30 vteřinách mi prostě spadla čelist. Pokud už seriál nebude prodloužen, tak si myslím, že je solidně zakončen i když si tedy nechává otevřena velká vrata pro případné další série.

85%

80 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Buy More

Chucka jsem začal sledovat před pár lety, ale nijak mě neupoutal a vydržel jsem u něj pouze dvě série. Až teď jsem se vrátil, abych to od třetí dokoukal. Ale co si z těch dvou sérií pamatuju? Asi tak základní vztahy, aneb kdo je kdo. Dvojice-nedvojice Sarah a Chuck, Agent Casey o kterém se neustále spekuluje, že je dvojitý agent. Chuckovo sestra a její přítel Suprák. Až potud jsou ty postavy dobrý, pak ale začne průšvih jménem Buy more. Kde snad každá postavička je špatným vtipem. Počínaje Morganem, který je ještě občas snesitelným až po další postavy, jejichž jména ani nestojí za zapamatování. Takže z prvních dvou sérií mám dojem průměrného agentského seriálu.

Tak dostávám se ke třetí sérii a opět se zamotávám do snahy Chucka stát se agentem, pronikám do Intersectu, do krytí v Buy more, do vztahu Chucka a Sarah. K tomu jsem zklamán že si nenechal Hannah. Pak tu máme boj proti Kruhu a hlavní postavu Shawa. Jinak pro mě Chuck zůstává průměrný seriálem, i když ho tentokrát už dokoukám. Nejlepší je stejně plukovník John Casey.

Po čtvrté sérii jsem si jistej snad jen tím, že víc překombinovanej seriál jsem neviděl a to za sebou mam Prison Break, Lost i Heroes. Přesto, co se děje tady, tak to mi hlava nebere. Abych nebyl jen negativní, tak potěšilo alespoň několik tváří ve vedlejších rolích jako Dolph Lundgren, Timothy Dalton, Summer Glau nebo Linda Hamilton. Ale když už jsem jednou řekl, že to dokoukám, tak to prostě udělám, ať to stojí, co to stojí.

Aby kombinacím nebylo konec, tak se nám natočila ještě závěrečná pátá série. Vážně chybí už jen to, aby se Intersect nahrával do náhodných kolemjdoucích a bylo by to kompletní. I jediná skvělá postava za pět let v Burbanku řádně vyměkla, ano řeč je o nepřekonatelném Caseym, řešícím rodinné problémy. No, ale teď vážně, konečně jsem se dostal k závěru a jsem rád, u ž nikdy neuvidím něco tak hrozného jako byl Jeffster, i když jejich Take On Me zachránilo svět.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

velmi príjemné

Chack, Morgan a Casey. To sú podľa mňa týpci, ktorí robili tento seriál tým čím bol. Ešte by som dokonca skôr napísal, že hlavne Morgan a Casey. Ich vzťah bol neskutočný. Yvone Strahovsky je síce pekná, ale nebola až tak presvedčivá ako by to malo byť. Aj Zachary Levi mal slabšie epizódy. ALe Casey a Morgan, to bol základ celého seriálu. Niekedy proste Tí herci vo vedľajších úlohach urobia viac ako Tí hlavní. ALe v celku ,áno, fajn podívaná od začiatku až do konca

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Guys, I know Kung-Fu

Tento seriál patří mezi mé první sledované Americké seriály, když jsem byl ještě malý klučina, koukal jsem na tenhle seriál v televizi a strašně mě fascinoval. Když jsem seriál v TV dokoukal, bylo mi asi kolem 12-ti let. Poté jsem na Chucka úplně zapomněl, roky plynuly...A ejhle! Před týdnem a půl jsem si na seriál vzpomněl a rozhodl jsem se ho zkouknout znova, říkal jsem si, že by to mohlo být super a já si mohl připomenout staré časy. Hned jsem si musel pustit první díl a už to začalo. Nyní jsem po ani ne po dvou týdnech u 3. řady, denně stahuji okolo 4 dílů, které všechny zkouknu po sobě. Rád bych na to šel pomalu, ale ten seriál je prostě strašně návykový. Na jedné straně rodina, kamarádi, přátelé a na druhé tajná role superhrdinského agenta s počítačem v mozku. Vážně to má hodně do sobě a se seriálem (I když skončil), jsem hodně spokojený. Věřím, že až se brzy dostanu k poslednímu dílu, tak mi pár těch slz ukápne, protože všechno hezké jednou končí...bohužel.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Those are my shoes, this is my life...

Stydím se. Jsem už tady takovou dobu a ještě jsem nepřidala názor ke svému nejoblíbenějšímu seriálu? To okamžitě napravím! :)

Téma tajných agentů je jedno z mých oblíbených, takže když jsem "Chuckouše" viděla v televizi, okamžitě mě dostal.
Nejvíc jsem milovala asi dějovou linku mezi Chuckem a Sarah, spoustu dějových zvratů jsem ořvala, s příchodem každé neoblíbené postavy jsem si málem rvala vlasy na hlavě..možná jsem to prožívala trochu moc, ale Chuck je pro mě prostě srdcová záležitost.
Když skončil, byla jsem smutná, ale taky ráda, protože nesnáším, když se seriál zbytečně plácá na místě a stále se prodlužuje, jen aby se na něm víc vydělalo.
Konec byl navíc pěkný, připomněl tak nějak vše od začátku a přinesl tak pěkné rozloučení - prostě Chucka můžu jen doporučit! :)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Chuck me!

Chuck má všechno, co od seriálu očekávám. Vtip, akci, romantiku, fešáka a Johna Caseyho.
Zachary Levi byl do hlavní role skvělou volbou, on sám se považuje za nerda, takže mu role skvěle sedí, navíc v sobě má určité kouzlo, kterým si mě získal hned v prvním díle. Mezi ním a Yvonne to jiskří, takže si každý díl přejete, aby se dali dohromady. Když k tomu konečně dojde, seriál rozhodně nejde dolů, jak by třeba někdo očekával.
Stejně i vedlejší postavy jsou napsány parádně, hlášky Morgana a Caseyho mě dostávají do kolen.

Určitě mi bude hodně líto, až seriál skončí. Ale je to jeden z mála seriálů, který má dobrý dabing, takže si určitě kdykoliv ráda v televizi hodím opáčko. Pro mě velká srdcovka, u které ráda přehlédnu občasné nedostatky.

100 %
69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Neviem sa rozhodnúť

Nemôžem povedať, že by seriál bol hrozný, ale nejako na ňom ani neviem nájsť to, čo všetci tak zbožňujú. V mojich očiach je strašne ľahko predvídateľný, ako komédia asi aj fajn, ale tie akčné scény a celkovo špiónsky podtón pôsobia iracionálne a nemožne.

Nemôžem ani povedať, že by mi niektorá postava výrazne prirástla k srdcu, a okrem toho, čím neskoršia séria, tým viac sa stáva rozcitliveným. Mne jednoducho úplne nesadol, dá sa to pozrieť, ale medzi naj seriály ho asi nikdy nezaradím.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chuck

Výborný americký seriál, s dobrým obsazením. Zachary Levy roli Chucka zahrál excelentně. Další postavy, jako Casey nebo Sarah Walker, taky dobré. Příběh točící se okolo intersectu, databáze FBI, se od začátku vyvíjel tak jak měl. Nic moc tomu nechybělo, navíc mě pobavil Jeffster, duo "geniálních" hudebníků, jinak Chuckových spolupracovníků Lestera Patela a Jeffa Barnese. To všechno se dohromady spojilo ve velmi zábavnou podívanou.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zatím seriál, který u mě zaujímá první příčku v oblíbenosti

Zatím seriál, který u mě zaujímá první příčku v oblíbenosti, nejspíše kvůli mé slabosti pro Yvonne, každopádně první 2 série naprosto super, komedie habaděj, nic se nekomplikuje a na každý díl se těšíte co se chuckovi zase prožene hlavou (doslova). Další 2 série už jsou zlomové, více dramatu a romantiky a tím pádem méně komedie (díky bohu za Caseyho). Poslední série a především poslední díly už byly hotové emocionální dojičky, seriál jsem viděl asi 4x vždy od první série, avšak si jej pouštím vždy jen do konce 4. série, neboť bych pak měl zase celý měsíc zkažený. Těším se na 24: Live Another Day kde si Yvonnka zahraje, jsem zvědav..

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jeffster!

Tenhle seriál sleduji pravidelně každý týden už pět let, a to je, aspoň pro mě, sakra dlouhá doba. Chuck, geek, je najednou agentem, těžko uvěřitelné, to ano. Ale jinak? Bezchybné. (Český dabing je jeden z nejpovedenějších na COOLu, ikdyž to po HIMYM je asi každej :D)

1. řada - Chuck se zamiloval do Sarah a my se zamilovali do Chucka, bohužel Chucka stále nechávají v autě

2. řada - mezi těma dvěma to opravdu jiskří a Chuck někdy i s auta vyleze

3. řada - o autě se nedá mluvit, akce, akce, láska - konečně!

4. řada - to už se to pekelně rozjíždí. Plnohodnotný agent Charles Carmichael (Bartowski)

5. řada - Právě jsem dokoukala poslední dvou - díl, bože, jak já na sebe byla naštvaná, když jsem si předem předpřipravila streamování NBC už v deset, čekám na druhou hodinu v noci a v jednu usnu...no nic, dokoukala jsem to po ránu. Všechno co má finále takového seriálu mít, to mělo, atmosféra první řady a do toho tam měli střihy memories...jééžiš mě je smutno, mohli to prodloužit aspoň na 22 dílů (NBC - nothing but cancellations, fakt mě teda nas...), aspoň že ten konec zůstal otevřenější, třeba jednou...

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

komedie

Chvílemi suprové akce, zápletky, což se mi líbí a na druhou stranu komediální prvky které mi ruší pocit dokonalého seriálu. Jako by to hlavní představitel nemyslel ani vážně jen formou zábavy, což kvalitnímu seriálu ubírá. Takže ani nadšení ani zklamání, ale něco mezi.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

GRRRRR

Celý seriál zdolán za tejden a musim, říct, že jaxem byla z prvních serie nadšená, tak to nadšení velice rychle vyprchalo.

hodnocení po seriích:
1) 80%
2) 70%
3) 65%
4) 45%
5) 55%

Jistě nejsem jediná, komu přišlo, že po první serii měl následovat konec a bylo by to perfektní. Měla vše co by měl seriál mít: žádné protahování, žádná slepá místa, postavy byly perfektně připraveny, žádné přepisování u oběda během natáčení aby se děj natáhnul. Jestli se ptáte proč němá 100%, když ji tady tak vychvaluju do nebes, není to vinnou autorů ale mím osobním pocitem z Chucka, který je poněkud přecitlivělý a až moc hodný, díky bohu za Caseyho, že jej vždycky uzemní.
Náš nerdovský Chuck se chopil druhé serie. Moc sem nevěděla co tam chtějí řešit a navíc sem byla převapená tím, že má serie celých 22 dílů. Na mě teda odvážný tah od autorů a umění natáhnout seroš aby všichni neutekli je výkon hodný mistrů. Fedakovi se Schwartzem se to nakonec povedlo. Klobuou dolů a já se bavila skoro jako na začátku.
I tak, sem ale měla pocit, že už Chuck předvedl co měl a seriálu by měla být zastřižena křídla.
Opět jsem se zmýlila. Nastoupila 3. serie a s ní i Superúžasný Shaw. Musim uznat, že scény s ním a se Sarah jsem si opravdu užívala, je fajn vyměnit citlivého troubu za nelítosné zvíře které má charisma. To jiskření mezi nima přímo křičelo z obrazovky a bylo takové, jaké jsem mezi Chuckem a Sarah za celý seriál neviděla.
Tady nejspíš tvůrcům došel dech a na rychlo se museli rozhodnout co dál udělat. Přahazování Shawa z klaďase na záporáka a zase zpět byl tak zoufalej pokus, že mi málem začaly docházet nervy a měla jsem 100 chutí to vypnout. Naštěstí se pánové vzpamatovali a dali to mu jakžtakž solidní finále.
Ze závěru 3. serie bylo jasné musí přijít 4.
Na to jak měla 4 serie krásně našlápnuto, a mohla by se vyrovnat prvním dvoum, tak šla velmi rychle ke dnu. Světlé momenty střídaly natahující se zvýkačku a vaření z vody, že by nás Zdenda Pohlreichů všchny zabil.
Velké finále a s ním i svatba bylo snad největším zklamáním celého seriálu.
Naopak příjemným momentem bylo učinkování Karoliny Kurkové, když už nám trochu poupravili Prahu,( a to tak, že to vypadalo, jak kdyby tu nikdy nebyli a jen se koukli na čumkarty) tak je fajn, že aspoň někdo z naší malé zemičky nás reprezentuje za oceánem. Karolíně ta role sedla jako ulitá.
Pátá serie byla potřeba jako sůl, kdybych ale tušila, co mě čeká radši bych zůstala u konce 4. Tady se vesměs vůbec nic nedělo a svým způsobem dělo až až. Celá serie působí poněkud kostrbatě a neuspořádaně, postrádá kompletní dějovou linku a nabízi pouze trhané kousky. Jak kdyby měla končit každým dílem a s každým dalším, to byl jen spin-off původního seriálu.
Z finále jsem byla nejprve velice zklamaná, postrádala jsem nerdovský vtip a šarm, který mě provázel celým seriálem, místo toho mi bylo naservírované ukecané a ubrečené cosi, co nezachránil ani Casey.
Přestože to dopadlo, tak jak to dopadlo, tak závěrečná scéna Chucka a Sarah na pláži bude jednou z mých nejoblíbenějších, když poněkud smutných.

závěrem:
z celého seriálu je hrozně moc cítit, že měl být několikrát zrušen, což mu velmi uškodilo, nicméně Chuck má stále něco do sebe, něco co vás k němu přitáhne a nepustí. Na chvíli si představíte, jaký to je být v kůži nerda s nejlepším počítačem v hlavě.

Oblíbené postavy: Casey a Generál

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Agentská :D

Dobrý seriál s povedeným Českým dabingem, "obyčejným" hrdinou a dobrým příběhem...Líbí se mi hlavně osazenstvo Buy More.Dokážu se na seriál dívat vícekrát za sebou a stále mě to baví...Spojení zábavy,akce i lásky je dobrá volba...Chuck je na pohled fajn chlapík...

90 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Čo si o tom myslím?

Špiónske seriály mám veľmi rád. Mojim #1 v tomto žánri bol a je Alias. Teraz sa k nemu na druhé miesto pridal Chuck.

Seriál si ma získal hneď prvou epizódou. Je zábavný, napínavý. Proste spĺňa všetky predpoklady dobrého seriálu. Herecké obsadenie hodnotím na 100%, sám by som lepšie nevybral. Seriál som videl ako aj v originály tak aj s dabingom. Originál ako inak super, český dabing takisto super, slovenský dabing - hnus a odpad. Buď je to tým, že máme málo dabingových hercov alebo nekvalitou dabingových hercov.

V seriály sa mi nepáčili len tieto 2 veci:
1. neustále sa opakujúce rovnaké scenáre (neustále nahrávanie a vymazávanie i****u)
2. Chuckove objekty lásky - zbytočné odklánanie sa od deja (aj keď tie objekty boli veľmi pekné :D, len mi vadilo, že prišli, ukázali sa 2-3 časti a odišli)

90 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí
20. června 2011

Doporučuju

Chuck je užasnej seriál se spoustou akce,zábavy a i ta romantika se tam najde :-)
Chuck je klasický Nerd co nemá zdání čeho chce ve svém životě dosáhnout.... až si jednoho dne omylem nahraje do hlavy ty nejtajnější vládní informace a jeho život se rázem změní.
Chuck během 4 odvysílaných sérii čeli mnoha padouchům a zločineckým organizacím jo a ke všemu se zamiluje do své opatrovnice Sarah kterou přidělili na jeho ochranu.
Během 4 sérii se Chuck promění na plnohodnotného špiona.
jen škoda u tohoto seriálu že tvůrci bohužel zapoměli na to že Chuck byl ještě v 1.sérii jediný kdo dokázal stáhnout do hlavy Intersect a postupem času ho v seriálu ma čím dál víc a víc lidí což tomuhle jinak užasnému seriálu hodně škodí :-(
hodnocení sérii
1.série Chuck poznává život špiona a učí se v něm chodit...... 100%

2.série Chuck se stále snaží dostat z hlavy IS a získat Sarah se kterou to má opravdu hodně těžký :-) 100%

3.série Chuck ma hlavě IS2 snaží se stat špionem a ochránit svoji rodinu a přátele.Bohužel mi tuhle epizodu znechutil Shaw hlavně začátek tak davám 90%

4.série moje nejoblíbenější Chuck je už vyzrálí špion a v téhle sérii se snaží najít svoji mámu která zmizela když byl ještě malí .......... 100%

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Chuck me

Chuck je pro mě srdcovou záležitostí. Multižánrový seriál s příjemným obsazením (především okouzlující Yvonne Strahovski). Nebudu hodnotit každou řadu zvlášť, řeknu jen, že čtvrtá byla nejslabší. Finále seriálu pro mě bylo 'nedostačující', ale nakonec sem usoudil, že otevřený konec není zas tak velké zlo. Jako celek je Chuck unikát. Bude mi chybět. Dávám 100%. :)

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

No...

No tak když se tak koukám na ta slova chvály, tak nevím jestli mě neukamenujete. :-D Pro mě Chuck výborně začal, opravdu jsem první a druhou sérii shlédla s nadšením, pak bohužel, nevím sama proč, mě seriál postupně přestával bavit. Nevím jestli to bylo tím, že se Chuck postupně stával agentem a už nebyl "pouhým" prodavačem nebo celkově nápaditostí. Prostě Chuck mě jako diváka ztratil. Takže na začátku bych mu dala solidních 80%, ale teď už jen 60 %.

60 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Chuck celkově

1.série je skvělá Zachary Levi(Chuck) měl užasný sceny komický a skvěle ho doplnil Joshua Goméz(Morgan)a jinak můžu tuhle řadu doporučit velmi se mi líby začátek proměny klasického Nerda na postupně se vyvijejiciho agenta.
2.série pokračuje v duchu té 1 ale změnilo se to že Chuck už přichází na život špiona a je to velmi napínavé až do konce.
3.série v této sérii se stavá z Chucka špion a objeví se tam hostující herec Brandon Rout(známí ze stvárnění supermana)jinak tahle řada se zaměřuje na zločineckou organizaci co chce ovládnout CIA. V této serii se ubralo na vtipných scénách kde už jich neni tolik jako ve předchozích 2 seriích ale na druhou stranu je tam mnohem víc akčních scén a velmi zajímavich okamžiků v celé řadě.
4.serie v této sérii je Chuck už plnohodnotný agent se Sarah už plánují dokonce i svatbu a vlastně celá řada přináší hodně zvratů a proto tenhle seriál miluju!
Musím uznat že zatim ze všch 4 sérii se mi tahle libí asi nejvic a jsou tam i skvělí hostujici herci ale trochu mě sklamali diváci v Americe kde poslední dobou klesla sledovanost doufam že se to od příští epizody změní už zbývají jen 4 dily tak doufám že Chuck dostane 5 sérii!!!! :-)

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

C00L SERIÁL

1. řada: 90%
2. řada: 90%
3. řada: 95%

Tento seriál mě opravdu velmi chytnul. Úplně nejlepší je to, jak autoři do tohoto seriálu zakomponovali jak akční prvky tak i humor. Miluju na tom úplně všechno - vztah Chucka a Sarah, lidi v Buy Moru, gen. Beckmannovou, Ellie a Devona, Morgana a samozřejmě Caseyho xD 2 věci mi ale vadily.
1) hostování Kristin Kreuk
2) Brandon Routh jako Daniel Shaw, tohohle týpka jsem fakt nenáviděl od začátku co tam byl. nakonec to ale moc pěkně skončilo xD

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

To nejlepší

Chuck je v poslední době nejlepším novým seriálem.
Co víc k tomu dodat? Chuckovi se musíte smát, Sarah musíte obdivovat a Caseyho musíte... teď ani nevím, co mám napsat.

Seriál je protkaný humorem a skvělou akcí a podle upoutávek ke třetí sérii to bude ještě lepší, i když asi přijdeme o Caseyho(nevím to jistě).

To, že měl seriál končit, ale zachránili ho fanoušci z celého světa, svědčí o jeho nesporné kvalitě.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Kdo neviděl, nechť (prosím) neprodleně napraví !

Protože Chuck je takové zlatíčko, Sára milá a krásná, Morgan roztomilé trdlo, John s tím svým vrčením prostě neodolatelný, Ellie se Suprákem prostě super a nesmím zapomenout na naše dva flákače Lestera a Jeffa :-). Je to další seriál, u kterého mi tady v serialzone chybí kolonka: Viděl jsem všechny odvysílané díly - několikrát.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Morgan je borec :))

Námět je geniální! Tajní agenti jsou sice docela omletí, ale Chuck je svým způsobem originální. Ze začátku jsem přilnula hlavně k Chuckovi, ale časem jsem si asi nejvíc oblíbila Morgana. Je to dokonalý strašpytel, který se do všeho plete a akorát tak něco zkazí, má podivné návyky a působí neskutečně komicky. A když se dá do kupy s Caseyim, tak by se jeden umlátil smíchy.
Prostě takový pohodový seriál, na který se dá koukat kdykoliv :)

Já se na něj vždycky dívala po škole v televizi a ségra jen hudrovala, abych to přepnula, ale nedala jsem se a mělo to jediný následek, z mojí sestry se stal nenapravitelný Chuckoholic :D :D

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Carmichael. Charles Carmichael.

Carmichael. Charles Carmichael. Chuck Bartowsky je celkem obyčejný chlapík se jménem stejného fandy jako je jeho život postávající hlavně z práce v Buy More. Když se mu však jednoho dne dostane do hlavy databáze Intersectu, rázem se stává jedním z největších vládních tajemství. Chtě-nechtě musí pomalu pronikat do světa tajných agentů a špionáží, jenže navenek musí být všechno tak, jak to bylo dřív. S jedinou výjimkou: kvůli ochraně mu vláda přidělí dva agenty. Jednoho jako spolupracovníka v obchodě a druhého, respektive druhou, která má předstírat vážný vztah. Ale opravdu jen předstírat? Chuck je velmi odvážný počin, který v jedné chvíli dokáže spadnout do osidel klišé špionážních filmů, aby z nich o něco trochu elegantně vykličkoval. A právě obrovský nadhled z něho dělá něco co stojí za divákovu pozornost a je jen dobře, že si to uvědomili i jeho tvůrci. Rozhodně nejde o seriálový průměr, od počátečního a zábavného stereotypu časem urazí jistý kus cesty. Na moje potěšení se víc pracuje s postavami. Celkově se mění směr kterým se ubírá, dá označit za nanejvýš sympatický. Za to rozhodně palec nahoru.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Chuck it!

Chuck si mě získal svou přirozeností. Seriál brouzdá do všech možných žánrů (komediální, akční, špionážní, "relationships series", dramatický) a předvádí je divákovi v plné kráse s neustálým nadhledem, který je hlavním postavám běžný. Ze začátku jsem například nesnášel Morgana, ale po shlédnutí 3. řady jsem změnil názor a začal jsem ho mít rád. Casey, to je kapitola sama pro sebe. Nerudný, zachmuřený plukovník, který se skrývá za neprostupnou slupkou, ovšem dokáže projevit své srdce. Dokáže pomoci přátelům, dokáže projevit lidskost. Sarah je obdivuhodně krásná, její role je mi strašně sympatická. Opravdu skvěle vybraná postava, která tak úžasně vypadá vedle Chucka. Chuck Bartowski, hlavní postava, trochu nešika, trochu světový agent, ale hlavně normální člověk. A to je to hlavní, Chuck má i normální problémy a to mění seriál každým okamžikem. Jen tak dál! Chuck patří mezi mé nejoblíbenější seriály.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Flash / záblesk

Tenhle seriál mě dostal poprvé jsem ho viděl na Prima Cool a od té doby patří mezi moje TOP.
Pokud hledáte šílený seriál tak Chuck je správná volba.Osobně jsem se u Chucka nikdy nenudil a můžu jen doporučit.
Celí seriál se točí kolem Chucka který je typický Nerd co jednoho dne dostane email od svého bývalého spolužáka a tím se mu změní život. Nahraje do sebe tzv. Intersect a stává se z něj nejdůležitější osoba pro CIA a NSA.Ti pošlou svoje nejlepší agenty na jeho ochranu a kolotoč nekončících misí může začít.Chuck pomáhá svým ochráncům s řešením případů a snaží se naučit jak chodit ve špiónském světě a přitom zůstat stejným člověkem jakým byl.Hned od prvního dne se zamiluje do své ochránkyně ze CIA Sarah jejich vztah je složitý komplikovaný a zamotaný ale to nejdůležitější je že se oba milují.
Chuck během 5.sérii vyroste z obyčejného kluka co má rád hry a komiksy v agenta CIA a po boku svých přátel a rodiny bojuje proti celosvětovému zločinu.

Na závěr jen dodám že tohle je asi jediný seriál ve kterém mám rád naprosto všechny postavy Chuck a Sarah si mě získali okamžitě. Casey a jeho hlášky jsou nezapomenutelné. Morgen a a celí Buy More jsou ten nejšílenější obchod na světě kde najdete vše jen ne pracovní morálku prostě tenhle seriál stojí za to!
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pohodička

Chuck mě mile překvapil a okouzlil. O to víc mě mrzí, že se nových dílů možná ani nedočkám. Příběh je opravdu solidní, ale tak maximálně na jednu sérii. Navíc vztah mezi hlavním hrdinou a agentkou ochranářkou se zastavil na bodu mrazu a neustálé bruslení na jednom místě mě příliš nenaplňuje. Nicméně mě to zatím baví.

80 %
47 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Tenhle seriál si mě získal...

Původně akčně-komediální seriál se nám po druhé sérii obrací v srdcervoucí drama budou spolu nebudou...no pro mě určitě nevítaná změna. Měl sem rád praštěnýho Chucka co si zkoušel hrát na agenta a situace které z jeho neohrabanosti vznikali. Nicméně přeměna v opravdového agenta se nakonec povedla a jsem rád že NBC nechala Chucka rozloučit se tak jak si přejí scénáristé a neutli to s otevřeným koncem i když kdo ví finále nás teprve čeká

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

I'm The Intersect

Chuck - Aneb návod na to, jak se z obyčejnýho chlapíka stát supertajným agentem. Stačí jen aby se Vám do mozku nahrály všechny tajné vládní informace a o zábavu je postaráno. Má to vtip, má to akci, má to krásnou agentku. Má to všechno co potřebuju k tomu, abych se skvěle bavil :)

80 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Naj, Naj Serial !

Tento super seriál som už spoznala keď som bola malá a chodila v TV akurát séria 2 časť Najlepší priateľ strašne sa mi zapáčila ale hneď som na neho zabudla. Pred mesiacom som zas videla poslednú časť z druhej série a zas sa mi tento seriál zapáčil a výrok "lidi umím kung fu" sa mi zapáčilo tak som začala sťahovať celý seriál do PC. Ale ako každý seriál aj tento má svoje nedostatky. Ale 5.séria bola zbytočná lebo nemá úplny koniec ale 4 séria ho mala . Takže ja by som potom dala aj 6 sériu . Ale s upne definitívnim koncom.

To čo je na serialy Chuck najlepšie:
1.Najlepšie boli 3 a 4 séria hlavne kvôli príbehu boli vtipné napínavé užasné a akčné vďaka intersektu 2!

2.Vývin vťahu medzi Chucka a Sáry ale aj Alex a Morgan. Ale neznášala som Daniela Shawa, Bryce Larkina a Cola Barkera pretože sa do Sarah zamilovali . A hlavne ten Shaw ktorý mi už liezol na nervy (a pokračuje v tom ako Ray v Arrow :D)

3.Harry Tang pretože si z neho Chuck a Morgan vždy robili prdel. Vraj mal byť Harry Tang veľkou súčasťou seriálu . Bola by som zvedavá ako by serial pokračoval s Harrym ale som aj rada že nakoniec ho tam nedali lebo by bol príbeh úplne iný .
Možno by sa Chuck nezobral so Sárou . Možno by Chuck nenašiel ani mamu ani otca. Možno by tak nebol Shaw ,intersekt2, Volkof, Jill ani Kruh a ani by nebol ozajným agentom.

Tak to sú tie tri naj veci na seriály. Môžem len odporúčať :)

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Chucku

Jeden z povedených moderních seriálů. Zamilovala jsem si Chucku už po prvních pár dílech. Nejde nemilovat jeho neomalenost v první sérii a nejvíc se mi líbil nápad s nahráním počítače do mozku obyčejného opraváře počítačů a softwarového maniaka. Prostě tenhle seriál má styl, drama, lásku, humor a vtip a napětí a akci. Mám ráda i postavu Caseyho, který v pozadí jemně dokresluje záporáka v kladném příběhu. Nejde nezmínit i Sarah a Morgana a nejvíc neexistující prodejnu BuyMore, která ve skutečnosti slouží jako tajná skrýš a krytí pro tajné služby vlády Spojených států. Akorát mě opravdu mrzí, že Chuck už skončil. Mě žádná řáda nezklamala :)

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Chuck, stay in the car!

Chuck je typ seriálu, u kterého by mě ani nenapadlo, že mě bude bavit. Jednou jsem tak brouzdal a nevěděl jsem, jaký seriál bych mohl zkouknout. Vybral jsem si Chucka a byl jsem přímo uchvácen. Všechny dostupné série jsem zkouknul během pár dnů a paráda! Všechny série se mi líbili. Akorát u 5. série to nebylo ono, kvalita dílů trošku poklesla, ale nebylo to nic strášného. Je škoda, že už Chucka končí, bude mi scházet, avšak je to i možná dobře, že 5. série je závěrečná. Kdyby dodělali pár sérii navíc, ztratil by svoje kouzlo!

1. série 100%
2. série 100%
3. série 100%
4. série 95%
5. série 95%

Chuck už je za námi, byl to bezvadný seriál, který měl svoje kouzlo. Kam zmizely ty časy, co jsem se každý týden těšil na nový díl... Nicméně finále se jim povedlo, zápůsobilo na mě a hlavně dojalo. 5. série byla taková né přímo sto procentní, nějaké díly nebyly příliš dobré, ale také žadné propadáky, finále a pár dílu v sérii vylepšilo mé hodnocení.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Názor

Nejsem seriálový maniak,ale "Chuck"mě zaujal do té míry,že tady vůbec píšu),takže pokud jde o mou osobu,jsem naprosto spokojený snad úplně se vším,akce,vtip,napětí,sympatické tváře,jistá romantická linie,to vše mě donutí přes víkend zapnout bednu hned ráno,pro mě je to pohoda,a počkám si na další víkend),jede teprve 3.řada,tak ještě budu mít na co koukat)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

jedno skvělé léto

jak tu tak čtu ty jednotlivé dlouhé recenze, a rozebírání jednotlivých sérií, vtírá se mi úsměv na tvář. Pro mě je Chuck jeden dlouhý příběh během jednoho léta, jo to se stává když sledujete seriál v jednom zátahu bez otravných sezóních pauz :-D Ale zpět k věci seriál je to skvělý, přímo bych řekl ideální pro páry, je tam akce pro něho, romantika pro ni a samozřejmě humor pro oba. Postavy se krásně vyvíjejí a nejde to jinak než jim fandit. V posledním díle je celý seriál pěkně vzpomínkově zakončen, a musím říct že se vzpomínkami hlavních postav se mi vybavovaly ty moje vlastní kde jsem zrovna onen díl viděl. Ten byl v malém Ukrajinském pokoji na hotelu a ten mi zas zpříjemňoval cestu domů v letadla nebo ve vlaku. Prostě celý seriál se mi stal kamarády a společníky - budou mi chybět, jsou takovou mojí letní láskou:-)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

chuck

Kdybych měla vyjmenovat moje top 3 seriály, Chuck by byl určitě jedním z nich.
Je neuvěřitelné, že jsem s ním prožila téměř pět let. Sledovat jsem ho začala z nudy, ale po pár dílech jsem si zamilovala jak jeho, tak Sarah a především Caseyho. Úžasňák byl prostě Awesome, Ellie byla skvělá starostlivá ségra, Big Mike "taťka" a duo Jeffster blázni. S přibývajícím počtem epizod jsem je zbožňovala všechny. A co na tom, že byl děj časem možná trochu přitažený za vlasy - pořád to všechno klapalo a i kdyby ne, sledovala bych to jen kvůli neustále vrčícímu Caseymu. Jeffster a jejich kostýmy a písně jsou prostě awesome! stejně jako celý seriál, který je dokonalou kombinací akce, vtipu i romantiky.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Když si nezamilujete Chucka, tak Caseyho určitě!

Poprvé jsem Chucka viděla v televizi a pak jsem se jen tak ze zvědavosti podívala na popis, o čem to je. Nějak úžasné mi to nepřišlo, ale pak jsem viděla jeden celý díl, a pak další.. A pak jsem se prostě musela podívat na celou první sérii. Oblíbila jsem si tento seriál už jen kvůli postavám, a to především Caseymu - jeho humor a to jeho vrčení mě dostávalo v každém díle. A pak taky Chuck - super kluk, který ale vždycky všechno zkazí (jsme si v tomhle dost podobní..). Nebo Morgan a vůbec celou tu praštěnou partu. Má humor,akci,šťávu i děj. 4 série mi přijde zatím trochu slabší, ale nemůžu samozřejmě kritizovat, jelikož jsem ji neviděla celou. Dodívám se na ni a zatím dávám 100%,protože jsem se bavila opravdu u každého dílu.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jeffster ROCKS !

Chucka sleduju už čtvrtým rokem a jsem strašně rád že jsem ho mohl sledovat, protože díky té klasické Chuckovské zábavě jsem se vždy měl čemu smát. V průběhu se dalo sledovat klasické seriálové rozpoložení od dobrých dílů až po ty špatné ( naštestí jich nebylo hodně ), herecké camea jsem si užíval absolutně na plný čáře. Finále bylo naprosto nemilosrdné a krutě zaútočilo na moje citové hranice :-D jsem rád že jsem neodolal ! Jeffster ROCKS !

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chuck

Na seriál se dívám v originálním zněním, protože dabing mi přijde opravdu příšerný, nevím jestli to je vhodné sem psát, ale titulky v první sérii jsou špatně načasové.

Každopádně 1. série mě moc nebavila, možná to bylo tím, že jsem prvně viděla 2. sérii, která na mě udělala lepší dobrý dojem a ta 1. série hold byla slabší, zdá se mi že nemá potřebný spád.

Jak jsem již říkala 2. série se mi opravdu moc líbila, byla taková jednoznačná a smyslu plná :)
No, 3. série byla pro mě dost napínavá a některé díly se mi vůbec nelíbili, ale bylo to kvůli obsahu dílů byly až moc smutný :(, některé.

4. série, hlavní děj série, se odehrál někdy na začátku a pak se už jen "nafukuje" ta sérii, aby měla potřebný počet dílů, ale poslední díly jsou hodně napínavé, takže to ke konci celkem vytáhli.

Abych to zhrnula Chuck si prošel jakýmsi vývinem, což je fakt zajímavý. Taky se mi líbí, že vztah Sarah a Chucka není od začátku, takovej jednoznačně zamilovanej a že ve třetí sérii je jejich vztah velmi dobře napjatej :D.

No a na závěr bych dodala, že 5. série má úplně jiný nádech než všechny před ní takže doporučuji koukat :D!

No a jak bych seřadila série od nejlepších po nejhorší? 2.série, 3.série, 1.série,4.série.
5.série, ještě nění dotočená tak nevím, ale zatím se mi líbí. Tímhle přehledem mých oblíbených sérii Chucka nechci říct, že je 4.série špatná, jen na mě neudělala dojem.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Těžko hodnotit

Zrovna u Chucka je to podle mě s každou sérií o něčem jiném. Nespoilerujme, řekněme jen, že se v seriálu hodně mění a čtvrtá řada je v porovnání s tou první něco úplně jiného.

Úroveň podle mě trochu klesá (i když v mém případě od hodnocení 100 dolů na 90, což není tak hrozné), ale pořád se stojí za to dívat. Humor, nápady, originalita; to vše se cení.

Jen taková poznámka :-) Připadá mi, že čtvrtá řada je úplně o ničem, ale spojuje ji jeden roztomilý prvek :-). V každém díle je nějaká delší a více či méně zbytečná scéna, kde je Sarah polonahá :-). Třeba zkouší, jaké bikiny si s sebou vezme na pláž… Pane scénáristo (určitě chlap), mně to VŮBEC NEVADÍ, naopak :-D, ale je to vtipné…

90 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Chuck

Chucka jsem začal sledovat na jedné nejmenované tv stanici v ČR (přiznivci určitě vědí) a po zhlédnutí několika epizod jsem si tento seriál zamiloval.

Po první a druhé serii jsem si říkal jen ať jej nezruší a udělali dobře, že dali tvůrcum šanci se ukázat ještě v lepším světle. Dle mého názoru je 3 serie jedna z nejpovedenějších. Co se týče 4 a 5 serie, tak ty už mě tak nenadchli, ale jako věrný fanoušek jsem koukal až do konce. Samozřejmě i v tomto seriálů jsou nedostatky, ale naštěstí nepřevažují to dobré.

Chuck obsahuje skvělé hlášky Caseyho, akci, trochu romantiky a další aspekty, které ho u mě řadí mezi jednoho z nejlepších seriálů. Nedokázal bych si ho představit bez Buy Moru, Morgana, Big Mika a dalších. Celkem ve velké míře jsem se s Chuckem ztotožnil až na ten Intersect v hlavě.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hmm...

Je mi líto, ale Chuck mě hold nezaujal. Není na něm nic špatně, ale nedokázal mě přimět k napjatému sledování nebo nedočkavosti před shlédnutím dalšího dílu. Epizody, které jsem viděla, jsem sotva vnímala.

40 %
24 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
24 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Chuck

Výborný seriál, skvělé spojení akčního a komediálního seriálu a důležité je, že podle mě si stále drží svou úroveň.

100 %
21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

...zajímavé...

Tenhle seriál se mi fakt líbil, vtip, akce a sympatické postavy co víc si člověk může přát....

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

50% na 50%

Jednou se mi to líbí a jednou říkám, že je to hovadina. Pobavím se u toho a to je to hlavní.

50 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

zo začiatku fakt dobré

Prvé 2 série boli najlepšie - Anna Wu, Jordana Brewster, ... kopu ďalších krások, ale aj fajn príbehy, ... . Tretia séria už bola trochu nižšie, štvrtá zas nižšie, o piatej ani nevraviac. Dobre, že to už končí, námet vyčerpaný, dojem klesá, ...

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Bomba

1. série

Byla dobrá,ale krátká.--------- 82%

2. série

Ta mě dostala,prostě boží.------------ 100%

3. série

Zatím je hodně dobrá a těším se na další díly.----- není dokončena,ale zatím 82%

90 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
59 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

nej serial

je to nejlepsi serial co jsem kdy videl
nikdy se u toho nenudim
doufam ze bude vic nez 5 serie

100 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Chuck me...

Je to akční, sexy, vtipné...Má to protě vše

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Jednoduše...

1. řada 100%
2. řada 100%
3. řada rozhodně 100%
4. řada 100%
5. řada 99% konec byl hodně smutný!

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

bezva..

líbí se mi tento seriál jedinné mínus je neustálé pitvání vztahu sarah a chucka z řad je nejlepčí asi 3

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
19 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Když se není na co dívat

Když z nudy zapnu tv a běží tam Chuck , tak se kouknu , jinak ,že bych byla nějakej vášnivej divák to fakt ne :-) Někdy i pobaví .

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

100%

Srdcovka :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

dobrý seriál, dobrý fanoušci

srdcoví seriál, asi druhý nejoblíbenější, hodně ale udělali fanoušci na forum k seriálu

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Chuck

snažila a veľmi a veľa krát, ale Chuck mi na chuť neprišiel

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Guys I know kung-fu

První tři série byli geniální, pak se to trochu vleklo, konec seriálu mě moc nebavil, ale díky dobrému obsazení to stále šlo.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Prostě Chuck a nebo ne?

Tenhle seriál mě velmi příjemně překvapil. Pravda, že od třetí serie už je to slabší, ale pořád se na to dá koukat. Patří k mým uklízecím serošům.
Nicméně kam se hrabe hrabe Chuck na pana Caseyho

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Super

Na tomto seriálu se mi asi nejvíce líbí, že hlavní hrdina není namachrovanej frajer, ale úplně normální (v rámci možností) člověk. Seriál jsem sledovala vždy ráno o víkendu. Velmi mě bavil. Je dobrej na zahnání času. Nevím co k tomu víc dodat. Je super! Toho koho baví akční tématika s trochou humoru tak ať se do něj pustí.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zachary Levi je prostě Zachary Levi

Seriál zbožnuji, je prostě skvělý. Mám ráda takovýhle typ seriálů. Mám ráda prostě Chucka, je skvělý. A největší plus má u mě tento seriál za Zacharyho. Je úžasný, skvěle hraje, skvěle zpívá a je skvělý člověk. Prostě 100%, jinak nemůžu.
Kriminálníci a kriminalisté, tajní agenti i tajné aféry. Prostě Chuck!
xoxo.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

supršpión

Z obyčejného kluka ze dne na den špiónem kdo by o tom nesnil? :) takže pokud máte rádi špionské témata rozhodne nesmí tenhle seriál chybět ve vašem Watchlistu :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chuck

Na tenhle serial bych mohla koukat pořád. Skvělé vtipy, které neomrzí, výborné postavy a dobrý příběh s dobrým koncem.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál plný záblesků

S01+S02 85%: Obyčejnému chlapíkovi Chuckovi, co prodává elektroniku, se náhodou dostane do hlavy hromada tajných informací, které občas vyplavou na povrch při tzv. záblesku. Celé laděné spíše do komedie a velice příjemné ke sledování. Dějově sice žádná extra hloubka, ale obsazení většiny protagonistů (a to jak jsou jejich postavy napsané) to celkově udržuje v neklesající kvalitě po celou dobu. Chuck a Sára jsou v pohodě, ale naprosto excelentní je Adam Baldwin a jeho drsný vrčící agent, to nemělo chybu. Stejně další postavy jako Morgan nebo duo ségra + suprák udržují humor a kvalitu. Díly jsou hodně na pohodu, epizodní řešení problémů, do toho globální linky, což je většinou nešťastná láska Chucka se Sárou.

S03 40%: Možná jen můj problém, ale proměna potrefeného a zmatkujícího milého Chucka, který má semtam záblesk, na Chucka - dokonalého agenta mi ale vůbec nesedla a poslední třetina série mi už přišla jako vyložená překombinovaná pitomost. Z další série mám obavu, ale když tu okolo dávají všichni 100% seriálu jako celku, tak to risknu.

S04 75%: Asi jsem nebyl jediný, komu superagent ze třetí série vadil a autoři se moudře vrátili víceméně na původní pohodový koncept. Nějaká ta láska a svatba do toho, když není otec, zjeví se matka a skvělý Volkof. Série byla fajn.

S05 70%: Sice pořád variace na totéž, ale poměrně důstojné zakočení seriálu, rozhodně nezklamalo, finále pobavilo.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí