plakát seriálu

Chuck

(Chuck)

Zajímavosti ze seriálu
V seriálu je několik odkazů na slavný film Casablanca (1942). Nejčastěji hlášky ("...will always have Omaha". "I think this is the beginning of a beautiful friendship." "We'll always have Paris.") V jednom z dílů dokonce Ellie Bartowski prozradí, že je to její oblíbený film.
Další z filmů, kterým tvůrci složili poklonu, jsou Vykoupení z věznice Shawshank (1995) a Špióni jako my (1985).
V druhém dílu pozná Chuck pod jedním obrázkem "sestřelení letu Oceanic 815". Stejný let je zásadní událost v seriálu Ztraceni.
V epizode s03e07 říká Chuck o Danielu Shawovi, že má supermanovské rysy. Brandon Routh, který tuto postavu ztvárňuje, hrál Supermana ve filmu Superman se vrací.
Seriál Chuck se již od třetí série potýkal s problémy se sledovaností, ale dokázal získat ještě další dvě série a to hlavně díky věrným fanouškům.
Chuck se zastavil jen pár dílů před 100 epizodou, která je u seriálů takové jubileum, kterého se v současné době dožije jen málo seriálů. K tomu, aby Chuck pokořil tuto magickou hranici mu chybělo pouhých 9 dílů.
O roli Morgana se ucházel i Vik Sahay. Roli však dostal Joshua Gomez, a tak mu tvůrci nabídli roli Lestera.
Název každé epizody začíná slovy "Chuck vs...."
Chuck a některé další postavy často nosí boty značky Converse, přesněji typ Chuck Taylor All-Stars. Jde o narážku na samotný název seriálu, těmto botám se totiž v angličtině říká zkráceně "chucks".
V původním plánu natáčení bylo, že se Devon představí v několika epizodách a následně bude odhalen jako nepřátelský špión na konci první série. Díky popularitě postavy si však jeho představitel Ryan McPartlin zasloužil místo i v sezóně druhé.