plakát seriálu

2 $ocky

(2 Broke Girls)

Názory uživatelů

Bývávalo

Tento seriál sleduju od první epizody a od tý doby se stal mojí srdcovkou. Nevybíravý a ostrý humor, který ťal do živého, byl vždycky hlavním tahounem celého seriálu. Prní dvě série šlapaly jak švýcarský hodinky - někdy se holkám nedařilo jindy ještě méně, ale pořád to mělo náboj. Třetí série ještě šla a čtvrtou už jsem dokoukala spíš z povinnosti. Kousavé vtipy se změnily spíš na výkřiky do tmy a člověk tak nějak pořád marně doufá, že se Max a Caroline podaří aspoň trochu odrazit ode dna, ale místo toho se zavrtají ještě hlouběji. A hlavně to začíná působit, jakoby vlastně ani uspět nechtěly a tudíž nevěrohodně (jasně má to být sitcom a reálnost není důležitá, ale měla by zde být aspoň trochu jakási uvěřitelnost). Konec čtvrté série vypadal slibně, ale začátek páté opět ve starých kolejích a beze změny.
Co mi asi nejvíc vadí, že dříve na sebe epizody navazovaly - konkrétní příhoda měla smysl pro vývoj celé série, ale nyní jsou to v podstatě oddělené příběhy, aby se něco dělo.
Ano, pořád je to nadprůměr, ale oproti původním 100% musím teď dát jen 80% a to ještě podmíněně s tím, jak dopadne 5. série.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nie je nad dobrý humor ...

A presne to si myslím o 2BG.
Mám veľmi rada Max, jej (niekedy dosť často čierny) humor, to ako má všechno v paži, prechádza životom. A potom tu je Caroline. Jej presný opak. Teda bola. Teraz sa stává takou, aká je Max (broke). Milujem vtipy z Hana, Earla (vždy som si priala deda, ako je on) a potom je tu Sophie. Ta mi príde mierne otravná, hlavne tým vstupom. Aj keď to je skôr záležitosť réžie. Neznášam ako stále začínajú ľudia tlieskať a vrieskať, keď príde na scénu. Okey, chápem, plastika přišla, tešme sa, ale všetko s mierou. No musím uznať, niektoré scény s ňou sú veľmi podarené (návšteva gynekológa nebola nikdy vtipnejšia). Takže inak je v pohode. Celý seriál je super relax, najmä (ako som niekde nižšie čítala, takže asi to robí veľa ľudí, nie len ja) je to skvelý seriál na po-horor-ovku (keď sa bojíš ísť do postele, že ťa tam niečo zabije, potom si pustíš socky a je to, si v chille).

Takže odporúčam všetkým, ktorí majú radi dobrý humor, ale upozorňujem, ŽIADNY český či slovenský dabing !!! Zkazí to CELÝ dojem, proste niektoré veci se preložiť nedajú :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Maximální relax

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Všechny postavy jsem si zamilovala hned po zkouknutí prvních dílů a nemůžu žádné z nich nic vytknout. Max, jedinečná svým bezprostředním humorem, si s blonďatou a bohatsvím rozmazlenou Caroline nádherně sednou a perfektně se doplňují. Každá z vedlejších postav jako je prťavý Han, sexem posedlý Oleg, Sophie známá svou úžasnou upřímností a samozřejmě bohém Earl, mají něco do sebe. Nezažila jsem snad, že bych se u nějakého dílu nudila.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Pohodová přestávka

Jsem velký nadšenec seriálů. Mám ráda komedie i horory. Seriály sleduji i dlouho do noci a když se dívám na nějaký strašidelnější seriál tak potřebuji nějakou pauzu, přestávku. Nějaký krátký seriál, který mě uklidní, rozesměje a uvolní mě tak, že mohu pokračovat v tom strašidelnějším seriálu. Mojí pohodovou přestávkou se staly právě 2 Socky (2 Broke girls). Vždy když jsem se bála, tak jsem si pustila jeden nebo dva díly a najednou jsem si všimla, že jsem v půlce druhé série. Nejenže je seriál velmi dobře zpracovaný, má skvělé obsazení a každý díl jen překypuje velmi úsměvnými scénkami, je také seriál velice časově nenáročný. Každý díl má zhruba 21 minut. A proto si ho můžu v klidu pustit před spaním a nemusím jako v případě Doctora apod. jít do postele o hodinu dřív (ne, že by mi to vadilo, protože za kvalitní seriál se vyplatí utratit více času). Snad mě jako fanoušci chápete, protože něco možná zní jako paradox, ale určitou problematiku některých věcí je těžké vysvětlit pouze slovy. Takže podtrženo, sečteno: kvalitní seriál s neméně kvalitním humorem, časově nenáročný a poměrně nakažlivý (If you know what i mean. ;) )

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Láska k Max je věčná

K tomuto seriálu se velmi těžko nějaká recenze píše, neboť on vlastně není ničím originální, je to prostě americká splácanina sitcomových klišé a sice to nemění nic na faktu, že ho bezmezně miluji, ale vede to k tomu, že se sám sebe ptám: Proč vlastně? Každá epizoda je vystavěna na primitivním algoritmu, který spočívá v rozjuchaném začátku, prohádaném středu a velkém usmíření na závěr a když dostanete nápad jako já, zkouknout celej seriál na jeden hlt, začne být celkový zážitek dřív nebo později dost jednotvárný.
Jenom jednu věc chci opravdu zdůraznit a podtrhnout! Pokud se máte alespoň trochu rádi, prosím, nesledujte 2 Broke Girls s dabingem! Ne, nejsem jeden z těch, kteří dabing úplně zavrhli, ale je to tak neskutečný rozdíl, že pokud si tuhle kravinu chcete užít aspoň trochu tak jako já, sledujte ji v originále, vaše mozkové centrum radosti vám poděkuje.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jde to z kopce

Na seriál se dívám ráda. je to dobrá oddychovka a Max vždycky perlí. První dvě serie byly super. Třetí už zase tolik ne, ale pořád se držela. No, a potom to šlo do kytek. Hlášky se opakují a někdy už ani nejsou vtipné, ale spíše trapné.
Nicméně seriál patří do mých oblíbených a ráda se podívám na nové díly. Někdy i znovu na ty staré.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

2 Socky

Hned na začátku řeknu že už podle toho názvu jsem si říkala že to bude stát za prd, ale opak byl pravdou . Pustila jsem si první díl a nemohla se přestat smát. Už dlouho jsem nenarazila na tak vtipný sitcom jako tento .Seriál si mě především získal hláškami a některými vtipnými situacemi.Je to taková oddychovka a není divu že jsem ho zhlídla během dvou dní a už se těším na další sérii co zase ty dvě vymyslí

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Srdcovka ...

Neviem ... Mám obdobie keď ma to nebaví , ale aj obdobie keď ma to baví... Ale rozhodne to radím k tým kvalitnejším seriálom. Páči sa mi rôznorodosť hlavných postáv ( Max , Caroline , Oleg , Han, Sophie ), jedinečný humor , dej (každý diel zažijú "holky" nové dobrodružstvo).
Takže je to taká príjemná oddychovka , pri ktorej sa aj prekvapivo zasmejem ( a to už je niečo :D mňa len tak niečo nerozosmeje ..) Je to moja srdcovka , čiže sa teším na nové epizódy :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

2BG

veľmi príjemná komédia, ktorú som si hneď zamilovala. síce sú Max aj Caroline sympatické a mám ich rada, ale paradoxne nie sú pre mňa hlavný dôvod pozerania seriálu ( ok Max možno trochu ), tým hlavným dôvodom je Oleg a Sophie, sú zábavní, perverzní, vtipní a sú najdokonalejším seriálovým párom :D sitcom je plný sarkazmu, narážok rôzneho typu a hlavne finančnou situáciou sú mi Max a Caroline veľmi podobné :D
1. séria nemala chybu, 2. séria bola ešte o čosi kvalitnejšia a zábavnejšia Caroline a jej umaľovnie potkana na smrť ma vždy rozosmeje :D 3. séria bola zatiaľ najslabšia, nové postavy sa mi napáčili a zdali sa mi nudné, hlavne chef Nicolas, 4. séria je zatiaľ iba na svojom začiatku, ale baví ma :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Na dně, ale vesele

Dovolím si dát celých 100%, protože málokterý seriál se v poslední době povedl jako 2 broke girls.
Seriál staví svůj humor na dvojsmyslech a kritice populární kultury, takže seriál přesně pro mě. Naštěstí překladatel(ka) seriálu si na tomhle dává záležet.
Když pominu úžasný styl humoru, seriál má další eso v rukávu - dokonale napsané postavy. Opravdu bych se nedokázala rozhodnout, kterou mám nejradši. Každá má něco. Max má svůj nepříjemný původ, který ji naučil drsnějšímu humoru. Caroline nemá ani tak výrazný vlastní humor, ale bravurně sekunduje na všechny strany. Han je prostě perfektní, a když je ještě příliš malý na žokeje (nejlepší nápad na světě), nedá se mu nic vytknout. Earl je děda, kterého by nikdo neodmítl. Oleg zase sprosťák, se kterým je i sexuální harašení zábava. A nejnovější příchozí Sophie úžasně cvičí s Olegem. Jen ten Johnny se jim podle mě moc nepovedl.
Seriál byl kritizován kvůli způsobu, jakým si utahuje s národnostních stereotypů. Já jsem proti diskriminacím všeho druhu jako nikdo, ale pokud chcete seriál, kde budou všichni poslušně věřit v Boha, poplácají po zádech všechny homosexuály, aniž by si neušetřili poznámku, pochválí spoluobčany za asijský původ, spřátelí se s každým možným na facebooku a musí se pomocí twiteru pochlubit i s tím, že si zašli na záchod, pusťte si Glee a podobné hovadiny. Pokud jste při té představě museli protočit oční bulvy, vzhůru na 2 broke girls, našli jste seriál přesně pro vás.

100 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 29 lidí

O legraci je postaráno...

Překvapivé zpestření nové seriálové nálože 2011. Skvělé dialogy, které snad vynutí úsměv i na tváři suchara. Nejvíce je kladen důraz na dvojsmyslné pojmy, takže to nemusí být vyloženě šálek pro každého, ale i postavy jsou velice sympatické. V každém dílu se sice najdou vyloženě trapné scény, ale jestli jsou z celkového počtu 50 maximálně 3, je to nepochybný úspěch! Oba dva palce nahoru. :-)) (Další letošní novinka - New Girl - je na tom přesně naopak.)

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Ze života servírek

Po půlsezóně jsem hodně spokojenej, pokud to udrží nastolenou laťku, tak to bude bomba a skok ještě nahoru. V žánru komedie je to letos největší pecka. Dvojice servírek se mi velice zamlouvá, hlavně jejich kontrast mě baví. Nejlepší vtipy vznikají právě z jejich rozdílnosti. Doufám, že se jim bude dařit i dál a dočkáme se jejich vytoužené pekárny.
Super seriál, opravdu a kouzlo spočívá nejen na hlavní dvojici, ale i na vedlejších postavách. A tak to má být. A je jedno jestli je to Earl, Han nebo Sophie. Všichni jsou perfektní. Přesto je, ale zastiňuje Oleg a jeho hlášky. To je snad nejvýraznější vedlejší postava roku.

Do druhé série už jsem šel s jistotou, že je to jeden z těch nejvtipnějších sitcomů, které se v současnosti na obrazovce vyskytují. Max a její hlášky jsou dokonalé, Caroline a její zhýčkanost taky baví, připočíst ještě malého Hana, hláškujícího Earla a skvělého Olega a výsledný mix je vážně vynikající. V této sérii holky šly za svým snem, který se jim úplně nevydařil. Ale jak to tak bývá, kde se zavřou dveře, tam se otevře okno a já jsem s napětím očekával další sezónu. 90 %

I když jsem si na začátku série říkal, že holkám trochu dochází šťáva, tak mě nakonec opět přesvědčily o tom, jak moc jsem se mýlil. Přišlo prodávání v okénku, ale vtipů určitě neubylo. Tento mix funguje pořád stejně skvěle, a dokáže pobavit i to když Max studuje "cukrářskou" školu. Nemůžu si vynachválit rasistické vtípky Earla a sexuální narážky Olega. Užil jsem si třeba i hostování Lindsay Lohan. Momentálně patří 2 Broke Girls mezi mé nejoblíbenější sitcomy. Jsem zvědav na to, co přijde příští rok. 90 %

Počtvrté a pořád je to zábava. I když je fakt, že se občas až moc tlačí na pilu, například Max mi přijde někdy až zbytečně sprostá. Ale co, tohle k tomu asi prostě patří. Tahle série se kromě Max a Caroline zaměřila hlavně na Sophii a její svatbu s Olegem, která byla také zároveň velkým finále série. Vsuvka z podniku High rozhodně byla oživením, ale mám radši holky, když se snaží o svůj vlastní podnik. Holky a jejich příběhy z bistra mě pořád baví a těším se i na další sérii, ale určitě je co zlepšit. Třeba Earl a jeho skvělé hlášky byly letos výrazně omezeny. 80 %

2 Broke jsou i po letech pořád vtipné a to je vzácnost. Tentokrát je hlavní náplní snahy Sophie otěhotnět a fakt, že Max si najde vážného přítele. Ano, jistě, holky se ještě snaží prorazit se svým nápadem a vypadá to, že budou mít i nějaké peníze. Doufám, že se takhle bude dařit i za rok. Já se na ně zase budu těšit.

Šestá série a je to tady, seriálu opravdu začíná docházet dech. Že je trapná Caroline, na to jsem si za ty roky docela zvyknul, ale že se to začíná dít i Max je až nepříjemné zjištění. Letošní zápletky (Max & Randy, Baby Barbara a film o Caroline) nepatří k těm nejpovedenějším a začínám mít pocit, že je čas trápení ukončit ještě předtím než se to stane nesnesitelné. Nechápejte mě špatně, 2 Broke si pořád rád pustím, ale už to není to, co to bývalo...

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Závislost

Zprvu jsem se na tento seriál ani nechtěla podívat, ale když se tak stalo, vtáhlo mě to do děje a nepustilo.
Rozjelo se to pěkně, sic můžou vypadat hlavní postavy zprvu jako dost velké klišé, ale obě si mě získaly.
Seriál si libuje v dvojsmyslech, nečekaných zvratech. O srandu není nouze a o vtipy je postaráno.
Na další díl se vždycky těším, na svou týdenní dávku zábavy.

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

bezva oddychovka

Hledala jsem nějaký krátký seriál - já tomu říkám jednohubku - a tenhle jsem si zamilovala snad hned od prvního dílu. Pro mě se jedná o příjemnou oddychovku a vždy se těším na další díl. Humor mají holky bezvadnej, i když je pravda, že sem tam je trošku přitaženej za vlasy. V celkovém podání ale naprostá jednička a mohu vřele doporučit.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tie postavy :-)

Nestáva sa často žeby som v nejakom seriáli mala v obľube všetky postavy ibaže tu sa to ani inak nedá. Úprimná a životom skúšaná Max spolu s blonďatou a vždy pozitívne naladenou Caroline fungujú ako hodinky. Skvele sa dopĺňajú a majú medzi sebou úžasnú chémiu. Vedľajšie postavy sú rovnako tip top. Oleg a jeho ukrajinský prízvuk spolu s Earlovými oknami do minulosti vždy pobavia. Han a Sophie mi tiež prirástli k srdcu. Navyše aj tie hosťujúce charaktery stoja za to(môj osobný favorit bol Candy Andy). Neexistuje diel pri ktorom by som sa poriadne nezasmiala alebo nedajbože nudila. Aj keď je pravda, že niekto môže mať problém s tou dávkou sexuálneho humoru a dvojzmyslov, ktorých je v seriáli plno ale to je už osobná preferencia. Tiež sa mi veľmi páči, že sa hlavná štruktúra seriálu nikdy nesústredila na milostné vzťahy a dúfam, že sa to nikdy nezmení. Aby to nedopadlo tak ako TBBT. Mám trošku obavy zo sledovanosti 3 série (aj keď kvalita je rovnako dobrá ako v prvých dvoch) a modlím sa k televíznym bohom aby ich nenapadlo tento pre mňa sitkomový klenot zrušiť.

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Také milé

Socky hltám od začiatku. Chcela by som sebavedomie Sophie, Maxine hlášky a Earlov flegmatizmus. :)
Vďaka seriálu som si dokonca rozšírila slovnú zásobu o pojem hipster, ktorý som dovtedy nepočula a veľmi ma prekvapilo, koľko hipsterov mám v okolí. Odporúčim im pozrieť si tento seriál(ako sebareflexiu).

Všetky postavy sa mi páčia, občas mi je ľúto Hana, tie narážky na jeho výšku už začínajú byť trochu trápne. Chcelo by to vymyslieť aj niečo iné.
Zo začiatku som sa bála, že Caroline skĺzne do sebaľútosti a tým sa odsúdi k nesympatickosti, ale jej pozitivizmus a bojovný duch, ktoré sú opakom Maxinej povahy, ma bavia. Herečka má tiež super výrazy tváre.
Max je kultová postava, od nej by sa mali všetci sk raperi učiť, má neskutočné hlášky, ktorými nemá problém hocikoho odrovnať. Aj napriek tomu, že nemá ani na slanú vodu, dokáže sa na to povznesť. Občas ma štve, že všetko vidí tak čierne, ale na druhej strane, je to dobrý kontrast k ružovým okuliarom Caroline.
Oleg je super, od prízvuku až po tie jeho kvázi úchylné narážky (každý tam počuje to, čo chce :D).
Vždy ma prekvapí, čo za info zo svojho života ponúkne Earl. A teším sa, že aj napriek vysokému veku neuberá na eláne a hláškach.
Sophie je neskutočný uragán a dodáva seriálu tempo. Nemôžem si ale pomôcť, mám ju zaxifovanú ako Stiflerovu mamu a tak vždy sledujem či nie je v miestnosti aj biliard.

2 broke girls sú pre mňa milým prekvapením. Dúfam, že seriál tak skoro nezrušia, lebo by ho bola škoda. Možno by to chcelo trochu menej umelého smiechu. Ale seriál nemôžem hodnotiť inak ako plnými percentami, lebo sa pri ňom zabávam od začiatku do konca.

100 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Marry the ketchups

Tento sitcom si u mě vysloužil titul nejlepší nová komedie, neboť se v každém díle alespoň párkrát hlasitě zasměju a zbytek dílu mi na tváři zůstává přihlouplý úsměv. Z počátku jsem si myslela, že seriál nebude nic pro mě, protože z upoutávky jsem měla dojem, že Caroline bude jen namyšlená blonďatá blbka. Jak jsem se ale zmýlila, Caroline je mi opravdu sympatická a obdivuju jak obrovskou změnu v životě ustála, aniž by nějak přehnaně naříkala. Nejen, že si musí zvyknout na to být chudá, ale i na nálepku, že je dcera toho podvodníka. Díky této události se ale setkává s natolik odlišnou Max a kupodivu se z nich stávají dobré kamarádky a každá tu druhou něco naučí. Max nešetří sprostými vtipy a dvojsmysly a jak říká další úžasná postava Sophie, miluju, když je sprostá! Stejně ale mám nejradši Olega a jeho narážky a příšerné oblečení. Co se týče Earla a Hana, ti mi nevadí, ale ani bych je nijak nepostrádala.
Po zhlídnutí 1.řady musim konstantovat, že se jedná o povedený sitcom a doporučuju ho všem, kdo se rádi zasmějí, určitě se nenechte odradit, že si sitcom nebere servítky a nemluví se zde slušně :)

90 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

I like it !

Keď seriál začínal tak som si povedal, že ho porovnám s New Girl a po 3 epizódach sa rozhodnem ktorý sitkom budem sledovať. A môžem povedať, že dievčatá to vyhrali vo všetkých smeroch. Smejem sa 17 min s 20. Naopak na New Girl bol jeden smiešny moment za epizódu a aj na tom som sa len pousmial. Hlavnú dvojku si obľúbite po jednej epizóde a vedľajšie postavy Han, Earl, Oleg a nová Poľská susedka(Stiflerova mama) sú taktiež skvelé. Najviac sa mi páči Han s bláznivými nápadmi a Oleg s jeho sexuálnymi dvojzmyslami. S istotou môžem povedať, že 2 Broke Girls je najlepšia novinka-sitkom v roku 2011. Zatial dávam 90% a tých 10% si nechám na ďalšie série (ktoré určite budú).

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Úplne super na odreagovanie

Tento seriál som si užíval od začiatku všetkých 6 sérií. Bola to dobrá jazda a odporúčam každému, kto má rád sexuálne narážky ako aj iný rôznorodý humor. Max je proste klasa. Spomenúť musím ešte Earla, ktorý je podľa mňa úplne bombastický. Je to fajn oddychovka na zdvihnutie nálady. Odporúčam...

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejsem Sitcom typ

,ale holky mě baví. Děvčata jsou natolik sympatická, že jim člověk prostě ten úspěch ze srdce přeje. Jenže to by asi již poté nebylo z čeho brát. Nicméně ony ty neúspěchy s přibývajícími díly začínají pomalu, ale jistě nudit. Břitký humor Max mě ale doufám nepřestane bavit. No a kdyby náhodou ano, tak se na holky alespoň hezky kouká.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Originální sranda.

K 2 Broke Girls není třeba nic moc dodávat. Jeden z nejlepších sitcomů současnosti s originálním námětem, jenž nabízí řadu příležitostí pro zábavné situace.

Skvělé charaktery jsou mile "střeštěné" až dotažené ad absurdum, díky čemuž si však mohou dovolit opravdu úderný humor. Max a Caroline si na vtípky skvěle nahrávají, ta chemie mezi nimi funguje.

Někdy mě až zamrzí kolik vtípků mi pravděpodobně proklouzne kvůli neznalosti potřebného kontextu - amerického šoubyznysu, prostředí, celebrit, pořadů a tak dále. Scénář je totiž plný různých narážek a odkazů.

+ Skvělé postavy
+ Svérázný a hlavně fungující humor
+ Originální námět i zápletky
- ...nic mě nenapadá :)

Pozor: český dabing, který je ke slyšení na TV Smíchov, není dobrý. Doporučuji originální znění!

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Max and Caroline

Prostě dvojka, která k sobě pasuje nejen v seriálovém životě ale i v osobním..naprosto dokonalej scénař, nedovolí těm dvoum bejt na vrcholu dlouho, a tak naplňuje, to co serial slibuje už v názvu.Nepovedené vztahy, nepovedený bussines. Kvalitní nejen, dvojsmyslný humor, podkresluje někdy vratké někdy láskyplné přátelství Car a Max. Na ostatní postavy se soustředím jen lehce, trvalo mi dlouho než sem si je oblíbila.Nové postavy v seriálu dle mého, ubírají na kvalitně..ale né zas tolik.Už je vcelku jasné, že holky budou pořád Broke.I když do kdo ví,-)Další serie by mohla bejt další nejlepší, nevýhodou tohoto seriálu je , že má krátké epizody, to mě vždy mrzí, než se rozkoukám, je konec.Prostě vás to vtáhne!

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Velmi vtipné

Tak u 2 broke girls se mi snad nestalo, že by mě nějaká epizoda nebavila, vždy je tam spoustu humoru, postavy jsou fajn, hlavně Max. U té mě pobaví nejen, co říká, ale už jenom to, jak se směje. A koně taky jen tak každý seriál nemá.

Prostě fakt povedený seriál.

Akorát musím říct, že Sofie vůbec nezní polsky, ale co se dá dělat, když jí nehraje Polka. :D

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Table six... ty-nine!!

Jsem nadšená! Řekla jsem, že tohle by se mohlo jako oddechovka na prázdniny hodit, a neuplynul ani týden a já měla 2BG shlídnutý ;).
Těžko říct, jestli mám radši Max nebo Caroline... jediná věc, která mi tam ale na Max vadí je to, jak tam každou epizodu mele o svých dealerech, o tom jak pořád chlastá, ale viděli jsem ji někdy fetovat, nebo pořádně pít...? Jinak je její postava boží, nemůžu z jejich názorů a to jak jsou s Car protikladné a zároveň si rozumí... :) Navíc, z Carolinina daru přesvědčovat lidi mě až někdy mrazí :D:D.
Z vedlejších postav mám nejraději Olega, mohl by říkat úplný blbosti, ale já se budu pořád smát jenom tomu ukrajinskýmu přízvuku ;D.
Ze začátku jsem třeba ale nechápala, jakou roli má v tom bistru Earl :D. Jeho jsem si taky oblíbila, nejvíc se mi na něm stejně líbí jeho smích, který zní často dost upřímně, což se jen tak nevidí, a taky ten hezkej vztah, co má s Max :) ...This is Earl, we're in love! :D
Prostě povedenej sitcom, kterej si 100% zaručeně zaslouží ;). Nemůžu se dočkat 2. série a toho, jak to dopadne se slavnýma dortíkama, na který mám, btw, při každé epizodě děsnou chuť! :D
A Maxin chraplák je prostě nejlepší :DD

100 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

"Max, I love when you're dirty."

2BG mě totálně a absolutně uchvátily...pro mě bezpochyby nejlepší nový sitcom roku 2011!
Nemůžu se toho nabažit, perfektním hláškám a vtípkům se směju ještě teď, když si na ně vzpomenu. Sitcom sám osobě je svěží, perfektní, obsazení mu dodává ještě větší šmrnc. Kat Dennings... tak té to tam celé patří!

I když mi přišlo, že v půlce série to chtěli něčím oživit (kdo ví proč...) a tak přivedli Stiflerovu mámu aka Sophie. Kupodivu mně to nevadilo. Nemyslel bych si to, že to půjde víc, ale díky ní je to ještě vtipnější. Prostě na 2BG nedám dopustit!

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Season 4

Čtyřkrát a stále stejně. 2 Broke Girls předvádí své patálie již 4 roky a na vybraném konceptu rozhodně nechtějí nic měnit. Je to ale ten správný přístup? Když jsem začal seriál sledovat, byl jsem překvapen typem humoru této nekorektní komedie. Dvě hlavní ženské postavy se s ničím nepářou a dokážou si ze sebe i svého okolí udělat kdykoliv srandu. V pravdě někdy humorem, který hraničí s pomyslnou demarkační čárou, přes kterou cesta nevede. Přesto zvolený způsob byl jeden z největších kladu seriálu. Všemožné dvojsmysly mě nejednou dokázaly překvapit na maximální úroveň a co je hlavní, dokázaly pobavit. I ve čtvrté sezóně se tento jev nevytratil, přichází však nešvár repetitivnosti. Max a Caroline už nedokážou ničím překvapit. Vše co tuto sezónu předvedli, jsem viděl v těch minulých. Postavy ustrnuly na jednom bodě a nikam jinam se nepohnuly. Někomu to možná nevadí, dostanou přesně to, pro co si přišli. Mě to však začalo nudit. Co se týče děje, ten už nějakou dobu téměř neexistuje. Samostatný díl je pouze shluk jednotlivých scén, avšak u sitcomu to dokážu nějak přejít. Nové vedlejší postavy nestojí za řeč a u těch starých mě dokáže pobavit už pouze Earl. Co však musím pochválit, jsou různé narážky na aktuální dění či politické situace. Zde zvolenou nekorektnost, jakou u ostatních amerických komedií jen tak neuvidíte, budu vyzdvihovat neustále. Co říct na závěr? Seriálu pomalu ale jistě dochází šťáva a já pouze doufám v řádné zakončení a ne v potupné nekonečné protahování. Season 4 – 65%

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dokonalá kombinace

Opakuji, naprosto perfektní a jeden z nejlepších současných sitcomů. Všechny postavy mají své kouzlo (od majitele bistra přes úchylného kuchaře po praštěnou a sexuchtivou sousedku). Hlavní hrdinky se přes protiklady vzájemně doplňují, a co si budeme povídat, každá z nich má po fyzické stránce něco do sebe, hlavně Max, že pánové :D. Dávku humoru zajišťují vtipy reflektující současnou kulturu a celebrity (např. hipster či pár Kim Kardashian a Kanye West) a dvojsmyslné narážky. Navíc s přibývajícími díly rozhodně neklesá kvalita, troufám si říci, že naopak. Mohu vřele doporučit.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Najlepší sitkom.

Tento sitkom úplne milujem. Je to dokonalý spoločník na nudné dni, ale aj na každý iný deň. Vždy sa pri ňom dokážem z chuti zasmiať. Či už na Maxiných chladných a štipľavých alebo na Carolininých "stupídných" blondínkovských poznámkach. Okrem týchto hlavných postáv ma vždy rozosmejú aj vedľajšie postavy. Oleg, Earl, Han, Sophie, Peach, všetci majú niečo do seba. Zbožňujem tie vtipné situácie v ktorých sa tieto dve "socky" ocitajú, a aj to ako sa z nich potom dostávajú. Dokonalý kontrast týchto dvoch protikladov v podobe Caroline a Max vytvára dokonalý seriál na spríjemnenie každej chvíle. Rozhodne odporúčam. :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Rozmazlená Caroline+ prostořeká Max= seriálové překvapení roku

Když jsem zjistil, že se tento seriál bude vysílat, tak jsem si myslel, že to bude fajn, ale to, že si na tom po pár dílech vypěstuju takovou závislost jsem nečekal. ( Začal jsem to sledovat na internetu v původním změní s titulky.) Max pálí jednu hlášku za druhou, Oleg má čím dál tím lepší sexuální narážky, skvělé vtipy na chudáka Hana, kterými ústřední dvojice naplňuje každý díl. Opravdu doufám, že nezůstane jen u dvou řad, protože mě to chytlo víc, než cokoliv jiného v poslední době. Nedovedu si představit, že by to mohlo být ještě lepší, ale nikdy neříkej nikdy.
EDIT 25.9.2013: Na netu jsem před pár minutami shlédl poslední díl druhé řady a nejsem zklamán. Podle mě je to díl od dílu vtipnější! Naše postavy jsou čím dál tím lepší a hláškují až do roztrhání těla. Obzvlášť oceňuji skvělé vtípky na hipstery a skvělou chemii dvou hlavních postav. I když jsou ze zcela jiných vrstev společnosti. Tento seriál kritizuje ostošest a postava Max si ani v nejmenším nebere servítky a vše říká přímo na rovinu a je jí jedno, co si okolí pomyslí. Viděl jsem spoustu sitcomů, ale tohle je opravdu skvělé.. Pokud nemáte rádi drsný humor tak se tam to asi líbit nebude. Ale pokud ano , je tento sitcom přímo pro vás. Předtím 90%, nyní 100. Nemůžu jinak.
EDIT 23.10.2013
Sleduji každý týden premiérové díly třetí řady. Upřímně, myslel jsem si, že už to nemůže být lepší. Mýlil jsem se. Skvělý svěží vánek v oblasti sitcomů. Úžasné obsazení, parádní vtipy... Prostě musí být další řady. Ukončení tohoto seriálu by byl opravdu špatný vtip a domovská televize, která vysílá 2 Broke Girls by si pod sebou podřezala větev. Věřím, že nás tento seriál bude bavit ještě hodně dlouho. Nejradši bych dal alespoň 200%. Bohužel se však budu muset spokojit se 100 %.
EDIT 9.5.2014
3.série 2 Broke Girls je u konce, ale vzhledem k tomu, že je v plánu 4. série, nebudu pro své dvě oblíbené "$ocky" truchlit moc dlouho. Neznám v poslední době žádný jiný sitcom, který by mě dokázal tak rozesmát. Těším se na vaše další příhody, Holky. Jste skvělé a věřím tomu, že ještě hodně dlouho budete. Teď, co skončilo HIMYM je tu konečně skvělý komediální serial.
EDIT 13.3.2015
Dnes je pátek třináctého, ale zda se, že pro "2 $ocky" je to šťastné datum, protože bude 5.série. Nejprve byli prodloužení "Knihovníci" nyní tento seriál. Jak vidím, vše jde správnou cestou.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Život berú s humorom

Tento seriál možno nie je až tak originálny ale mňa si jednoznačne získal na celej čiare. Dvojica Max-Caroline sa perfektne dopĺňa v trefných narážkach. Max Black- tá, čo všetko vidí čierno hádže jednu hlášku za druhou. Oproti nej zo začiatku hlúpučká Caroline sa pomaly premenila v sebavedomú ženu. Ústrednú dvojku,dopĺňa majiteľ bistra Han, ktorý je malý aj na džokeja :), kuchár Oleg, ktorý myslí len na to jedno a flegmoš pokladník Earl. Baby sa pokúšajú odraziť od finančného dna a rozbehnúť svoj Cupcake buisniss. Čo sa týka hereckých výkonov, tak ústredné duo poteší slušným herectvom a pánov isto aj vizuálne :). Dĺžka jednotlivých epizód je na sitcom tak akurát. Záverom no prvá séria má veľmi dobre našliapnutý kurz, uvidíme čo nám tvorcovia pripraviliv ďalších dieloch. U mňa seriál drží 80%.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

2 Broke Girls

Po nejakom čase som sa rozhodol dať tomuto seriálu šancu- bolo to viac menej z nudy. A naozaj ma prekvapil. Čakal som že to bude len o dvoch nepekných trapkách, ktoré nemajú ani štipku zmyslu pre humor. Ale už po prvých vetách ktoré Max vypustila z úst mi došlo že to tak nebude. Po prvom diely som si 2 Broke Girls naozaj veľmi obľúbil.
Max a Caroline sú mi veľmi sympatické (čo som samozrejme nečakal) a vlastne aj ostatné postavy, len ma trochu irituje Han... :D Ale aj na toho si pomaly zvykám.
Ak sa chcete zabaviť, tak si určite 2 Broke Girls pozrite.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

no.1

Pro někoho je nejlepší sitcom současnosti TBBT nebo Modern Family, pro mě 2 Broke Girls. :) U sitcomů se většinou jen pousměji, ale 2BG mě dostávají v každém díle. Z holek mám radši samozřejmě Max, ale i Caroline má občas dobré hlášky a ještě lepší je, když jsou na scéně Sophie, Oleg nebo Han! Ach, jak já miluju narážky Max na Hana.

100 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Hundred

Začátek tohodle seriálu byl pro mě špatný, né-li tragický. Vtipy se mi nelíbili, a ještě ten až moc přehnaný smích diváků, který i nadále přetrvává, stejně tak nesmyslné tleskání za každým třetím vtipem. Asi tak od pátého dílů se mi to začalo víc líbit a momentálně dokoukávám první sérii. Líbí se mi atmoška i ti situace, se kterými e vypořádají, ale pořád tam jsou vtipy, které vtipné pro mě nejsou...

EDIT:
Zkouknul jsem zatím všechny díly a musím říct, že jsem byl poádný suchar. Totálně jsem se zamiloval do seriálu, hlavně do Max a Sophie, která mě nutí se smát každým příchodem do bistra! Zvyšuju hodnocení na 90 %

EDIT 2: Asi jsem byl totálně debilní, ale po znovu zkouknutí prvních dílů jsem se smál! Takže to znamená, že první část hodnocení neplatí, tudíž má seriál celých 100 % !

100 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

horrible, horrible note ....

Tak do tohoto seriálu jsem se zamilovala hned po několika dílech, od začátku do konce jsem se nasmála jako u žádného jiného sitcomu. Caroline jako ,,hloupá blondýna" je naprosto super, to jak se z bohaté holky stává chudou, tak to snad nemohl nikdo vtipněji zahrát. Max už na první pohled vyzývavá a vulgární a ty její dvojsmysly prostě zbožňuji. Třešnička na dortu je perverzák Oleg a Stifflerova máma. Seriál mi zabral cca dva a půl dne a určitě doporučuji milovníkům sitcomů, tenhle vážně pobaví.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

2 Broken Girls

Troufám, si dát tomuto seriálu 100%, už dlouho mě žádný seriál, jako je tento, nepobavil a to koukám na hodně seriálů. Vždy když mám špatnou náladu, pustím si 2 broken girls a hned mám lepší náladu. Tento seriál poukazuje v podání Max a Caroline na to, že i těžké překážky se dají zdolat. Ukazuje také na to, že když je někdo na dně, dokáže se od něj orazit, tak jako ony dvě.
Prostě tento seriál má výbornou tématiku a je také plný humoru. Takže palec nahoru a doufám, že každý díl bude lepší a lepší, pokud to tedy ještě jde.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Moc malý na jokeja :)

Veľmi dobrý seriál,nad ktorým sa dá naozaj zasmiať /teda aspoň pre mňa to platí/.Založený na dvojzmysloch a trochu inom humore ako pri iných sitkomoch čo sledujem,ale práve to je to čo ma na ňom zaujalo.Postavy,ktoré nenudia.

edit:
prvá séria za nami a ja môžem povedať,že sa mu podarilo zaradiť medzi moje vysoko obľúbené.Postavy skvelo napísané a zahrané,každá z nich mala niečo do seba,to prečo ju mať rád.Max s humorom ako sa patrí aj keď možno trošku drsným.Caroline prešla veľkou zmenou od rozmaznaného dievčatka,ktoré malo všetko až ku dievčaťu,ktorým je teraz.Spočiatku som sa trochu zľakla postavy Sophie,ale nemala som sa čoho ľakať.Čo tá dokazuje s Olegom.Nedá sa zabudnúť ani na Olega a jeho dvojzmysly a Hana(malého aj na džokeja-chúďa).

Smejem sa celých cca 20 minút a určite ho odporúčam.

80 %
54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

socky

davam stovku,protoze jsem se uz dlouho takhle nenasmala

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

2BG

Super další seriál, který mě dostal. U každého dílu jsem se nemohla přestat smát. Všechny postavy jsou skvělé! Každá s nějakým jiným druhem smyslu pro humor. Opravdu tenhle seriál mě baví už od začátku a doufám, že jen tak neskončí! nebo nepohorší..

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po 4. sérii

PLUS:
hipster vtipy
rasistické vtipy
sexistické vtipy
černý humor
vyhýbá se politickému humoru
popkulturní hlášky
herci - u tohoto se musí neskutečně bavit ;)

MINUS:
občas zajde až k "fekálnímu" a fakt dětinskému stylu humoru. Ale jen občas. A obvykle to vyšumí ;)
herci - všichni hrají styl alá Leoš Mareš ;)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Smrtelná dávka zábavy

Seriál jsem zkoukla "jedním vrzem". Slyšela jsem o něm od kolegy v práci a říkala sem si, že to bude určitě nějaká blbost.
Což o to. Blbost to je, ale má neskutečnou energii, chemie mezi Caroline a Max je nepřehlédnutelná.
Asi jako každý seriál má i tento lepší a horší epizody, ale nedá se hovořit o nějakém pádu. Tedy kromě pádu Caroline :-).
Ne jednou jsem měla problém odpoutat se a jít dělat cokoli jiného.

Seriál mi přirostl k srdci. Když sem k němu přišla, už byl ukončený, takže už sem ani nijak nedoufala v dobrý a uzavřený konec. Po shlédnutí je mi líto, že byl seriál ukončen po 6. sérii, minimálně podle toho co se psalo, si 7. ještě zasloužil. Ale i tak se dá hovořit o důstojném zakončení seriálu. Hlavní postavy se dočkaly svého "šťastného konce"....

.... ač nechápu jak se to stalo :)

Tento seriál je určitě dobrá volba pro každého. Doufám, že zas někdy najdu čas pustit si jej znovu :)

- 10% dolů za tu neukončenou rvačku (PS: fandila sem Randymu)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Max je božská!

Seriál som začala pozerať len na vyplnenie času a prvé dve série ma ničím nezaujali, klasický seriál s vtipnými scénkami. Avšak časom si ma seriál získal, neviem, či to je vývojom postáv, deja alebo sa proste scenáristi viac hrajú s premyslenosťou postáv... u mňa však platí, že čím viac sérií, tým väčšia kvalita. :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

If you wanna view paradise

Tomuhle jsem propadla. Vůbec jsem netušila o co jde a hned od prvního dílu jsem se zamilovala. Naprosto brilantní vtip, sarkasmus, kritika, postavy tak rozdílné, okouzlující (v různém slova-smyslu) a jejich příběhy. Nezapomnělo se na nikoho.. afroameričany, asiaty, cizince, bohaté, chudé.. hipstery. Neuvěřitelně vtipné příběhy a co díl, to řada hlášek. V pozadí děj, ve kterém holkám fandíme.

100 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Černý humor na jedničku

Když jsem se tenhle seriál chystala pustit, tak jsem od něj nic neočekávala. Jen vyplnění času, když jsem neměla na co koukat. Každopádně 100x předčil mé očekávání.
Herecké obsazení tohoto seriálu hodnotím na jedničku. Příběh hodnotím na jedničku. A ty jejich hlášky?! Naprosto bez chybičky. Myslím, že to bude jeden ze seriálů, který až skončí, si budu pouštět od začátků znovu a znovu a nikdy mě to neomrzí :)

100 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

She's coming!

Po té větě bylo jasné, že ten seriál budu milovat. :)
Díly jsou sice krátké, ale nadupané dvojsmysly, lechtivými narážkami, cynickými a ironickými hláškami a scénami někdy tak groteskními, že se prostě nemůžu přestat smát.
Nejradši mám Max, která přes své tvrzení, že je "dead inside" má očividně ráda nejen Caroline, ale jejího koně Kaštana. Na Caroline se mi zase líbí, že ačkoli byla vychovaná jako bohatá a rozmazlená princezna, s většinou situací, které jí "chudý" život přináší, se dokáže vyrovnat. Není to ale rozhodně tak, že by celý seriál táhly pouze hlavní postavy, jak to někdy bývá, právě naopak, vedlejší postavy hlavní duo skvěle doplňují.
Pro mě je 2 Broke Girls prostě příjemná oddechovka, u které se zasměju a pochytám v každém dílu pár ironických stěr, které plně využiju v běžné konverzaci. :D

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Senzace roku 2011

Tak se tu objevil další seriál, na který se dá dívat. Jak je známo, protiklady se přitahují a platí to i zde, kde je Max, která žije v baráku bez klimatizace nakupující oblečení v secondhandech a na druhé straně nafintěná Caroline, která pochází z vyšších vrstev a dbá na svůj zevnějšek. Tenhle seriál je plný dvojsmyslů, které jsou opravdu vtipné. Rozhodl jsem se zařadit ho do své desítky oblíbených seriálů, protože se u toho opravdu skvěle bavím. Dobrý výběr herců a úvodní znělka je taky parádní.

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Konečně něco vtipného

Dívám se na mnoho seriálu, ale tenhle řadím mezi nejoblíbenější. Osobně mám tedy nejraději Max, ale rozesmějou mě hlášky všech. Nejde hodnotit jinak jak 100%.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Slušný začátek

Uběhla polovina první série a holky se rozjely dobře. Pobavíte se především díky skvělé Kat Dennings a jejím hláškám - to pro začátek stačí, na mnoha věcech je ale třeba ještě zapracovat. Osobně mi nevyhovují až moc jednoduchoučké zápletky a nepříliš zajímavé vedlejší postavy. Ale zatím to vnímám jako prostor ke zlepšování; doufám, že se např. brzy objeví další postava, jejíž osud a vztah k hlavním hrdinkám mě skutečně chytne a rozproudí se trošku děj atd., you know the drill.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

2 Socky

Naprosto dokonalej seriál, hodně dlouho sem se tak nenasmála, jak u tohoto seriálu. Max je boží, hlavně ty její hlášky :-D

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Až k slzám..

Troufám si dát seriálu 100%, je hodně seriálů, které mě doženou až k slzám, ale né po humorné stránce - 2bg jsou jasným příkladem.
Jestli se chcete odreagovat a ušklíbnout se nad dvojsmysly, je to seriál pro vás. Opravdu hodně mě chytl až po pár dílech - řekla jsem si, že některým seriálům dám spoustu hodin a třeba mě tak ani nebaví, ale jeden díl 2bg trvá 20 minut, takže myslím, že vás to nezabije - možná jen umřete smíchy :D
Mou nejoblíbenější postavou je asi Sophie nebo Oleg :) ... Vše se točí okolo Max - chudé dívky a Carolie, která byla bohatá, ale nakonec je na tom jako Max :D ..Spřátelí se a vydělávají na vlastní obchod. V seriálu naleznete dvojsmysly a hrubé narážky na něktéré filmy nebo herce - hodně tam zmiňují Kim Kardishian...U konce druhé řady jsem se nejvíce nasmála, že jsem si díly pouštěla znova. Třetí série podle mě trochu ztrácí na ,,svém duchu" už mi to připadá na jedno brdo, ale seriálu stále věřím a nedám na něj dopustit :)
Někdo tomu může říkat americká hovadina ještě dřív než to vidí. Podle mě byste měli dát ambiciózní Caroline a pesimistické Max šanci :)

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pre mňa TOP v komediálnom svete.

Seriál, na ktorý nedám dopustiť. Pre mňa osobne je to to najvtipnejšie, čo som doposiaľ videl. Možno je to preto, že som Cynik Cynický z Cynikova a presne odtiaľ pochádza aj hlavná hrdinka Max, ktorú si chcem vziať za ženu. Príbeh o životom prefackanej servírke a skrachovanej milionárke, ktoré majú spoločný sen, za ktorým sa naháňajú je pekný a funguje, ale postavy sú to, čo tomuto seriálu dodáva úžasnosť. Max, ako som už spomínal, prsatá, drzá cynička telom aj duchom a rozmaznaná fiflenka Caroline, ktoré sú hodené do občas absurdných, no nie nereálnych situácií. A samozrejme, nemôžem zabudnúť na Sophie, poľskú podnikateľku s podrezaným jazykom, občasnou netaktnosťou a zvláštnym sexuálnym životom, ktorá je pre dievčata občas niečo ako "Víla kmotřička". Seriál plný vtipných komentárov, narážok a situácií a ani neviem čoho všetkého. Každá epizóda je nenútene vtipná a po celý čas pozerám na obrazovku so stupídnym úsmevom na tvári, ktorý nechce zliezť a občas sa dokonca rozosmejem hektickým smiechom (čo by nebolo nič divné u iných ľudí, ale ja sa zásadne nesmejem a seriál pozerám v noci). Odo mňa, ak je maximum 100%, dávam 200%.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Chestnut

2 Broken Girls se stalo seriálovým překvapením roku 2012. Od prvního dílu solí jednu ironickou poznámku prokládanou dvojsmysly za druhou, že se člověk málem zapomene mezi smíchem nadechnout. Navíc všechny postavy jsou tak psychicky labilní, že si je musí každý oblíbit. Nečekal jsem, že by si seriál mohl udržet tak vysokou laťku po celou sérii, ale víte co ?? On si jí udržel po celé dvě série a věřím, že to dokáže udržet i přes třetí sérii.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Humorná oddechovka

Velmi jsem si ty dvě oblíbila. Velká dávka humoru je pro mne to pravé. Po stránce dějové je stále na co se těšit. Oleg a Sophie jsou naprosto skvělým doplňkem k Max a Caroline.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jsem švorc, tak nebudu smutná!

Na seriál jsem narazila doslova náhodou. A naprosto toho nelituju. Seriál srší černým humorem. Ústřední postavou je Max a Caroline. Caroline díky své "tuposti" nahrává Max na smeče. Do toho je zde Oleg, který je sprosťák už snad od narození a jeho sexuální narážky nejsou oplzlé, ale vcelku vtipné. O zábavu je postaráno i díky Hanovi (majiteli bistra) a úspěšně mu sekunduje Earl.

Seriál je plný různých vtipných smečů, narážek. Člověk se nenudí a často ani netuší, kam až to dojde! Určitě doporučuji, protože se nebudete nudit. Holky jsou přece "williamsburg you must have"!

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Very funny..

Smát se od začátku do konce...tak to už se nepodařilo žádnému seriálu hodně dlouho.
Nejpovedenější sitcom za poslední dobu. Stala se z něj má další závislost.

Max a její dvojsmyslné a sarkastické řeči jsou prostě nej... Ne nadarmo se říká, že každá bruneta potřebuje blonďatou kámošku...v tomhle seriálu se to jen potvrzuje :)

Tohle opravdu stojí za shlédnutí!

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

JO!!

Náhodně shlédnutý a o to větší bylo moje překvapení. Opravdu vtipný, sakrastický seriál. Velice zábavný je střet exmilionářky s běžnou realitou. Těším se na další serie, doufám jen, že úroveň neklesne. Podívejte se na panopotikum jednoho bistra a bavte se.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Suprise, suprise..!

Jedno z nejlepších seriálových překvapení! Když jsem si stahovala první díl, tak jsem to rozhodně brala jako oddychovku a 'alespoň nějak zapláclý páteční večer' hned po pár shlednutých minutách jsem se přímo zažrala do děje a teď si dávám před spaním každý den dva díly! Hlášky Max jsou bezkonkurenční! Vždy má na VŠECHNO vtipnou a trefnou odpověď a ta její 'necitelnost' je také sympatická!:D ..nemůžu se dočkat druhé řady!

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Milé, ale táhlo se to bez výsledku

Takže ze začátku dobrý, řekneš si. Docela sranda, vostrej občas sexuální humor. Divný postavičky, bez kterých by to nešlo a jeden sen, za kterým si hlavní hrdinky jdou. Celých 6 sérií jsem se dívala s očekáváním, kdy přijde ten moment slávy dortíkového obchůdku. Nic. Sérii co sérii klesal humor na "Max furt na všechno co by jim mělo pomoct držkuje" a "pojdme si říct jak je šéf bistra malej". Věčně se všechno bortilo a nic se holkám nedařilo. Sophie - sousedka narvaná v menších šatech nemohla nikdy vejít do bistra bez umělého potlesku a wow efektu. V páté sérii věčně posedávajícího Earla rozchodili, takže nesouvisle pochodoval po bistru a šestá byla otravná tím, jak na všech místech i akcích museli být přítomní všechny hlavní postavy :D. Seriál jako oddechovka určitě dobrý, ale netřeba nikdy znovu opakovat :).

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Very funny

Takhle povedený seriál jsem už dlouho neviděla. Taková porce humoru to se jen tak nevidí.Tento seriál se vážně povedl a doufám že bude pokračovat. Jiné pojetí humoru je prostě vynikající a postavy? Miluju drsnou Max a nevinou Caroline takové protiklady a přesto jsou spolu naprosto báječné.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Max, Caroline & Kaštan

Původně jsem na tento seriál nechtěl koukat, ale mé oblíbené seriály skončily, já se nudil a tak jsem začal hledat náhradu. A po dlouhé době, kdy mě pořád přemlouval kamarád, jsem si tento seriál pustil a naprosto mě dostal. Určitě ho všem doporučuju. ;)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

..

Trvalo mi dlouho než jsem se podívala na tenhle seriál, ale když, tak mě překvapil. Dvě servírky, každá z jiné vrstvy, které se zkamarádí. Je vtipný a Maxiny hlášky když servíruje jsou trefný. Max není jen obyčejná srvírka z chudé čtvrti, ale také chytrá a šikovná a Caroline není jen rozmazlená zchudlá trapka, ale sečtělá a bezvadně doplňuje Max. Prostě ten seriál je bezvadný a nudit se určitě nikdo nebude. Také je dobře udělané na konci, kolik už mají peněz do počátečního kapitálu jejich vysněného podniku.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Two broke girls

Rozhodně je to celkem kvalitní sitcom ale nejsem z něj tak odvařený jako většina ostatních. Nejlepší jsou tam ty nejrůznější dvojsmysly a vedlejší postavy ( hlavně Han a Oleg ). Ale na HIMYM, TBBT nebo dokonce Modern family se to podle mě vůbec nechytá ( ale sto lidí, sto chutí :) )

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Table eight, table seven, table six .... ty-nine !

Některá švanda je moc upjatá a jde vidět že tvůrci asi hodně tlačí na pilu, ale to nemění nic na tom, že se člověk nemůže smát.
Max je postava, ke které přilnete hned na začátku - její důvtip a naprostá otevřenost asi přilne ke každému. O to víc si vychutnávám bloncku, která má prostě opak a připomíná mě hodně vycvičenou inteligentní mini-opičku, což je príma a to jsem ještě zapoměl zmínit Oldu a jeho sexistické narážky na cokoliv co se hýbe a má to prsa :-))

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

2 Broke girls

Příjemný seriál na volné odpoledne, hlášky Max vždy zaručeně pobaví a Caroline ji po pár dílech dobře sekunduje. Zábavné, originální, palec nahoru. :)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Další v řadě. . .

Z nových začínajících seriálů v roce 2011, je tento mezi nejlepšími. Skvěle strávená půlhodinka, sice by to chtělo znát americké výrobky a pořady abych pochopil vtipy, které jsou na nich založené, ale i tak se solidně zasměji.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Není pro zabělce

Pět hvězdiček za skvělé herecké obsazení i charakter nejen postav ale i celého seriálu. Nebudu popírat ,že upředňostňuji spíše Max a její ostrý humor ,ale i mírně rozmazlená Caroline není k zahození...snad jediné mínus jsou Carolininy vasy...

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

I mean it's life. Lower your expectations.

V podstatě opět náhoda a za tuhle jsem fakt ráda. Ze začátku jsem čekala co se z toho postupem času stane a poslední dobou musím říct, že mě to baví pořád víc a víc. Dvojsmysly a narážky to je holt moje.
Výborně vybraná hlavní dvojice. V podstatě mám jedinou připomínku - Sophie, to je dle mě naprosto zbytečná postava, která není ani špetku vtipná a celkový dojem dost kazí.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Recyklované vtípky a tleskání vnadům, eh

No sushi, no dentist? Who are you?-A poor person. Seriál si mne hned po prvních dílech získal. Nešlo ani tak o to, že by mi vyvolával obrovské salvy smíchu,ale sedlo mi prostředí, odlišnost dvou hlavních hrdinek a celkově příběh o jejich snu. Dvojsmysly byly příjemným zpestřením. Dá se říct, že se pro mě tento sitcom stal chvilkovým guilty pleasure, ale po druhé sezóně je většina příjemných pocitů pryč. Vtípky se opakují, nahlas jsem se za celou řadu zasmála tak dvakrát. Ze sympatické prořízlé huby Max je jenom pitomá pózérka s recyklovanými hláškami. A řekla bych, že když se u sitcomu jen sem tam pousmějete, tak je určitě něco špatně... Po shlédnutí jednoho dílu jsem se podívala na epizodu Big Bang Theory a v tu chvíli se mi otevřely oči. To bylo zkrátka úplně jiné kafe, náš dům se doslova otřásal výbuchy smíchu, které jsme s přítelem dostávali...A tak nějak by to myslím mělo vypadat. 2BG zachraňuje paradoxně už jen ta bloncka Caroline, je sice otravná, ale sem tam, když zarapuje nebo udělá nějakou koninu, je to stokrát vtipnější než Maxiny rádoby cool hlášky. A raději více nerozebírám to neustálé připomínání, jak je někdo vtipný. To asi aby to došlo i divákovi... Mimochodem původně vtipná "Polka" se zde už jen natřásá a někdo jí říká, jak jí to sluší-to už skutečně leze na nervy. Myslím, že tento seriál se pomalu ale jistě řítí do pekel a jen doufám, že to tvůrcům dojde..

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jsou chudé, ale pořád v pohodě

Naprosto osvěžující seriál, nebojící se zacházet až do extrémních vtipů, které mi jsou ale po chuti ,a tak si nemůžu stěžovat. Ne každý to však může cítit stejně...

Sice se 2 Broke Girls stejně jako každý jiný seriál občas nevyhne slabším momentům nebo dílům, ale celkově se jedná o hodně nadprůměrnou záležitost, u které se můžu jenom modlit, aby ta kvalita vydržela co nejdéle.

Vždycky si ohromně užívám jednání Max se zákazníky a pak mě napadá ještě jedno plus, herci se prostě přirozeně smějí gagům svým i cizím, na nic si nehrají, amatérismus z toho jenom čiší. Což vskutku, v obou případech, vnímám jako pozitivní element. Jediný, co jsem ale moc nepochopila, je postava odstrčeného černošského DJe/pokladníka, jeho humorná podstata jako by mi zůstala skryta.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

SUPER! Sranda musí být =)

Narážky, narážky, ironie, narážky, sarkasmus, narážky, ...narážky, sarkasmus... narážky,ironie...Líbí? Tak to se i seriál bude líbit :-) Holky si s tím hlavu nelámou. Hláškují jedna za druhou, zdatně jim sekunduje Oleg se svou milou, která je prostě dechberoucí :-). O skvělém pokladním se nemusím snad ani vyjadřovat :-) Občas se i Han probere z letargie. Fandím vám, cérky...jen tak dál! Druhá série se velmi slibně vyvíjí. Žádné oslabení jsem nezaznamenala. Holky se drží a seriál stále patří k mým nejoblíbenějším :-) Thanx girls;)!!! Třetí série si stále vede dobře. Opravdu nedoporučuju jíst u tohoto seriálu, protože jinak to skončí poprskanou obrazovkou u noťáku :-D

90 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

2 Broke Girls

Naprosto pohodový seriál, který člověka opravdu rozesměje!

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

s chudobou do boje!

Aaaa 2 broken girl nějak tak si představuji vnitřek svoji hlavy šíleně sarkastické a temné, navenek optimistické a nechutně sladké. O čem to je kromě toho, jestli jsem nebo nejsem masový vrahem? Šíleně sarkastická servírka, k ni se připojí šíleně sladká servírka která měla miliony a teď ji zbyli jenom nuly. Obě si padnou do oka a chtějí si založit pekárnu s dortíky. Vtipy jsou slušné i neslušné ale ne zas tak vtipné prakticky pořád dokola vtipkuje se o černoších, malých asiatech (který není), sexu, gayu, sexu, špatných matkách, černoších.. Hlavní herečky mají mezi sebou dobrou chemii, takže jim uvěříte že jsou BFF a jejich charaktery jsou rozdílné, jedná má talent péct a druhá je rozená ekonomka s perly kolem krku. Hlavní zápletka je v celku realistická, pády a vzestupy jsou tu na každém pořádku jako v životě. Nezapomínat se vždy zvednout milí čtenáři. Trochu mi v příběhu nesedí přerostlá polka, která našim holkám dělá někdy vílu Zvodzilu tam jim koupí šaty na ples, tak jim dá 20 000, působí to lacině jako iPhone 5C, který je stejné plastový jako ta postava ale dráha jako ta herečka, nicméně sem tam je vtipná a její laškování se šéfkuchařem Olegem má tu správnou šťávu se sifilem. Ostatní postavy jsou taky k sežraní, ne nejsem masový vrah. Tento seriál jsem skouk najedou obě řady. Musím uznat že na místo aby mě rozveselil jsem spíše v depresí. Nevím, jestli je to mínus nebo plus. No záleží na vás. Koukat čí neposlouchat? Nevím máte zbytečných 30 minut života? Jestli ano tak váš život je smutnější než můj a po slehnutí ještě víc. Nechť je štěstěna vždy na vaší straně Good bay.

70 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Slečno, prosím.. hmm tak nic..

Na seriál jsem se původně podívat nechtěl, byl mi ale doporučen a protože jsem poslední dobou sjížděl filmy s Kat Dennings, tak jsem si řekl, že se teda podívám. No a zase jsem si dal dvě série za 4 dny..
Občas to má slabé chvilky, občas mě to moc nebavilo ale většinou mi ty ukecané a uřvané holky vykouzlily úsměv na tváři a často jsem smíchy poprskal monitor imaginárním dortíkem.. Často mi taky nepřišly jejich herecké výkony příliš věrné a jako bych je nachytal na tom, že se samy smějí tomu co vlastně říkají ale i to je prostě vtipné.
Nejraději mám Max, prasáka Olega a zhulenýho dědu Earla, Caroline mě občas trochu štve a Stiflerova máma coby americká polka by mi nechyběla.

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

:-)

Po dvou dílech: Čekala jsem ptákovinu a ona to skutečně ptákovina je. Ovšem neuvěřitelně zábavná. Ta prsatá slečna má opravdu prořízlou hubu...a nejen to, jak by sama dodala. Kdyby nebylo občas trapného tlachání o vztazích a hodnotách, mohlo by to být na plný počet.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Bistro ženy

Na tento seriál sem začla koukat tak trochu z nudy, ale začal mě tak bavit, že ted si nedokážu představit až skončí :)

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Výborný Seriál

Na Tomto Seriálu Nemám co Bych našel za chybu,1 Řadě Nemám Co Bych vytknul,Super Postavy,Je to lepší nez Dva a půl Chlapa které s přibývajícíma rokama stratilo na humoru

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Absolutně..

miluji! Tohle je můj první seriál, u kterého nemám nic k vytknutí.
Úžasnej humor, velice dobří herci. Prostě absolutně super seriál!

100 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

celkom schopné

celkom schopný síťkom, presne vyplní čas počas obeda, ale nič extra, hodnotím na podobnej úrovni ako whitney

70 %
9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
9 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

max

2 socialky.. no uzas .. ty dve fakt k sebo padli.. hlasky max su vtipne.. a dvojzmyselny.. fakt povodeny seros

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Neoslovil ma

Nemôžem si pomôcť, nezasmiala som sa ani raz. Mám radšej trochu inteligentnejšie komédie, z tohto som akosi vyrástla.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seriál zažil lepší časy

A to doslova, do třetí sezony se jednalo o sledovatelný seriál se spoustou sarkastického humoru. Opakovaný vtip přestane být vtipem stejně jako narážky na Hanovu výšku. Čekala jsem, že v posledním díle uvidím útržky z filmu o Caroline. Dvě servírky, co se nechtějí dostat z bistra, i když jedna má diplom z Whartonu a druhá by mohla pracovat jako dealerka, mi chybět nebudou.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cupcakes

OK, nebudeme si nic nalhávat, humor je povrchní, občas stupidní, ale vtáhne vás to a zamilujete si to. Když to porovnáme s ostatními komediemi, je to přehnanější, hloupější verze, ale kupodivu to nějak funguje a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Herci jsou tam dobří, zápletky většinou zajímavé. Taková oddechovka.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí