plakát seriálu

Melissa a Joey

(Melissa & Joey)

Názory uživatelů

Joe a.k.a Chůva

Je to sitcom, říkal jsem si... Nebude to moc dobrý říkal jsem si...
A pak to šlo jak na bežícím páse, seriál jsem dokokal za chvilku a mimořádně jsem se u toho nasmál.
Opravdu stojí za to se podívat, protože radní Mel a chůva Joe k tomu dva puberťáci, Ryder, který je dá se říct "no lifer" a Lennox, drsná, ale za to roztomilá tvářička, to je prostě něco! Vztah, který se vyvíjí mezi Joem a Mel bych označil za typickou romanci sitcomu.. Ale bacha!.. Okořeňenou dospívajícími dětmi, což je nářez. Seriál má spoustu vtipných, trapných a zákeřných momentů, je to paráda a proto je to jeden ze sitcomů které dopučuji!..ale jelikož je jen 4 sériový dávám pouze 90%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Melissa & Joey

Mám ráda seriály podobného typu - oddechovka, nad kterou nemusíte zrovna dvakrát přemýšlet a zasmějete se. U tohoto seriálu jsem jako bonus dostala naprosto skvělou chemii mezi Mel a Joem a zbytkem domu radní Burke (rozumějte Lennox a Ryder, který se seriálem vyloženě prohláškoval a properlil).

Faktem je, že když jsem seriál sledovala úplně poprvé v době, kdy začal běžet, vnímala jsem ho nějak jinak, protože když jsem jej začala nedávno sledovat znovu od začátku, přišla jsem na to, že si pamatuji některé věci jinak.

Pomyslnou třešínkou na dortu (minimálně pro mě byl) Christopher Rich (Brock Hart ze seriálu Reba) v roli Melissina otce. Jen jsem si pokaždé, když se objevil na scéně říkala, jestli má nebo nemá plastiku...

Takže pokud hledáte odpočinkový seriál, můžu jednoznačně doporučit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Typický sitkom

Hoci som seriál dopozerala a nemôžem povedať, že by som sa nezasmiala, ale nepokladám ho za ktovie ako kvalitný seriál. Vtipy aj dejové linky sú častokrát veľmi gýčové, ale aspoň chémia medzi postavami funguje, a osobne som si celkom užila niektoré charakterové zmeny a príbehy okolo nich u Lennox.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

První polovina byla lepší ...

Na seriál jsem narazila náhodou, když jsem si konečně na televizi naladila stanici Smíchov. Pár dílů jsem náhodou viděla, když jsem byla nemocná, a tak jsem si řekla, že by možná stálo za to ho vidět od začátku (případně do konce).

První dva díly mě moc nenadchly. Hlavně postava Mel mi úplně nesedla - prdlá a lehkomyslná slečna, co fakt hodně randí. Joe byl hodně zábavný - hlavně samozřejmě pohledný a vtipný.
Časem jsem se ale do seriálu docela zamilovala. Především do vtipných přestřelek a hlášek mezi Mel a Joem. Do takového seriálu, který je lehký, odpočinkový, vhodný akorát na to, když se vrátíte domů z práce, máte chvilku a chcete se prostě jen od srdce zasmát. Když nehledáte, kdo ví jakou velkou hloubku. A tím tento seriál je.

Nechci nic moc prozrazovat někomu, kdo nechce. Proto dál pozor na spoilery.

Nejvíc ze všeho se mi asi líbila druhá řada, kdy mi byli herci nejsympatičtější. A zároveň první polovina řady třetí, kdy se vztah Mel a Joea začal rozvíjet. I přesto, že se do sebe začali čím dál víc zamilovávat a osobně se mi nejvíc líbilo, když byly jen na té přátelské úrovni, ale zároveň seriál musel jít někam trochu dál, takže... Upřímně mi celkově Joe k Mel tak úplně neseděl, ale na druhou stranu to ne úplně 100% souznění zase nebylo klišé a bylo to o to zajímavější sledovat, jestli se k sobě fakt hodí nebo ne.
Proto jsem měla i dost velký problém s řadou čtvrtou, kdy se Joe snažil dělat pro Mel úplně vše, co mohl a Mel zase obhajovala Joea, jak by jako správná žena měla. Od které se to čeká. Jak říkám, nějak mi k sobě, co se týče chemie, neseděli. Přišlo mi, že ta změna v manželství, která se s Joem udála byla taková nějaká nepřirozená, ale postupem času to šlo.
Celkový dojem mi hodně znepříjemnily ty díly, které byly takříkajíc mimo: Halloween, narážky na seriál hlavní představitelky (čarodějky Sabrina), prdlý vánoční díl či díl z budoucnosti. Ano. je to vlastně takový sitcom, kde má jít především o legraci a protože já jsem od toho čekala asi víc, tak to pro mě nebylo úplně ono.

Ale ve shrnutí, když si to takhle utřídím a uvědomím, tak Mel a Joe jsou výborným oddechnutím. Podobně jako například seriál Reba. Jen s tím rozdílem, že v každém se řeší jiná etapa života z jiného pohledu a děj jde s vývojem postav. A jelikož mi je podobně, jako postavám v seriálu a jsem v podobné situaci, tak se mi seriál líbil a užila jsem si ho.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Single With Kids... and Joe

ABC Family a umělý smích... to možná zpočátku moc pozornosti nepřitáhne. A je to škoda. Už od prvního dílu je seriál plný skvělých hlášek a chemie mezi Mel & Joem.

Mel je radní, jejíž švagr podvodem stopil spoustu peněz a utekl, a jí nechal na krku jeho dvě děti. Joe je jeho bývalý zaměstnanec, kdysi úspěšný, který tak přišel o všechno, a přijde si na Mel vybít zlost. Skončí ale jako její chůva.

Obě postavy se neustále pošťuchují, jak kdyby byli na základní škole. Ale je to zkrátka vtipné. Mel se chová jako přerostlá puberťačka, takže Joe se stará nejen o dva skutečné puberťáky, ale i o ni. Nejlepší postavou je dle mě ale Ryder. Nedostává sice tolik prostoru jako ostatní, ale co slovo, to perla.
A vzhledem k tomu, že léto není seriálově nijak obzvlášť nadupané, proč ne? Určitě se pobavíte.

80 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Oddechovka

Pro mě naprostá oddechovka. Veliká škoda že seriál ruší. Nebyl ani jeden díl kdy jsem se nezasmála. Všechny postavy mají něco do sebe. Rozhodně nesouhlasím se studiem že děj by se neměl kam dále vyvíjet, určitě by měl určitou perspektivu. Každopádně lepší skončit dřív než-li později. Každopádně pokud hledáte serial na oddech a pro zasmátí, vřele doporučuji.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Mel a Joe

Seriál bych určitě neřadila k tomu nejlepšímu, co jsem měla tu čest zatím vidět, ale stejně neodolám a podívám se na další díl. Plusem seriálu je určitě perfektně sehraná ústřední dvojice, kvůli nim jsem se vlastně začala na seriál dívat, jelikož jsem je předtím viděla v romantickém filmu a měli mezi sebou úžasnou chemii. Ta je patrná i v seriálu, jen bych řekla, že postavy pro sebe ještě nedospěly, Joe není v profesním životě, kde by chtěl být, raději randí se snazšími ženami a bojí se si přiznat, že by mohl mít Mel rád. Mel je kapku praštěná, snaží se být zábavná a do toho, ale musí jít příkladem pro svou neteř a synovce a říká si, že by se přece nezahodila s takovým neurvalcem, jakým je Joe. Asi nejradši mám ráda sympatického Rydera s jeho neskutečně panovačnou Holly, to, jak s ní dokáže být, to je mi záhadou, ale scény s nimi mám ráda.
Pro mě je to fajnová oddychovka k odpolednímu kafíčku :)

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Na volné noze

Melissa a Joey je: příjemný, vtipný, lehce nadprůměrný seriál. Vždycky se u něj spolehlivě zasměju, zejména proto, že mezi hlavními postavami je výborný vztah, který znám z vlastní zkušenosti. Máte taky kamaráda, se kterým se stíráte, dohadujete, hádáte a jinak doháníte k šílenství a všichni kolem vám říkají, že jste jako manželé po dvaceti letech? :) Jestli ano, bude se vám to líbit nesmírně a jestli ne, tak to seriálu na šarmu nic neubere. Je to prostě příjemná oddychovka plná hlášek, které vám budou připadat důverně známé. Akorát v reálném životě na ně člověk většinou přijde až poté, co vhodná chvíle k jejich vyslovení pomine.
Ještě musím říct - Joseph Lawrence mi z počátku do role vůbec neseděl(nemám ho moc ráda), ale tím, jak se jí ujal, si mě získal. Teď už si nedokážu představit nikoho jiného, kdo by tak skvěle doplňoval Sabrinu - mladou čarodějnici.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pohodička

Veľmi príjemná oddychovka, ktorej kraľuje Melissa Joan Hart a Joseph ju krásne dopĺňa. Ich chémia a vzájomné podpichovanie robí tento seriál nadpriemerným. Navyše predstavitelia Rydera a Lennox sú tiež komediálne nadaný. Naozaj si nepamätám diel pri ktorom by som sa nepobavila. Je obrovská škoda, že takýchto a podobných komediálnych seriálov sa naše televízie nechytajú.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Melissa and Joey

Ze sitcomů, které jsem doposud viděla, patří tento k těm slabším.Ale i tak jsem si ho velmi oblíbila. Ústřední dvojice je fajn, zábavná, a hlavně se mi líbí jak do sebe neustále vyrypují.
Určitě budu sledovat dál, je to dobrá oddechovka , a hlavně chci vědět, jak to s těma dvěma dopadne :)

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Mel & Joe

Tento seriál mě zaujal hned na první pohled. Někdo si může říkat, že je to komediální seriál ve stylu Přátel, Kroku za krokem, ale omyl. Tento seriál má něco do sebe. Ono vzájemné pošťuchování mezi hlavními postavami Melissou a Joeym je opravdu jedinečné, ta chemie je tam cítit od prvního okamžiku (no od prvního by se dalo polemizovat :-)) a každý asi doufá, jako já, že nakonec stejně skončí spolu, ale nebudeme předbíhat událostem, hlavně teď, když je seriál nakloněn na správnou cestu...

Jak to jinak shrnout. Prostě komediální seriál, který určitě pobaví i ty nejzarputilejší diváky. Hlášky, postavy ale i jednotlivé charaktery, které se střetávají každý den jsou prostě nezapomenutelné. Lennox a Ryder (a jejich drahé polovičky) skvěle doplňují sestavu dvou hlavních herců a tak to má být. Nezbývá mi nic jiného, než tento seriál doporučit! ;-)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Taký seriál do pohody...

Na tento seriál som narazil tu u vás, keď bol tu o tomto seriály článok na to že dostane hneď 4. sériu pritom tá 3. ešte ani nebola odvysielaná no tak som si povedal, že tak na tom niečo musí byť a ono aj je !

Vidieť, že už naša mladá čarodejnica Sabrina vyrástla, ale ako keby ani deň nezostarla a v tomto seriály je podľa mňa veľmi doma, hlášky ktoré tam dáva sú úžasné a Joe Longo to ani nehovorím, chémia medzi nimi je jasná už hneď od prvej epizódy. Popichovanie, klamstvá a vzájomná súťaživosť to je to čo tento seriál fakt drží.

Potom tu máme ďalej každodenné problémy detí Lennox a Rydera, Ryderove hlášky a situácie typu som v nesprávnom čase na nesprávnom mieste sú veľmi podarené.

Ako pri každom seriály kde je mužska a ženská hlavná postava sa aj tu obávam toho momentu,keď sa dajú dokopy lebo podľa mňa ten moment skôr či neskôr určite nastane a keďže to veľa dobrého neprinesie a stratí sa tá iskra a šmrnc tak to už nebude určite ono, ale to je ešte ďaleko podľa mňa.

Mellisu & Joeyho som pozrel extrémnym maratónom a strašne veľa krát som sa z chuti zasmial, takže si myslím, že svôj účel splnil. Nieje to žiaden Big Bang Theory ani How I Met Your Mother, ale to je asi tak dobre :)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Mel, Joey a spol.

Ústřední dvojici tvoří Melissa Joan Hart (Sabrina, mladá čarodějnice) a Joseph Lawrence, kteří se před kamerou již setkali v romantické komedii Moje falešná svatba. Tvůrci využili chemii, která je mezi nimi znatelná, i když se jí snažit maskovat vzájemným popichováním. Zatímco Mel se snaží vychovávat jí svěřené děti, ale zároveň si udržuje svůj mladistvý duch, tak Joey působí vyloženě jako ten nejrozumnější a nejspolehlivější. Zdatně jim sekundují herci dětských rolí. Seriál sice někdy obsahuje krkolomné scény, které vyznějí do ztracena, na druhou stranu přirozený humor a vtipné hlášky stále převažují. Nevadí ani umělý smích, často se s ním shodnu :)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Melissa & Joey

Melissa & Joey je přesně tím seriálem, jakým se na první pohled zdá. Je to naprosto odpočinkový, nenáročný seriál s morálním ponaučením na konci, takže obvykle nic pro mě, ale Melissa & Joey na mě působí tak optimisticky, že jsem prostě nemohla odolat.

Navíc je na tomhle seriálu vidět ohromné zlepšení od prvního dílu, kdy se i dětské postavy začínají víc projevovat a navíc hned na začátku došlo k výměně jedné z nepříliš důležitých postav. Pak taky musím zmínit v první sérii Joeovo neustále zázračně mizející a objevující se vlasy:-) Můj osobní favorit je ale Ryder, sice moc nemluví, ale co řekne, stojí za to. Oblíbila jsem si i jeho úžasně panovačnou přítelkyni Holly.

Melissa a Joey rozhodně mají mezi sebou něco, jiskry lítají z jedné strany na druhou a oni se neustále pošťuchují. Jsem ale ráda, že ten vztah v dosavadních sériích tvůrci udrželi na úrovni přátelství a že nepřerostl v něco víc. Uvidíme, co přinese další série. Doufám, že to nebude rychlý skok do romantické linie.

Seriál není třeskutě vtipný, ale dobře se na něj kouká. Jediný větší problém mám s tím smíchem v pozadí, který mi vadí snad ve všem. Nemám ráda, když mi ukazují, kdy se mám smát, nejsem tupec, abych to nepoznala:-)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí