plakát seriálu

Nešika

(Awkward.)

Názory uživatelů

Awkward.

Awkward. mě docela překvapil, je to taková příjemná komedie na nedělní odpoledne. V rámci žánru teen seriálů je to milé zpestření a oživení. Svojí atmosférou mi hodně připomíná film Easy A s Emmou Stone v hlavní roli. Seriál je v podstatě o tom, jak jedna neviditelná středoškolačka po menší nehodě ke slávě přijde.
U každého dílu jsem se dobře bavila, a to hlavně díky hlavní hrdince. Ashley Rickards jako Jenna, největší loser na škole, bezpochyby táhne celý seriál a bez ní by Awkward. bylo poloviční. Jenna má trefné, ironické připomínky k dění okolo.
Vedlejší postavy taky nejsou špatné. Jenniny rodiče jsou super, hlavně tedy její matka. Princeton a Harward v jejím podání dostávají úplně nový význam:-) Jennina kamarádka Ming hodně připomíná Lane z Gilmore girls, Tamara je na druhou stranu často nesnesitelná. Pak tu samozřejmě máme dva kluky, kteří bojují o Jennino srdce – Mattyho a Jakea. Nejlepší ovšem je hlavní záporačka Sadie, ta je fakt něco:-) Strašně mi připomíná bobblehead postavičky a její "You´re welcome" poté, co někoho urazí, je fakt nepřekonatelné.
Seriál obsahuje celou řadu milých dvojsmyslů, narážek a paradoxních situací. Třeba to, že holka, o které si všichni myslí, že se pokusila zabít, hraje ve školním představení mrtvou Stacy.
Awkward. je celkově ukecaný seriál, který je postaven na vtipných komentářích Jenny. Určitě to není špička mezi seriály, ale pro mě patří mezi ty lepší teen seriály z prostředí střední školy.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Záblesk naděje

Awkward je skvělý seriál, ve kterým se hlavní hrdinka pere se všednostmi dne. Určen je pro puberťáky, ale myslím, že dokáže pobavit každého!
Ach, ta Jenna. Vždy chce víc, než může mít a kolikrát jí to stojí to nejcennější.
Matty? Prostě klasa! Nevím, jak jinak popsat takového člověka. Ze začátku se jeví sice bezcitně, ale nakonec všichni pochopí, že tomu tak není. Že je prostě jen typ člověka, co se skrývá před svými city a zavírá se do sebe.
Jake? Typický slaďouš. Nevím, co víc bych řekla. Věří na lásku navěky.
Tamara? Bože, ta holka je šílenec! Ale díky ní má seriál švih a většinu času se člověk směje právě jejím naivním historkám o budoucnosti.
Nevím, jak dále bych seriál popsala. Sice moje srdce lpí na nadpřirozenu, sama nevím, co si tím kompenzuje, ale tenhle seriál přitáhl mojí pozornost!!
Hodnocení je nižší, díky 3. sérii, která podle mého názoru ukazuje každého ve špatném světle, ale musím uznat, že i na ní něco je! A samozřejmě možná i díky sladké tvářičce Collina.
xoxo.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Návyková komedie.

Awkward jsem začala sledovat z nudy a protože jsem potřebovala něco oddechového. Pro mě je to skvělý seriál na zabití času, který má v sobě tolik klišé a stereotypů, kterých se ale režiséři nebojí a naopak poukazují na jejich výskyt (asiati).

Je tam krásně kombinovaný humor, teenage problémy a sakrastická hlavní postava, která si mě získala svým vnitřním monologem (blogem) a i když občas byla svými rozhodnutími na ránu, tak to zase dobře reprezentuje špatné rozhodnutí a zmatení ve všem co se života týká. Ironické připomínky a předvídavé situace jsou vlastně to, co dělá celý seriál tak zábavný.

Postavy jsou jedoduše, ale dobře napsané, každý má svou charakterickou povahu a opět se setkáváme se stereotypy (mrcha, milý kluk, bad boy apod.), ale i tak si myslím, že je to komedie kvalitně postavená, která se právě tohoto škatulkování nebojí a spíš ho ukazuje.

Člověk si musí zamilovat rodiče od Jenny, kteří mají co díl, to perlu. Hezky to reprezentuje typického amerického teenagera, ale i takové ty problémky a trapásky, kterými si člověk občas projde. Nejsem člověk, který má rád komedie jako žánr TV Show, ale Awkward (a TBBT) jsou vyjímky potvrzující pravidlo, protože mě se strefit do vkusu humoru je opravdu výhra :).

Sice je to víceméně holčičí seriál, ale i tak si myslím, že kdokoli kdo hledá příjemnou komedii na oddech tak tohle je to, co hledá.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

This show isn't Awkward.

Kdybyste mi před rokem řekli, že budu s nadšením vítat každý nový díl seriálu stanice MTV, tak vás budu pravděpodobně považovat za chovance nejmenovaného ústavu. Ale tenhle seriál si mě získal. Rozhodně ne vypípanými sprostými slovy a rozmazanými fakáčky, to byl pro mě trochu šok, na to jsem opravdu nebyla zvyklá.
Velkou zásluhu na tom, že jsem si ho oblíbila, má obrovská dávka (sebe)ironických poznámek smíchaná s kapkou téměř geniální šílenosti. Prostě recept přestě podle mého gusta.
I přes komediální stránku seriálu je cítit snaha o sdělení nějaké myšlenky mladšímu publiku, ať už jde o školní šikanu, nebo problémy s kluky apod. Je to teenagerský seriál, tohle si prostě odpustit nemohli. :) Naštěstí to ale není rušivé, takže si seriál může vychutnat i člověk, který má teenagerská léta pár let za sebou.

80 %
94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
94 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

You're welcome

Tento seriál je pro mne opravdu příjemným překvapením, protože jsem očekávala další trapný seriál ze střední, kde postavy dělají jednu nepochopitelnou věc za druhou. Jenna je skvěle sarkastická a že k tomu má pádný důvod. Snaží se vypořádat s nálepkou sebevrah a její poradkyně by při tom sama potřebovala pomoct. Navíc je tu její matka, která se jí neustále snaží vnutit svůj názor a pořád jí předhazuje její nedostatky. Jenna je beznadějně zamilovaná do Mattyho, který ale nemá v úmyslu s ní veřejně chodit, protože je až moc nejistý a bojí se o svou reputaci. Líbí se mi, že to není typický namyšlený populární hezounek a také, že se jeho postava pěkně vyvíjí. Pak je tu hodný Jake, který Jennu podpoří v nehorším a bere ji takovou, jaká je. Má ale přihlouplou přítelkyni Lissu, která se nechává až moc ovlivňovat mrchou Sadie. Co se týče Sadie, musím říct, že je fajn změna vidět v teen seriálu hlavní záporačku a populární holku, která není vychrtlá dokonalá blondýna. Na Sadie se mi líbí, jak umí skvěle obrátit konverzaci ve svůj prospěch a s ostatními skvěle manipuluje a její You're welcome poté, co někoho urazí, je úžasný.
Awkward je zkrátka a dobře fajn seriál, kde se člověk zasměje, nechybí zvraty a skvělý soundtrack.

80 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

You´re welcome

Prvá séria:
Vždy je tu nejaké to obľúbené dievča, krásny športovec, zlá kráľovná školy. Tieto prísady a aj ďalšie Awkward síce obsahuje, no nekladie servítku pred ústa a je tak sarkastickým a parodujúcim obrazov drvivej väčšiny seriálov so strednej školy. Seriál má svoj štýl, ktorý sa moc často nevidí a tým predstavuje celkom zábavné dielko
Ashley ako Jenna je úžasná,má tie správne poznámky.S jej nechcenou popularitou sa snaží vysporiadať svojím vlastným spôsobom.Ostatné postavy sú tiež celkom fajn:aj keď Tamaru by som občas priškrtila,čo mi ide na nervy /párty+červené poháriky/.Sadie bola konečne tým typom záporačky ,ktorá je síce roztlieskavačka ale nie je dokonalá.A to jej You´re welcome..... Jej potreba každého a všetko skomentovať bola neskutočná.

Druhá séria:
Na druhú sériu som sa veľmi tešila.a dá sa povedať,že aj bavila.no nie asi natoľko ako tá prvá. Ako všade aj tu prišiel čas na romantický trojuholník so všetkým čo k nemu patrí. No aj tak sa naň pozeralo stále dobre, aj keď by si Jenna občas za svoje správanie zaslúžila panvicou.
Mala niečo čo chcela, no stále akoby nebolo spokojná a chcela to druhé.

Tretia séria:
Po dvoch skvelých sériach, prišla tretia. Neviem prečo, ale nejak som mala problém chytiť sa seriálu ako predtým. Akoby ma to už prešlo. To čo som mala na prvých dvoch sériach rada, mi odrazu začalo vadiť. A tým niečim bola Jenna. Za dve série prešla jej postava zmenou, to je isté. Ale akým smerom už ani nie. Cez viac ako polku série som mala pocit,že to dievča mi vadí. Tým ako sa správala (niečo mala, no akoby jej to nestačilo,nebola s tým spokojná). Na chvíľu ju to síce stálo priateľov a vzťah, no rýchlo sa spamätala a chcela dať všetko do poriadku. No nič nejde tak rýchlo a ľahko.
Koho som túto sériu milovala boli Ming a Tamara. Plus Sadie. Tie tri boli perfektné.
Z tretej série som mala zmiešané pocity, a preto žiaľ sťahujem 10% a mením hodnotenie na 70%. Uvidíme, možno to 4.séria napraví.

70 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Já se nehlásila...

Upřímně jsem nevkládala moc nadějí do toho seriálu, jež je od MTV, ale byla jsem příjemně překvapena. K seriálu jsem se dostala přes Ashley, kterou jsem si oblíbila již v OTH.

Jenna je sarkastická a snaží se zviditelnit ve škole. To se jí ale bohužel podaří špatným způsobem, když se její stane menší nehoda a teď si všichni myslí, že se snažila o sebevraždu. Skvělé zahrané od Ashley.

Navíc je slepě zamilovaná do Mattyho, školního idola, který ani neví, že existuje. Je to sice hezoun, ale ne takový ten typický a jeho postava se za tu jednu sezónu posune do jiné sféry.

Sadie, naše královna školy, je také příjemná změna. Není to hubená blonďatá mrcha, ale taková plnoštíhlejší hnědovlasá mrcha. Vždy dokáže obrátit věci ve svůj prospěch a ráda manipuluje s lidmi. Také se zakoukala do Mattyho.

Pak tu máme ještě Jaka, který je takový hodný kluk, ale má hloupou přítelkyni Lissu, která je pod vlivem Sadie.

Jak jsem již napsala, bylo to příjemné překvapení. Seriál je velice vtipný a má plno zvratů. Doporučuji :)

První tři řady byly skvělé, mělo to nějakou ústřední dějovou linii, příběh byl takový ucelenější. Po změně showrunnera ve 4. řadě musím ale konstatovat, že děj je roztříštěný, nové osoby přichází a odchází, už to není ono :/

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Jinej svět

Náhodou to byla docela sranda, jen nikdy nepochopim zvrácenost MTV v tom, že nejpopulárnější holkou na škole je tlustá roztleskávačka, která je příjemná asi jako osina, však víme kde. A taky je tuze vtipná ta cenzura. Hlavní hrdinka je sympatačka a jasně to táhne. když se na ní koukám, tam mi naskočí Ellen Page a Juno, jen tady není těhotná. Ono se tam vlastně nic moc neděje, ale jako odpočinkovej seriál je to pohoda. Dopis byl nakonec docela překvápko.

Ashley Rickards, dvacet minut, příjemnej relax a letní sezóna jsou hlavní důvody proč jsem k Awkward vrátil i ve druhé sezóně. Tyhle teenage seriály jsou docela sranda a člověk si to prostě může v klidu vychutnávat. A co se vlastně dělo? Opět v podstatě nic, jen se Jenna celou dobou rozhodovala jestli je lepší Matt nebo Jake.

Ani třetí série nepřinesla vlastně nic důležitého a dokonale plnila roli, kvůli které jsem si jí oblíbil. Tedy odpočinkovej dvacetiminutovej seriál u kterýho nepotřebuju přemýšlet. Kdo hledá něco takovýho, tak ho Awkward určitě zaujme.

Na čtvrté sérii je neskutečně znát výměna hlavního showrunnera, protože seriál dostává novou formu a pár věcí se změní. Jenže se to opět plácá jen kolem "Matty+Jenna", což je otravné, protože když už to vypadá, že přijde něco (někdo) nový tak se to opět vrátí do ohraných kolejí. Pokračuji ve sledování jen proto, že mám nedostatek dvacetiminutových seriálů :)

Závěrečná pátá série a kruh se uzavřel. Do stejné řeky vkročíme asi po stošedesáté a určitě ne naposledy, jak napověděl závěr. Nicméně musím říct, že celkově byl Awkward vcelku vtipnou jednohubkou, která rychle utíkala a vcelku člověka zabavila. A to i přesto, že se dějově nikam neposouvala. Navíc se nedá říct, že by postavy byly stejné jako na začátku a to je vlastně plus.

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

awkwaaard

je naprosto geniální seriál. Jenna byla ze začátku docela otravná a prvních pár dílů mě moc nebavilo, ale pak jsem si to zamilovala (nejvíc samozřejmě Saddie a you're welcome:D) Díly jsou krátké, člověk tím nezabije moc času a rychle to utíká. Její dvě kámošky jsou trochu střelený, stejně jako Jenna, ostatně ani matka není úplně normální :D ale všechno dohromady to skvěle klape. Třešničkou na dortu je pořád omílaný milostný trojúhelník - tak bude to Jake nebo Matty? Jenna je totiž vyloženě smolař a o trapasy tam není nouze:) Seriál o mladých - pro mladé - a nejen pro ně:) Myslím, že bavit se budou všichni.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ajta krajta

I na příď tomu, že jde o seriál ze střední a točí se kolem 100x viděného tématu - je to BOMBA. Atypické, charakterově nezaměnitelné, šílené postavy, které se protloukají úskalím dospívání, nenaplněných (někdy jsou naplněné až moc) lásek a problémy doma. Některé postavy jsou tak výrazné, že je musíte milovat. A některé momenty jsou tak neuvěřitelně vtipné, že chvíli jen zíráte a pak až propuknete v hysterickou salvu smíchu.

Je to geniální, je to vtipné, je to ironické, je to sprosté a je to...návykové!:) První sérii jsem sfoukla v podstatě za odpoledne.

100% uděluji mimo hodnocení matce hlavní hrdinky, která dle mého prostě musí jet na houbičkách"!:)

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Awkward.

Když jsem o seriálu slyšela původně, moc se mi nezdál. Pak jsem na něj slyšela chválu až do nebes, tak jsem vyzkoušela a musím říct, že jsem dobře udělala. Není to seriál na hodnocení 100%, ale 1. řadu jsem dala za jediné sobotní odpoledne, takže bych řekla, že přitáhnout umí.
Co se mi na seriálu hlavně líbí, je, že je dělaný tak, jak se seriály ze střední školy točily dřív, ale moderním pohledem na věc.
Oceňuju, jako mnoho jiných, že hlavní roztleskávačka a mrcha školy není blond vychrtlina, ale tmavovláska při těle. Ovšem jak Sadie dokáže, že už ji někdo neposlal někam, to je mi záhadou.

70 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Awkward.

Na tenhle seriál mě nedávno upozornila kamarádka. Sama jsem nevěřila tomu, že to bude tak dobré jak říkala, ale velmi mile mě to překvapilo.
Seriál jsem si ihned oblíbila a všechny díly jsem zkoukla během týdne. Je to legrační, někdy je až hrozné jaké katastrofy se mohou stát jednomu člověku.
Koukáme na to s přítelem a můžu říct, že se bavíme oba a 20 minut nikoho nezabije, jedině doporučuju :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Awkward

Na seriál jsem narazila náhodou, když jsem z nudy koukala na MTV a hned se mi zalíbil. Sice je pro teenagery a to já už dávno nejsem, ale i přesto mě baví. Jena a ty její věčné trapasy, její praštěná kamarádka, problémy s klukama... Super seriál pro zasmání a odreagování se.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Stydím se

Ty jo trošku se stydím, že se mi líbí něco, tak prvoplánovýho a hlavně něco co je určený pro nižší věkovou kategorii. Každopádně seriál Awkward. je hodně příjemná dvacetimnutovka, která mě tak trošku nadchla, důkaz je to, že jsem za dva dny stihla celý 2 série. Těžko bych hledala postavu, která by mi vysloveně vadila, ale najdu takovou, co mě nebavila nebo trošku nudila. You're welcome.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nešika...

Po chvilce váhání jsem si pustila tento seriál a musím uznat, že překvapil. Všichni herci hrají své postavy na výbornou. Pokaždé, když vidím Sadie, tak napjatě čekám na novou hlášku. :)

Doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout od všech "upírovských" seriálů a filmů.

O zábavu není nouze, takže směle do toho, úsměv zaručen.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

This is just AW-kward.

Miluju to slovo. Awkward. A ještě o něco víc miluju tenhle seriál. Skvělá komedie. Jenna je sympatická a myslím, že se s ní může ztotožnit každá z nás. Matty je úžasnej a Jake sladkej. Prostě je to příjemný sledovat. Doporučuju!

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Awkward.

Tenhle seriál mě opravdu překvapil. Jsem ale ráda, že jsem se k němu tak trochu donutila.
Ze začátku jsem jej sledovala jen jako oddechovku, když jsem si vzpoměla. Postupem času jsem ho začala sledovat pravidelně a aktivněji. Sice nepatří mezi "top" , ale je vždy příjemné, se na něj podívat.
Vždy jsem se u něj dobře zabavila.

Poznámky a komentáře hlavní hrdinky Jenny jsou nejen vtipné, ale i trefné.
Musím ale říct, že nejvíc z celého seriálu mě baví Sadie! :-) Baví mě, jak vystupuje, jak se tváří, ale ze všeho nejvíc její "You're welcome".

Když se na Jennu dívám, opravdu rozumím, proč ji ostatní mají za outsidera. Její vystupování, styl oblékání, chování. Přitom například Tamara je podle mě její přesný opak. Ale zřejmě to tak má být, o tom ten seriál je, takže dobrá práce.

Awkward jsem si oblíbila a prozatím pokračuju ve sledování 3.série . :-)

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Awkward

absolutní oddechovka, nic napínavyho, všechno předvídatelny, vtipny scény, pohodovej seriál :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Hmmm....MTV???

Nečekaně příjemné překvapení. Vtipné, ulítlé, milé. Kdo by to byl řekl, že seriál ze stáje MTV bude takhle bodovat? Čím to? Možná tím, že si to na nic nehraje - je to krátké, je to středoškolácké, je to ironické. Postavy jsou pohledné, neřeší se tu jejich školní výsledky...řeší se jen vztahy..Kdo hledá nenáročnou oddechovku a chce se pobavit?..Doporučuju ;)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Stupid teen love story? NO!

Tenhle seriál mně hodně mile překvapil, což si osobně myslím že asi každého. Už po prvních dílech si mně tahle teen záležitost získala. Hlavní hrdinka alias outsider-ka, která zažívá trapas za trapasem, co jí posouvají v žebříčku popularity nahoru je holka s ironickými poznámkami, která je až po uši zamilovaná do idola střední školy, kterou navštěvuje. No jo, člověk si řekne jaká klasická odrhovačka, ale to je to co mně na tomhle seriálu nejvíc baví. Děj, který byl použit snad ve 100 filmech či seriálech, se dá podat takovým způsobem, že diváka přilepí k obrazovce (tedy aspoň u mně to tak bylo). Herecké obsazení zabrala skupinka fajn lidí, kterým jejich role naprosto sedli.
Těším se na každý díl, čím mně zase překvapí a to že v tomhle seriálu o zvraty není nouze. Příjemný, humorný, návykový, milý seriál se snahou ukázat těm mladším divákům co je dobře a co špatně, zpříjemní každou volnou chvilku. Doporučuji.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Awkward

Hledala jsem něco odpočinkového, vtipného a něco, kde je chemie mezi hlavními hrdiny. Našla jsem přesně to, co jsem hledala.
Některé náměty mi přijdou klasické, ale nikdy nestárnoucí a jsou skvěle doplněny vnitřními monology Jenny.
Největší plus musím dát za chemii mezi Jennou a Mattym. Je viditelná na první pohled a mile okouzlující.
Stojí za to dodat, že jakmile se dostaneme do bodu, kdy se náležitě všichni spárují, tak seriál neupadá do nudné letargie, jak mi to přijde u některých jiných seriálů. Tvůrci to zvládli skvěle a plynule přešli od "jsem divná a hledám lásku na střední" k "jsem trochu mimo a mám kluka na střední".

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

You´re welcome !!!

Najväčšia trapošina, klasické MTV teenage drama, ale proste ma to baví.
Dievča sa ,,pokúsi" o samovraždu a jej život sa zmení. Nejdem veľmi písať o čom to je, čo sa mi na tom (ne)páči. Aj keď možno by som povedala, nech sa už preboha rozhodne, čo s Mattym !!! Pri tom ich vzťahu úžasne vidno, že je to z prostredia strednej školy.

Celkom vtipné hlášky, milujem ,,You´re welcome." Niektorým ľuďom by som to vravela neustále (samozrejme s komentárom).

Dosť naivné, nereálne (hlavne čo sa tých rodičov týka), ale oddychovka.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Droga?

Není nad to si sednout, pustit si seriál a zasmát se. Vcítit se do postav a naštvat se na scénáristy, když jim ubližují. Awkward je chytře napsaný a s vemlouvavou atmosférou se hodně snadno vetře do seznamu sledovaných. Takže pokud na něj nemáte čas, nepouštějte si pilota.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jenna tried to kill herself.

Na tehle seriál jsem narazila jenom náhodou. Nikde jsem o něm moc neslyšela, nikdo mi ho předtím nedoporučil... Ale řekla jsem si, že to zkusím. Jeden díl má 20 minut, to nebylo nijak moc, a tak jsem si řekla, že jeden díl mě nezabije. Konec školního roku, co jinýho se dá dělat, navíc když je hnusný počasí? Už první díl mě bavil. Jennino vylívaní si dušičky na blogu je skvělé, i její myšlenkové pochody, což je velké plus, u ostatních seriálů by se pohled do hlavy hlavního hrdiny občas taky hodil. Její kamarádky jsou neskutečně otravné i senzační zároveň. O Sadie se snad ani nebudu zmiňovat. :D Nesnáším tu holku, ale po každém jejím proslovu čekám jenom na TU větu. :D Plus šílená matka, kterou bych chtěla zadusit ale zároveň ji mít za BFF! :) :D Zkrátka - hehe, moc zkrátka jsem to nevzala - pokud není co jiného na práci, je to super seriál na zlepšení nálady. :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sranda musí být .

tento seriál je o tom jak se z obyčejný holky co věčně lítá v nějakým průšvihu může stát holka po který jedou dva kluci :)
Taková veselá trojka :Jenna,Matty,Kevin :)
Mě se seriál líbí a rozhodně doporučuju,člověk se pobaví.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Teen fajnovka

Americký seriál, který jsem kdysi náhodou začala sledovat a nakonec sem shlédla všechno a když jsem zjistila, že další sezóna již nebude, padl na mě trochu smutek jelikož jsem zjistila, že ten seriál mám vlastně ráda. Mám ráda ukazování amerických středních škol, byl to vždycky takový můj sen tak si to prostřednictvím seriálů vynahrazuji. Děj, obsazení i vtípky, vše mě baví a proto je to jeden z mých ♥

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Trapné

Náběh na sarkastické a téměř až parodické ztvárnění středoškolských tupoučkých seriálů, ale potenciál bohužel zůstává nevyužit. V jednom momentu je to docela sranda, oceňuji originální ladění seriálu, ale někdy mám prostě pocit, že si to nedělá srandu z hloupých high school teenovek, ale že jím je. Především, když je na scéně nejlepší kamarádka hlavní hrdinky, nebo její úhlavní nepřítelkyně. Mimochodem, odkdy jsou středoškolské "mean girls" tlusté a ošklivé a outsideři pohlední? Tak nějak to nenaplňuje dnešní "americkou seriálovou logiku". :)) Ale nevadí, ta nekonvenčnost je na seriálu bezpodmínečně největším kladem. Těch dvacet minut je tak akorát, pětačtyřicet minut už by se snášelo těžce. Ale jako taková oddychovka na pohodu funguje dobře. EDIT: Po sedmém díle první řady přestávám sledovat, protože je mi úplně jasné, k čemu se schyluje (řešení v podstatě JEN milostného trojúhelníku) - seriál je nakonec jedním z mnoha teen seriálů, kde se řeší pořád to samé a přiznejme si to, jediný důvod proč vytrvat? Beau Mirchoff ! A to je dost málo..

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Další romantický teen seriál?

Z věku teen už jsem dávno vyrostla a nikdy jsem ani moc neholdovala teenagerovským zamilovaným filmům apod., ale tento seriál má v sobě něco víc. Sice je zde pořád nesmyslné rozdělování na ty cool a loser, které by v reálu neobstálo, ale právě nadhled a sarkasmus hlavní hrdinky tomu dává ten správnej drive, a proto se na seriál vyplatí koukat. Jsou zde názory, že jde o dobrý seriál i přesto, že je z produkce MTV, ale já si myslím, že je tomu právě díky MTV a jejímu svéráznému přístupu, který se nebojí leckdy přímo kopnout do vosího hnízda. Pravda ne vždy jde o seriály intelektuálně na výši, ale nikdo nemůže říct, že jde seriály nudné a jaké už tu byly.
Nicméně zpátky k Awkward. Už si přesně nepamatuju, co se stalo v které sérii(resp. první a druhé), ale trochu jsem měla obavy z té třetí, jestli si stále dokáže udržet napětí a nesklouzne do romantického patosu, což se naštěstí nestalo a ačkoliv poslední zatím vysílaný díl s03e10 byl tak trochu předvídatelný, i přesto zasadil sémě nedočkavosti, jak se bude situace vyvíjet dál.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

4 série ?

Bude 4. série ? :)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

za co?

čekala jsem oddechovku, viděla jsem stupidní cosi z jiné planety, než na které se právě nacházím. matka? nechápu. "výchovná poradkyně", která sežere půlku mentolek a pak je zpátky vyplivne? primitivnost v každé sekundě. na něco takového nemám nervy.

10 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Awkward.

Typický seriál od MTV, nenáročný seriál pre teenagerov.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí