plakát seriálu

Animal Practice

(Animal Practice)

Názory uživatelů

Se zvířaty je to snažší

Jelikož mám taky mnohdy radši zvířata než lidi, seriál jsem zkusila a bavila se. Dvacet minut pěkně uteklo a já musím říct, že seriál má potenciál, stačí ho využít a trošku zapracovat na nedostatcích. Osobně mi místy trochu vadila Angela, s ní by chtělo něco udělat. Justin Kirk se musí ještě víc do role vžít a najít se, protože chování alá doktor House je sice fajn, ale chtělo by to ještě něco jiného, přece jen House nedávno skončil a byl to fenomén. Usměrnit by ho mohla Dorothy. Jejich společné scény správně jiskří, no snad nebudou moc kopírovat vztah Cuddy a House :) Jinak fakta o zvířatech byla zajímavá a samotná zvířata, především opička, byla skvělá. Místy jsem jen nevěřícně kroutila hlavou, čeho všeho je schopná a jak skvěle podporuje doktory v neplechách.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Opičkaaa

Pokud si říkáte, proč se na seriál podívat, odpovím vám... opice a Justin Kirk. Až doteď jsem si nevšimla, jak je vlastně Justin Kirk sexy, ale tady byl prostě k sežrání.
A opička Crystal aka Dr. Rizzo je dokonalá. Nosí malé oblečky a je neodolatelně roztomilá. JoAnna Garcia je pěkně doplňuje, s ostatními už je to trošku horší.
Některé vtipy jsou trapné a prvoplánové, u jiných jsem se naopak docela zasmála, zkrátka taková odpočinková dvacetiminutovka, která podle mého nikoho neurazí, oproti ohranému HIMYM a TBBT to byla trocha čerstvého vzduchu. Pro mě nejpodařenější sitcom této sezóny.

Bohužel i tady zřejmě zafungovala kletba Tylera Labina a seriál zrušili. Možná by mu někdo měl říct, ať konečně změní obor.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Promarněná šance

Kdybych hodnotila po pilotu, pěla bych ódy chvály, ale ten byl vysílán o dost dřív než zbytek seriálu a tvůrci se asi mrkli na internet, co si lidi myslí. Tehdy totiž všude bylo, jak to zruší, protože je Labine prokletý, a jak to vlastně nění moc dobré, takže se to potvrdí. Nemohu si pomoct, ale mám z toho pocit, jako by to v tu chvíli vzdali. Po pár dílech totiž seriál klesl někam úplně jinam. Jako kdyby si všichni, co na seriálu pracovali, řekli, že to bude stejně propadák, tak proč si pořádně máknout, proč v tom utápět dobré scény a vtipy, stejně to zruší, lepší bude nechat si je na příští projekt.
Přitom to seriál nebyl vůbec špatný. Ano, bez Angely bych se obešla a znovuobjevenou romanci mezi hlavní dvojicí neměli utnout hned po pilotu, naopak by bylo lepší se jí držet, ale na to by se určitě brzo přišlo. Jenomže už dopředu všichni strašili kletbou, stanice seriálu sama podřezala větev, když to od začátku propagovala jako veterinárního House, což je přirovnání, které se lehce pustí do světa, ale těžko se mu dostojí. Ačkoliv, chtěli bychom stejně dalšího House? Posledních pár řad to byl jednoduše obyčejný hulvát, až už to ani dál nebylo vtipné.
Stručně řečeno, seriál neměl šanci, protože stanice, tvůrci i internetová kominuta, ti všichni dělali už dopředu vše, co bylo v jejich silách, aby seriál pohřbili.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Opičí doktor

Animal Practice vůbec dobře nezačalo, pilot byl opravdu divnej a ne zrovna dvakrát zábavnej. Nejvíc pobavil závěr aneb Morčata jedoucí na želvách. Postupně se to však zlepšovalo. Ale proč seriál není tak dobrej? Pro mě jsou hlavním problémem postavy, začnu u těch vedlejších. Nejhorší ze všech je děsná Angela, ta je úplně mimo. Nijak zajímavá není ani Juanita, která pouze působí jako druhá "Laverne". Nebavil mi bohužel ani Dr. Yamazing. Naštěstí je tam i druhá polovina osazenstva, Doug v podání Tylera Labina odvádí svůj standard a scény s ním patří mezi nejpodařenější. Většinou mívám hlavní problém se ženskýma postavama (což se vlastně potvrdilo i tady), ale šéfová Dorothy mi nevadila a nově příchozí doktorka Jill to příjemně osvěžila (jen mi podezřele připomínala Elliot). A na závěr hlavní dvojice doktor a jeho opice. Celkem se dalo čekat, že opice bude hrát prim, protože zvířata to mají v získávání sympatií prostě jednodušší. Navíc jsem si nemohl přivyknout že Justin Kirk už není Andy Botwin, ale že je z něj "Zvířecí House".
Inspirace Scrubs je pro mě očividná. Seriál se nestihne ani pořádně rozjet a už končí. Vtipů je tu spousta, ne vždy povedených, ale najdou si i výborné. Jako ten nejdokonalejší vidím "Opičáka v loutce". Takže pokud je volné jedno odpoledne, zkuste, je to fajn.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dr. House tak trochu jinak...

Po prvním díle jsem moc spokojená.
Tohle nebude nikdy nejlepší komediální seriál, ale zároveň ani nepatří do té skupiny, kdy jenom sleduji dění na obrazovce a přemýšlím, proč o něm někdo napsal, že je komediální.
A věřte nebo ne, ale já jsem se opravdu bavila. Některé vtipy byly slabší, ale takhle už to bývá (i v těch sebelepších seriálech) a já se opravdu nemůžu dočkat dalšího dílu.

90 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

It's quite an operation.

Nechápu, jak jsme o Animal Practice mohli na jaře mluvit jako o následovníkovi House. Tento seriál nemá s naším sarkastickým doktorem společného zhola nic.

Nevím, který vtipálek tento seriál nazval komedií, ovšem vtipné mi to opravdu nepřišlo. Uznávám, že se seriál s přibývajícími epizodami mírně zlepšil (pilot byl katastrofa!), ale ani ke konci nedosahoval seriál ničeho alespoň se kvalitě přibližujícího.

Vtípky, které se zde objevily, jsme již tisíckrát slyšeli někde jinde. Herci se navíc nedokázali do svých postav pořádně vžít, z jejich úst vycházely gagy, které ovšem v jejich podání vtipné ani zdaleka nebyly. Herci opravdu nebyli zvoleni správně. Kirka jsem ve Weeds zatím neviděla, po Animal Practice ovšem mezi mé oblíbence rozhodně nepatří. Přišel mi jako obyčejný průměr, který mi ničím neutkví v paměti. Což je u tohoto seriálu bohužel skoro jako poklona. Protože tu byli horší, mnohem horší. Asi to nebyla vina přímo herců, jako spíš scénáristů a tvůrců, kteří si tyhle postavy a jejich chování a charaktery vymysleli.

Upřímně netuším, koho z nich nesnáším víc. Angela je hnusná vypatlaná drzá pipka, která všechny okolo uráží a hraje si na děsnou drsňačku. Yamamoto je neskutečně odporná vlezdoprdelka, která dostane svých patnáct minut slávy, z čehož se nakonec složí. Juanita je jen ubohá vycpávka, na kterou každý divák zapomene v okamžiku, kdy zmizí ze scény. A pak tu je Dorothy. Joannu Garciu mám obecně hodně ráda. Byla jsem nadšená, když jsem četla, že získala hlavní roli v dalším seriálu. Dorothy je ale ubohá. V polovině případů pouze běhá za Georgem jako pejsek, snaží se mu domluvit, je na něj naštvaná nebo mu dělá naschvály. Takhle se snad normální ženská, navíc ještě ředitelka, snad nemůže chovat, ne? Nejde mi to na mozek... Tyler Labine zde hraje svou typickou postavu, cool týpka, který není úplně v záři reflektorů, je to takový sidekick, přesto ale dokáže upoutat veškerou pozornost. Jako jediný z herců mi zde nevadil, i když nadšením jsem taky zrovna neskákala.

Jediným světlým bodem celého seriálu byla opička Rizzo. Patřím mezi ty, kteří opice nesnáší. Při pohledu na ně mi naskakuje husí kůže. Nikdy bych nebyla schopná si tohle zvíře pohladit, natož ho nechat, aby si po mně hopsalo. Přesto jsem se u jeho scén náramně bavila. Crystal je opravdu nadané zvíře, nechápu, jak se dokáže takto vycvičit. Uznávám, že tvůrci s ním v tomto seriálu pracovali velmi chytře a naplno využili jeho potenciál. Rizzo tak s přehledem válcuje všechny své herecké kolegy, naši představitelé by se měli opravdu zamyslet nad tím, jak je možné, že nějaká opice je lepší herec, než oni sami.

Animal Practice je pro mě spíše trapné než vtipné. Ale pokud hledáte krátkou oddechovku, u které epizody rychle utíkají, můžete AP zkusit. Třeba se vám zalíbí.

20 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

No nevím

Po prvním díle mi to přinde poněkud křečovité ani komedie ani drama. Srovnávání s Housem moc nechápu (krom antipatíí hlavního hrdiny vůči lidem) hlavní hrdina rozhodně nemá Housovo charizma a už vůbec ne jeho cinizmus. Mám obavy že kletba Tylera Labineho se opět projeví a bude zázrak jestli dostane druhou sezonu. Po prvním díle seriál neurazil, ale ani nenatchnul, ovšem šanci mu dám a třeba budu moct svůj názor poupravit.

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Halda vtipů, jen hrst dobrých

V pilotu se na vás snese hotová smršť vtipů, ale jen pár z nich se dá označit za skvělé. Naprosto jasně vyniká Bobby Lee jako asijský doktor a opičák jako opičí doktor.

Úvodní scéna s kočkou byla také dobrá, zbytek se až moc snaží kopírovat Doktora House a Scrubs.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Just no...

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Zasmál jsem se asi třikrát. AP na mě působí, že se snaží vypadat jako House se zvířátkami, ale podle mě se to nepodařilo. Celým seriálem prostupují trapné konverzace, ulítlé postavy mi nesedly a hlavní postava (Justin Kirk) mi je nesympatická. Zklamal mě herec, který hrál Larryho v „Mad Love“, kde se mi moc líbil, tady teda vůbec. Co hezkého bych řekl o Joanně García: celkem se mi líbila v Deníku zasloužilé matky a je kus; jinak mi moc vtipná nepřišla. Takže jedinou světlou stránku a top seriálu spatřuji v roztomilé opičce :) (kdyby měla hlavní roli, možná by to dopadlo lépe :D ).

BTW: Seriál byl zrušen, takže už má PETA pokoj ;)

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé