Plakát

Legacy

Rodinné drama, které se odehrává v Kentucky kolem roku 1880. Loganovi jsou vlastnící farmy s koňmi a snaží se svým vlastním dílem přispět k blahobytu komunity, jejímiž jsou členy. Jako vyznavači rodinných hodnot a tvrdé práce musí často bojovat se závistí a vším, co podnikání... [více]

1998–1999 | USA | 60 minut | UPN | Drama / Western | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1999

Legacy – O čem to je

Rodinné drama, které se odehrává v Kentucky kolem roku 1880. Loganovi jsou vlastnící farmy s koňmi a snaží se svým vlastním dílem přispět k blahobytu komunity, jejímiž jsou členy. Jako vyznavači rodinných hodnot a tvrdé práce musí často bojovat se závistí a vším, co podnikání v každé době přináší.

"Můj děd přišel do této země před 100 lety, žil úžasný život a dokázal pro svou rodinu vybudovat vše téměř od nuly. Tato půda pro nás znamená mnoho... Zanechal nám odkaz, dědictví - dát šanci všem, co měli méně štěstí, než my, zvrátit osud a změnit svůj život." - Ned Logan.

Ned Logan se snaží ctít odkaz svých irských předků - podporovat svou rodinu, budovat rodinný podnik a podporovat všechny, co měli v životě méně štěstí a pomoc potřebují. Dobrodružství, romantika, drama, divoký západ - pokud hledáte tuto kombinaci, díváte se na správný seriál.

Ned Logan
Clay Logan
Jeremy Bradford
Lexy Logan
Sean Logan
Alice Logan
Vivian Winters
Info box
Stanice

UPN

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Western

Země původu

USA

Roky vysílání

1998–1999

První vysílání

9. října 1998

Ukončení seriálu

30. července 1999

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)