Plakát

Libra of Nil Admirari

(Nil Admirari no Tenbin)

Nacházíme se v alternativní časové linii, kde trvala japonská éra Taišó až do roku 1936, místo aby skončila v roce 1926. V této době mladá šlechtična Tsugumi Kuze souhlasí s dohodnutým sňatkem, aby zachránila čest své rodiny. Ale ještě před sňatkem se stane něco podivného. Její... [více]

2018 | Japonsko | 23 minut | Tokyo MX | Anime / Romantický / Animovaný | 12 epizod | status: ukončeno v roce 2018
Poslední odvysílaná

1×12 – Bewitching Tales of the Imperial Capital

(premiéra 24. 6. 2018 – před 4 lety)
závěr seriálu

Libra of Nil Admirari – O čem to je

Nacházíme se v alternativní časové linii, kde trvala japonská éra Taišó až do roku 1936, místo aby skončila v roce 1926. V této době mladá šlechtična Tsugumi Kuze souhlasí s dohodnutým sňatkem, aby zachránila čest své rodiny. Ale ještě před sňatkem se stane něco podivného. Její bratr se pokusí spáchat sebevraždu upálením.

Než se jí podaří tuto tragédii pochopit, objeví se Úřad pro správu informačních aktiv císařské knihovny a informuje ji o knihách zvaných Maremono, které mají velký vliv na ty, kdo je čtou, protože jsou naplněny emocemi a žádají čtenáře, aby spáchal sebevraždu.

Tsugumi, kterou zážitek s bratrovým upálením a utrpením silně otřásl, začne vidět auru těchto prokletých knih a tak je požádána, aby se přidala k úřadu a pomohla tuhle lavinu sebevražd zastavit. Dívka ani chvíli neváhá a nechává za sebou dohodnutý sňatek a vydává se zachránit svět.

Trailer
Tsugumi Kuze
Ozaki Hayato
Info box
Stanice

Tokyo MX

Délka

23 minut

Žánr

Anime
Romantický
Animovaný
Fantasy

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2018

První vysílání

8. dubna 2018

Ukončení seriálu

24. června 2018

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka