Plakát

Loaded

Josh, Leon, Ewan a Watto právě prodali svou start-upovou společnost, která se zabývala videohrami. A utržili na tom opravdu hodně - 246 milionů liber. Taky za to draze zaplatili - miliony hodin práce, krve, potu, programování, nadávek, soubojů, objímání, skřípání zubů a příležitostně... [více]

2017 | Velká Británie | 40 minut | Channel 4 | Komedie / Drama | 8 epizod | status: ukončeno v roce 2017
Poslední odvysílaná

1×08 – The End of Cat Factory?

(premiéra 26. 6. 2017 – před 5 lety)
závěr seriálu

Loaded – O čem to je

Josh, Leon, Ewan a Watto právě prodali svou start-upovou společnost, která se zabývala videohrami. A utržili na tom opravdu hodně - 246 milionů liber. Taky za to draze zaplatili - miliony hodin práce, krve, potu, programování, nadávek, soubojů, objímání, skřípání zubů a příležitostně i sprchování. Přes noc se ze čtyř přátel, kteří hráli hry, stali opravdoví hráči.

Jenže téměř okamžitě se sladká vůně úspěchu promění v nelibou. Josh, hypercitlivý člověk, kterému miliony jen přidělaly starosti, se nachází zatížen problémy bohatství a sociálními následky, které s sebou nese. Leon si zase plní ty nejextravagantnější touhy (například si koupí zlatou vikinskou helmu), ale koupí mu peníze taky respekt? Bývalého feťáka Watta zase dohánějí hříchy minulosti a ohrožují nejen jeho, ale taky jeho přátele. Mezitím se ještě Ewan, který rozhodně není snem žen, zaobírá možností, že by některé peníze vložil do sebe. Jako první si koupí náušnice a nové plátěné kalhoty.

Seriál je založen na oceňované sérii Mesudarim od Muliho Segeva a Assafa Harela.

Trailer
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Channel 4

Délka

40 minut

Žánr

Komedie
Drama

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2017

První vysílání

8. května 2017

Ukončení seriálu

26. června 2017

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)