Plakát

London Irish

Sitcom London Irish vypráví o těžkém životě zhruba dvacetiletých Irů neustále namočených v alkoholu a nejrůznějších problémech. Život v Londýně není pro tuto partu čtyř kamarádů jednoduchý, zvlášť když bývají příliš opilí na to, aby si pamatovali, kam mají se svými životy směřovat,... [více]

2013 | Velká Británie | 23 minut | Channel 4 | Komedie / Minisérie | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2013
Poslední odvysílaná

1×06 – Episode #1.6

(premiéra 29. 10. 2013 – před 10 lety)
závěr seriálu

London Irish – O čem to je

Sitcom London Irish vypráví o těžkém životě zhruba dvacetiletých Irů neustále namočených v alkoholu a nejrůznějších problémech. Život v Londýně není pro tuto partu čtyř kamarádů jednoduchý, zvlášť když bývají příliš opilí na to, aby si pamatovali, kam mají se svými životy směřovat, nebo čím si už prošli. Jestli měli nějaký plán, tohle to určitě nebylo. Všichni mají příšernou práci, jsou bez peněz a obklopeni Angličany.

Nicméně existuje ještě něco horšího, než žít v Londýně s Angličany - žít v Irsku s Iry. Join Conor, jeho starší sestra Bronagh, jeho nejlepší kamarád Packy a Niamh si mezi drinky a kocovinami začínají uvědomovat, že už na to možná začínají být moc staří. Možná se nad sebou potřebují pořádně zamyslet, a to určitě... možná... udělají, hned jak se zbaví kocoviny.

Info box
Stanice

Channel 4

Délka

23 minut

Žánr

Komedie
Minisérie

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2013

První vysílání

24. září 2013

Ukončení seriálu

29. října 2013

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky