Plakát

Lost at Home

Superstar v reklamní agentuře, Michael Davis, má opravdu všechno. Je skvělým živitelem a hrdým vlastníkem renovovaného domu na farmě, kde spolu se svou ženou Rachel a třemi dětmi bydlí. Jenže Michael se od své rodiny dost vzdálil. Všechno mu dojde, když mu jeho žena Rachel oznámí, že ho... [více]

50 %
2003 | USA | 30 minut | ABC | Rodinný / Komedie / Sitcom | 8 epizod | status: ukončeno v roce 2003
Poslední odvysílaná

1×04 – Our Town

(premiéra 22. 4. 2003 – před 20 lety)
závěr seriálu

Lost at Home – O čem to je

Superstar v reklamní agentuře, Michael Davis, má opravdu všechno. Je skvělým živitelem a hrdým vlastníkem renovovaného domu na farmě, kde spolu se svou ženou Rachel a třemi dětmi bydlí. Jenže Michael se od své rodiny dost vzdálil. Všechno mu dojde, když mu jeho žena Rachel oznámí, že ho opustí, jestli s tím něco nezačne dělat. A tak Michael začne pracovat na rodinných vztazích, aby si opět získal jejich lásku a důvěru. Jeho šéf a nejlepší kamarád v jednom, Jordan King, dá Michaelovi méně práce, aby měl na tento úkol čas. A tak se z byznysmena opět stává manžel a otec rodiny.

Seriál byl zrušen po 4 odvysílaných epizodách, zbylé 4 již vysílány nebyly. Byl napsán ještě 9. díl, ten ale nikdy nebyl natočen.

Michael Davis
Rachel Davis
Jordan King
Josh Davis
Sarah Davis
Will Davis
Info box
Stanice

ABC

Délka

30 minut

Žánr

Rodinný
Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

2003

První vysílání

1. dubna 2003

Ukončení seriálu

22. dubna 2003

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)