plakát seriálu

Lovci přízraků

(Ghost Hunters)

Názory uživatelů

Ti praví lovci duchů

The TAPS, jak se také členům skupiny Ghost Hunters říká a jsou známí, jsou zřejmě nejpopulárnější a nejlepší lovci duchů v celé Americe. Jejich pověst je předchází, protože jejich vyšetřování je vždy na úrovni a velice často přináší i výsledky. Není to nějaká banda ustrašených amatérů, ale profesionálové každým coulem, které nevystraší téměř nic. Ghost Hunters jsou legendy takovýchto dokumentárních seriálů zabývajících se paranormálními jevy a pro fanoušky takovýchto jevů je tento seriál takřka povinností :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tenhel skvost jde na AXN s titulkami

Viděl sem pár dílů a nestačil jsem se divit. Dva instalatéři si hrají na rádoby vědce a lovce důchů. Celou noc běhají po nějakém domě s kamerami, teploměry a magnetofony. Snaží se tvářit hrozně důležitě a zasvěceně, přičemž dělají dojem dětí co se dívají do motoru tátova auta povídají si co by tam zpravily.
Zkrátka je to jen fraška a docela se divím jak je možné že toto dílko má tolik řad a i Evropskou mutaci, která není onic lepší, snad jen v tom že se soutředí na tzv. významná starašidelná místa, jako jsou hrady, a nevyštěřují vrzající schod v domvě důchodců

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk