plakát seriálu

Lovec krokodýlů

(Crocodile Hunter)

Názory uživatelů

Lovec krokodýlů - klasika naučných dokumentů

Suprový dokumentární pořad z přírody. Steve irwin byl super chlápek a ještě suprovější průvodce pořadem. Záběry zvířat fantastické, komentáře Irwina velmi vtipné a spoustu zajímavostí k tomu. 90%.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Steve

Fenomenální dokument! Steve mě vždycky fascinoval. Chytat hady a krokodýly nás učili úplně jinak, opatrně a on místo jakékoli opatrnosti šel do všeho rychle, jakoby bez rozmyslu. Za krokodýlem skočil do řeky, či tůně, jindy jel autem, do kamery zakřičel, ,,Hele! Had!" a vyskočil a rozeběhl se za ním, aby ho chytil a ukázal divákům. Jeho vyprávění bylo na hodně dobré informační úrovni. Škoda, že jsme se nedozvěděli mnohem více o jeho vlastním chovu krokodýlů. Např. víte, že na jeho farmě, žila želva, stará více než 200 let a o které se vyprávělo, že putovala na lodi s Darvinem?

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Nevím proč, ale tohle mě vždy fascinovalo. Možná všechny ty zvířata, možná přístup k těm zvířatům. Je mi moc líto, že Steve Irwin zemřel...

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Muž, který změnil svět

Podle mě není nikdo, koho by Steve Irwin jako osobnost nezaujal. Tento věčně se usmívající Australan předváděl neuvěřitelně odvážné kousky s krokodýly, s hady, s želvami, s klokany a s mnoha dalšími zvířaty - mnohdy velmi nebezpečnými. Měl tisíce kritiků, ale i miliony nadšených fanoušků, kteří s oblibou sledovali jeho dokumenty. Přese všechno si myslím, že není nikdo, kdo by pochyboval o jeho lásce ke zvířatům, již předal nejen svým dětem, ale i obdivovatelům mimo jiné také prostřednictvím tohoto pořadu.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí