Plakát

Luis

Luis je jeden velký americký sen. Je pyšným vlastníkem donutového obchodu ve španělském Harlemu a vlastník budovy, ve kterém se nachází. Ale sen je jen sen a když se probudíte, je den. Luis se probouzí každý den... mezi tím největším výkvětem Harlemu - starší irskou ženou, čínským poslíčkem, který... [více]

2003 | USA | 23 minut | Fox | Komedie | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2003

Luis – O čem to je

Luis je jeden velký americký sen. Je pyšným vlastníkem donutového obchodu ve španělském Harlemu a vlastník budovy, ve kterém se nachází. Ale sen je jen sen a když se probudíte, je den. Luis se probouzí každý den... mezi tím největším výkvětem Harlemu - starší irskou ženou, čínským poslíčkem, který přísahá, že ve své zemi býval kardiologem, a nemluví anglicky, jen španělsky, třetím pak je mladý afroamerický kluk, který obtěžuje všechny zákazníky tím, že jim chce prodávat zboží, které našel v Luisově odpadkovém koši.

Luisova rodina taky moc nepomáhá - jeho exmanželka Isabella mu neustále připomíná, proč se s ním nechala rozvést, ale zároveň se ho ani jeho donutů nemůže nabažit. Jeho dcera Marly je sice zodpovědná a hodně pracuje, ae bydlí v budově, kterou Luis vlastní, společně se svým přítelem, který si nedělá starosti vůbec o nic a chová se jako umělec a doufá, že nájem zaplatí prodejem svých obrazů.

Aspoň, že Luis má Ginger - své auto z roku 1982. Jediný, kdo mu tak zbyl a komu může věřit, je jeho asistent richie - ten ale zas touží po Luisově dceři. Luis není ani konzervativní, ani liberál. Je to člověk, který zjistil, jak svět funguje - jen ten svět ještě nezjistil, že Luis funguje taky.

Zhing Zhang
Luis Cortez
Deng Wu
Info box
Stanice

Fox

Délka

23 minut

Žánr

Komedie

Země původu

USA

Roky vysílání

2003

První vysílání

19. září 2003

Ukončení seriálu

24. října 2003

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)